((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
blze
Faca
Prispevkov: 127
Pridružen: 20. Mar 2007 ob 15:49
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a blze » 21. Dec 2009 ob 18:01

arturo in dule17:
:pivo:

peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a peterp » 24. Dec 2009 ob 08:22

Hevidi napisal/-a:Je kdo kdaj pomislil, da tudi za protipropagando potrebuješ precej denarja? Mam rajš kkšno novo centralo kot pa medijsko bitko...
Koliko denarja rabiš za objavo kakšne informacije na T-2 spletni strani? Mislim, glede na to da je administracija te spletne strani menda v rokah T-2? No, sedaj pa poglejmo na T-2 stran med zadnje novice... Torej, Stanovnik predstavil želje za Dakar 2010 in Celtx (technodrom). To je, kar se tiče jesenskih in zimskih dogodkov tudi vse. O tem govorim. Kje je tukaj kakšna informacija o dogajanju s Smarcomom, Lokainvestom...kje je tukaj kakšno pojasnilo ali informacija za obstoječe in bodoče uporabnike? Sorry, jaz je ne vidim. Na celem T-2 portalu je ne vidim. Dejstvo je, da so zaposleni v poslovalnicah prijazni, imajo superiorno tehnologijo, ampak sem prepričan, da kritične mase uporabnikov še vedno nimajo. Kar pomeni, da še vedno delajo z izgubo v tekočem poslovanju. Koliko časa pa lahko še preživijo, dokler se lastnik (kapital) ne odloči, da vse skupaj proda ker firma prinaša izgubo? Če hočejo preživeti, se mi še najbolj pomembno zdi, da čim prej dosežejo kritično maso uporabnikov, da bo vsaj tekoče poslovanje pozitivno. Brez tega dolgoročno ne bo šlo... Potem bo tudi kredite lažje odplačevati, lastniki pa tudi ne bodo imeli interesa prodati svoje deleže. Da se razumemo, kritika ne leti na zaposlene, pač delajo kar imajo v opisu delovnega mesta. Hočem samo reči, da naj malo poskrbijo za ažurne informacije glede dogajanja na sodišču, pač tiste informacije ki so javne in ki jih lahko objavijo. Ali bi to kaj spremenilo javno mnenje, da ne rečem ugled firmi? Jaz mislim da bi. Sedaj imamo 100.000 uporabnikov, in če hočejo pridobiti nove uporabnike, morajo delati tudi na svojem ugledu, in tekoče obveščati uporabnike o dogajanju.
PS: Kar se tiče central, tudi jaz imam raje kakšno novo centralo kot pa medijsko bitko. Samo je pa tako, nekaj potencialnih strank že 2 leti prepričujem, da naj ne podaljšajo na Siolu pogodbe za 2 leti, ker bo vsak čas odprta T-2 centrala v njihovem kraju. Samo tisti zdaj-zdaj bo sedaj že 3 leta. Upam, da bodo v novem letu zares nove centrale. In upam, da se zaradi krize ne bo vse skupaj prestavilo še za naslednjih 3 leta :neutral:

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a arturo » 24. Dec 2009 ob 10:53

:plosk: peterp!!
Samo bi dodal, da informacijo si želimo ne samo o poslovanju firme (predvsem zdaj...) a tudi o napredkih in načrtih podjetja...Kdaj pa kje centrali; novosti v mobilni telefoniji (!!!!), itd.
No pa srečen božič :pivo:

jerk
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 24. Dec 2009 ob 11:48
T-2: Še nimam

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a jerk » 24. Dec 2009 ob 11:51

enako

kravca
Model
Prispevkov: 214
Pridružen: 22. Sep 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: Totaltv in T-2 UMTS
Kraj: bogu za hrbtom nekje med KP in MB (Ihan)

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a kravca » 24. Dec 2009 ob 21:25

Od kdaj pa je potrebno na siolu podaljševati pogodbe?
Kolikor jaz vem,pogodba velja dokler je pač ne prekineš.In tudi nikjer ni pristop pogojen z vezavo.
Sedaj lahko odlašate dve leti.

peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a peterp » 28. Dec 2009 ob 07:52

