Optika v Medvodah

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
flex567
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 30. Jul 2006 ob 08:38
T-2: Še nimam
Kraj: Chocolate factory

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a flex567 » 16. Okt 2009 ob 16:28

sm vidu neki koplejo v centru medvod, a so to mogoče T2jevci?

Loksorr
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 27. Jan 2009 ob 11:06
T-2: Še nimam
Paket: Debitel neki

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Loksorr » 23. Dec 2009 ob 00:34

Samo prašam, če se kaj slučajno ve(okvirno), kdaj bo optikapri zdravstvenem domu. Prej kot v 2 letih? Hvala.

Loksorr
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 27. Jan 2009 ob 11:06
T-2: Še nimam
Paket: Debitel neki

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Loksorr » 30. Jan 2010 ob 13:21

Kaj res nihče nič ne ve kdaj bo optika v Medvodah? Niti leta?

Cuf
Znanec
Prispevkov: 94
Pridružen: 28. Jul 2008 ob 23:04
T-2: Že imam
Paket: 4/1
Kraj: Medvode

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Cuf » 7. Mar 2010 ob 23:20

Zgleda da ne, sej ne vem če se sploh kje polaga optika trenutno. V Medvodah jo v centru še vedno ni? Mislm a trasa med LJ in KR bo letos še vedno prekinjena al ne?

flex567
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 30. Jul 2006 ob 08:38
T-2: Še nimam
Kraj: Chocolate factory

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a flex567 » 10. Mar 2010 ob 13:16

Jst k sm zdej menjavu vdsl paket mi je un tm reku da baje pr nas ni optike zato k župan neki zavira al neki tazga. LAhko bi kdo županu mail poslau.

JayDee
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 28. Jul 2009 ob 14:17
T-2: Že imam
Kraj: Medvode

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a JayDee » 10. Mar 2010 ob 15:28

Ja, ja, kar pošlji Žagarju mail... sej je pred par leti ustanovil stranko za razvoj in napredek krajev občine Medvode, neki tazga, ne spomnim se več točno. :D

Aveš... kakšna situacija je v vodstvu občine, vidim jaz na primeru, ko podžupanu (ki je v taisti stranki, by the way) rečeš oziroma ga povprašaš, kako kej kaže z optiko, kdaj bo oziroma kaj je že narejeno in kaj še mora biti itd., pa ti ne odgovori nič konkretnega (OK, pač ne ve. Na žalost,), ampak svoj odgovor pa na koncu "podkrepi" še z izjavo "Eh, kaj pa rabiš optiko." No, takrat pa sem tut jaz vidu, da je tole vse skup scanje proti vetru. Mislm, kako naj T-2, Gratel ali drugi podizvajalci sploh kaj naredijo, se trudijo čim prej krakoli zrihtat, če pa so tisti, ki so na višjih položajih v občini, zaostali k'o drveni češalj???

flex567
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 30. Jul 2006 ob 08:38
T-2: Še nimam
Kraj: Chocolate factory

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a flex567 » 11. Mar 2010 ob 09:46

Pomoje en dobr člank v Sotočju pa bi se on hitr premislu. Njih je treba sam udart tm k jih najbol boli. Po glasovih.
Zadnjič spremenil flex567, dne 11. Mar 2010 ob 20:23, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a obi » 11. Mar 2010 ob 14:37

Huh glede na to da sm postal medvoščan je blo kr zanimivo slišat še eno od razlag zakaj ne optika v Medvodah - ker so ble že prevečkrat razrite. Halooooo. Drugač pa itak da se navija za lokalnega kabelskega monopolista, ki ima vse v (dobro vsi veste kaj sledi) :D .
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Loksorr
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 27. Jan 2009 ob 11:06
T-2: Še nimam
Paket: Debitel neki

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Loksorr » 11. Mar 2010 ob 21:23

Bom jest mal znanca, ki je novinar poprosu, naj malo podroca v zadevo. Zdaj je volilno leto bodo mogoče kaj pobrcal. :D

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a obi » 11. Mar 2010 ob 23:14

Mah bojo klinac moj, kableski operater si tako prste mane da se kr kadi. 40 f...kin programov za hmmm 14 pa še neki €. Jih pa prašaš če mislijo kaj dodat pa pravjo ja sej skoz dodajamo (ma nemoj sej jemlete tud skoz). Shema je pa enaka že skor 5 let če še ne več. Glede HD kanalov je pa tako da če že hočeš met moraš vmesnik nabavt vmesnik je pa 30 f...kin ojrov fej bom reku. Najlepša pa je ta ko prjaviš napako da ti net ne dela, ti pa odbijejo ja sej vemo pa dol fuknejo mislim...... Pa še ena, sprememba hitrosti pr tem ponudniku traja celih 14 dni, ko jih pa prašaš če je treba slučajno modem resetnant pa dogovorijo neeeeeeeee sej mora sam pobrat dol konfiguracijo. My preaty asss bo to naredu, ko se pogovarjam z njihovim kaoooo tehnikom mi ta govori naj ruter odštekam bla bla jada jada da mi zhir ruter limitira..... ko mu pa rečem lej bom jst modem za finto vgasnu pa on neeeeee no, moj dogovor: prepozn sm že pa bomo vidl. In ko se modem postavi in vidim da pingi letijo mi model odbije ja evo zaj bi vam pa moglo delat sm tule neki vklopu. Ahaaaa a dej nehi a res..... mislim nesposobneži. Aja zakaj nism na T2 zarad tega ker nimam telefonskega priključka v flatu (prejšni lastnik ni vidu potrebe po tem) 100 € pa ne bom dal telekomu samo zato da bo en monter z krona kleščami prpopu žico nazaj na regleto NE.
Ja vem zaj bote pa vsi pisal pol se pa nehi bunit in tih bod. Ja vem samo enkrat vsakemu dekl dvigne.

Se opravičujem za romanski post.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

ZLLL
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 12. Sep 2009 ob 08:52
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a ZLLL » 12. Mar 2010 ob 08:49

JA Obi prav imaš. Ti bom napisal, da reskiraj tistih 100 evrov pa vzemi T-2. Že zato, da ne daješ denarja lokalnim veljakom, temveč T-2. Saj sam veš; več nas bo na T-2, močnejši smo in prej se bodo tudi ostale stvari premaknile.

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a matjazc » 12. Mar 2010 ob 11:44

Obi sam si nafuri tistih par metrov bakra v flat. ;) Sej vem, da ne gre vse to tko lahko. :D
Dejte na župana naslovit kakšno pismo pa kakšen mail, pa še ko ga srečate v Medvodah mu malo potežte. :)
Optika je zelo blizu in verjetno bi se lahko kar hitro uredilo, da bi se Medvode priklopilo.

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a obi » 12. Mar 2010 ob 11:58

Mah par metru kabla. Če bi blo temu tako bi ga potegnu tak sm pa kak km vstran od centrale. In ja nočem dat 100€pa da me j__eš ker v štartu tak minus naredim da tudi če mam pol storitve T2 ceneje se mi ne povrne prej kot v dveh letih tak da na žalost. Če bo pa optika bi se pa povrnilo velik prej :D
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

flex567
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 30. Jul 2006 ob 08:38
T-2: Še nimam
Kraj: Chocolate factory

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a flex567 » 13. Mar 2010 ob 10:23

Lih sm brau v sotočju da ma ta župan že neki masla na glav. Dvomm da bo pr temu županu :rtmT2: optika

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a obi » 13. Mar 2010 ob 13:42

jst sploh ne dvomim več.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Odgovori