Pri Siolu načeloma ni treba podaljševati pogodbe, samo v mojem prvem primeru je bilo tako, da SiolTV še ni bila vključena, zato bi bilo treba podpisati pogodbo za 2 leti zaradi Sagem STB (no, ali pa Sagem kupil za 170€, po želji). Siol TV je bila dejansko v uporabi v testnem obdobju 2 meseca, ampak je v tem času konstantno padala sinhronizacija (in ni pomagal noben reset). Ko je modem delal, je bila sinhronizacija 8,4 Mbit. Ampak, problem je bil da je nekaj časa delalo in nekaj časa ne, in na koncu je TV delala zgolj izjemoma, in če je delala si bil v evforiji, kot če bi zadel na loteriji. Zato sem pač upal, da bo na T-2 bolje ;-) Situacija pri tej osebi je pa komična, ker je od Krvavca samo 7 km zračne linije (samo oddajnik na Krvavcu se ne vidi), hkrati pa je ta oseba cca. 4 km od T-2 optike, samo ji to seveda nič ne pomaga, TV signala pač nima.

kravca
Model
Prispevkov: 214
Pridružen: 22. Sep 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: Totaltv in T-2 UMTS
Kraj: bogu za hrbtom nekje med KP in MB (Ihan)

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a kravca » 28. Dec 2009 ob 08:22

LP
Moj post je bil usmerjen v tole:
peterp napisal/-a: Samo je pa tako, nekaj potencialnih strank že 2 leti prepričujem, da naj ne podaljšajo na Siolu pogodbe za 2 leti, ker bo vsak čas odprta T-2 centrala v njihovem kraju.

Tudi jaz čakam na T-2,ki ga še celo večnost ne bo pri nas,pa ne podaljšujem nobene pogodbe pri sedanjem operaterju.
Ko bo,kadar pač bo pom razmerje pri sedanjem prekinil.
Pogodba pač velja,dokler je ne prekineš in nikjer ni potrebno nič podaljševati.

LP
Sedaj lahko odlašate dve leti.

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 28. Dec 2009 ob 11:13

Mislim, da bi bilo zaenkrat potrebno ustaviti načrte z mobilno telefonijo ali pa jo celo odprodati in usmeriti vse moči v trženje že napeljane optike. Kakšna akcija v smislu "tri mesece zastonj za nove uporabnike ne bi škodila". V Ljubljani so že veliko zamudili, ko ljudi niso uspeli prepričati, naj prestopijo s Telemacha k njim, ker sedaj tudi Telemach vpeljuje HD in te zadeve. Čeprav baker nikoli ne bo tako dober, kot optika do doma.

Mislim, da bi se dalo za male denarje z direktno pošto veliko narediti. Samo me skrbi ta zadeva s nedobavljivostjo HD vmesnikov. To zna bit jeba...

EPP:
Lahko tudi naša agencija kaj pripravi. Če koga na T-2 zanimajo predlogi, naj mi pošlje ZS

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a matjazc » 28. Dec 2009 ob 11:22

Jest predlagam, da se tale tema (spam) že enkrat zapre, ker so same jala buče notri. T-2 čisto vredu deluje naprej. Dolgovi so po večini ali celo v celoti poravnani.
Tudi HD vmesniki se že dobijo, počasi kapljajo, vendar se jih dobi.
T-2 UMTS je ena boljših storitev, ki jih ponujajo in k večjem naj se izgradnja in razvoj nadaljuje, kajti prihaja že LTE. T-2 ne bo imel velikih težav, potrebna bo manjša nadgradnja opreme, optična povezava pa je že prisotna in bodo lahko zagotovili visoke hitrosti prenosa podatkov.
Izgradnja optike in VDSL central pa se bo gotovo nadaljevala, ko bo toplo vreme (spomladi).

Administratorji (KoMar), moderatorji, prosim, da se ta tema zaklene.
Zadnjič spremenil matjazc, dne 28. Dec 2009 ob 11:29, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a Cobane » 28. Dec 2009 ob 11:28

peterp napisal/-a:Pri Siolu načeloma ni treba podaljševati pogodbe, samo v mojem prvem primeru je bilo tako, da SiolTV še ni bila vključena, zato bi bilo treba podpisati pogodbo za 2 leti zaradi Sagem STB
Pogodbo ponavadi podpišeš enkrat in to na začetku, ter velja, dokler je ne prekličeš (ponavadi pisno oz. kakorkoli je to določeno v pogodbi). Anekse k pogodbi se pa podpisuje bolj pogosto in sicer za to dobiš nekaj v zameno, s čimer se tudi zavežeš, da boš pri tem operaterju nekaj časa (torej imajo nek "rok trajanja"). Po preteku tega roka se avtomatsko prekinejo, brez tvojega posredovanja. V primeru predčasne prekinitve aneksa (po vsej verjetnosti tudi pogodbe) se plačajo penali, ki so definirani v aneksu!

Ti potencialne stranke samo prepričuješ, da naj ne podpišejo aneksa (pogodbo že morajo imeti, drugače ne bi bili na Siolu) s čimer bi mu izkazali zvestobo za nadaljnji 2 leti. To pomeni, da te najbrž že prekleto klincajo, ker ne morejo gledati IP televizije, ker jim ne dovoliš podpisati aneksa!? Če pa že imajo Sagme in jim je aneks že potekel, jim tudi ni potrebno podpisovati novega aneksa (zakaj že? kaj bodo dobili v zameno? Laptop, 1000l olja, ...?). Torej so freelancer-ji ter brez obveznosti čakajo, da se odpre T-2 centrala!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a Cobane » 28. Dec 2009 ob 11:35

matjazc napisal/-a:Jest predlagam, da se tale tema (spam) že enkrat zapre
Kako lahko zahtevaš, da se naj spam tema zapre, ker je v njej sam spam? :nevem: :hudicek:
Potem lahko zaprejo vsako temo, ki se drži tematike! ;-)
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
sini
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 13. Jan 2009 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a sini » 28. Dec 2009 ob 11:56

matjazc napisal/-a:Izgradnja optike in VDSL central pa se bo gotovo nadaljevala, ko bo toplo vreme (spomladi).
Ja seveda, tako kot letošnjo pomlad. :blbl:
Ni problem minus pri temperaturah, ampak minus na računu. Dolgovi so mogoče res več ali manj poravnani, a kaj ko nastajajo vedno novi.

Da pa HD vmesniki "kapljajo", je pa za eno tako firmo kot je T-2 milo rečeno smešno. Če jih ne morejo nabavit toliko, da bi jih imeli vedno nekaj na razpolago za nove naročnike, potem ne morejo računat na dodatni prihodek,... in smo spet pri denarju.

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 28. Dec 2009 ob 15:09

Ja, to je res eno veliko razočaranje. Kupiš nov najboljši TV, si daš napeljat vse potrebno, odštevaš dneve, nakar ti strici povejo, da s HD-jem ne bo nič, da imaš na voljo le zmazke. In te prime, da bi vse skupaj nekam poslal. To je velika napaka, ker T-2 s pomanjkanjem HD vmesnikov sam izničuje svojo največjo konkurenčno prednost.....

Jaz na srečo nisem imel teh problemov, ampak mnogi pa.

Uporabniški avatar
feeltch
Model
Prispevkov: 319
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 15:54
T-2: Že imam
Paket: UMTS komplet
Kraj: Lj.-Šiška

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a feeltch » 28. Dec 2009 ob 18:53

t2 bi moral nujno reklamo, ker folk, včeraj sem navduševal kolega za umts internet t2, pa mi je na koncu rekel če mora it to na tuš XD
folk ne pozna t2 kaj šele možnost mobilnega telefona
Slika

there's no home like 87.212.1.184

ZLLL
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 12. Sep 2009 ob 08:52
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a ZLLL » 29. Dec 2009 ob 10:22

Feeltch, jaz rečem naj vzame zadnji račun za mobitel + davčno + osebno izkaznico, pa greva skupaj v T2 poslovalnico, potem pa na pijačo pa je. Konec koncev si nagrajen tudi ti, ker se potem lahko kličeta brezplačno... Pa še malo družabne note je v tem. Upam da kolega pregovoriš in pripelješ na T-2 mobil.

Zaklenjeno