Prijava in odjava programskih paketov

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a mahi » 16. Mar 2010 ob 14:49

V razmislek za v prihodnje.

Zadnjič sem odjavil paket L in prijavil paket M. Res da sem prej preveril kateri programi so vključeni v paket M, vendar hitro lahko kakšen pomemben program spregledaš in tako sem pri prijavi ugotovil, da 2 programa, ki ju pogosto gledamo manjkata.

Seveda sem takoj želel odjavit paket M in prijavit nazaj paket L, vendar ni šlo. Sedaj bo treba počakat pač en mesec.

V bodoče bi zato mogoče predlagal, da omogočite uporabnikom, da lahko recimo v roku ene ure vrnejo TV v prejšnje stanje, če z novo shemo niso zadovoljni.
Slika

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a erbi » 17. Mar 2010 ob 20:25

Najprej bo potrebno "pošlihtati" v glavi, kaj sploh hočeš. Dokler ne bo tega je brez veze karkoli razpravljati ...

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a Cobane » 17. Mar 2010 ob 22:27

Mahijev predlog ni tako neumen, kot ga hočeš ti sedaj prikazat. Ali si že kdaj kupoval karkoli preko interneta? Ali veš, da kot potrošnik imaš pravico to napravo vrniti v 8 dneh in prodajalec ti mora vrniti celoten znesek kupnine brez vprašanja?

Kakšna pa je razlika med programsko shemo in nekim HW? Jaz ne vidim nobene! Tudi programsko shemo naročiš na "daljavo"! Zakaj jo ne bi mogel vrniti, če ti ni všeč? Ne mi govorit, da si lahko pogledaš na T-2 strani, katere programe določena shema vsebuje... saj najbrž HW tudi ne kupuješ po slikicah, ki jih vidiš v katalogu oz. internetu ter po specifikacijah, na koncu pa ugotoviš, da je krš in da marsikaj iz propagande ne drži. Zato pa kot potrošnik imaš zadevo možnost tudi preizkusit!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

pomlad87
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 13. Jan 2010 ob 07:47
T-2: Že imam

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a pomlad87 » 17. Mar 2010 ob 23:23

Hey!

drgač lahko tud en dopis pošlješ (mora bit naročnik podpisan),da se ti vklopi nazaj paket L, ni ti treba zato čakati 1 mesec oz. lahko ga pa že z 1.4 vklopiš nazaj preko menija ;)

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a white » 18. Mar 2010 ob 08:09

Spet kar ene primerjave...ne moreš primerjat tv storitve z recimo mobitelom. Kaj ko si pri frizerju pa ti ni všeč frizura, ki so to jo naredili jo boš v roku 8 dneh vrnil ? Dej Zresni se malo že enkrat. :jao:

vijavaja
Model
Prispevkov: 317
Pridružen: 14. Nov 2006 ob 17:35
T-2: Že imam
Paket: paket štirica na 10/10 optiki
Kraj: Koper

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a vijavaja » 18. Mar 2010 ob 08:16

Vse se da urediti, če se hoče. Ampak glede na kadrovsko podhranjenost T-2 in temu posledično ne prav posebej prijazen odnos do uporabnika, tudi to sodi v rubriko pobožne želje. Po drugi strani je pa res, če bi si n.pr. 70.000 uporabnikov vsak dan zmišljevalo nekaj drugega, pa tudi bog pomozi... :hmm:
Slika

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 18. Mar 2010 ob 09:24

Cobane napisal/-a:Mahijev predlog ni tako neumen, kot ga hočeš ti sedaj prikazat. Ali si že kdaj kupoval karkoli preko interneta? Ali veš, da kot potrošnik imaš pravico to napravo vrniti v 8 dneh in prodajalec ti mora vrniti celoten znesek kupnine brez vprašanja?

Kakšna pa je razlika med programsko shemo in nekim HW? Jaz ne vidim nobene! Tudi programsko shemo naročiš na "daljavo"! Zakaj jo ne bi mogel vrniti, če ti ni všeč? Ne mi govorit, da si lahko pogledaš na T-2 strani, katere programe določena shema vsebuje... saj najbrž HW tudi ne kupuješ po slikicah, ki jih vidiš v katalogu oz. internetu ter po specifikacijah, na koncu pa ugotoviš, da je krš in da marsikaj iz propagande ne drži. Zato pa kot potrošnik imaš zadevo možnost tudi preizkusit!

Ob naslednji priložnosti bom kot potrošnik vstopil v cvetličarno in nakupil za večji znesek rož in cvetja.

Čez pet dni se bom vrnil in pisno zahteval povračilo celotne kupnine z vsemi stroški vračila pokvarjene robe, ker roba smrdi, gnije in je polna mušic. Zadevo ne bom pozabil prijaviti tudi na Zvezo potrošnikov in pristojnim inšpekcijskim uradom.

Uporabniški avatar
d_doktor
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 14:34
T-2: Že imam
Paket: timeless VDSL + HDTV
Kraj: Sevnica

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a d_doktor » 18. Mar 2010 ob 09:34

a se niste mal preveč zapičl v primerjave? nekaterih stvari se ne da primerjat, za vse ostalo je tu ... paket L :blbl:
Glavn da mam boljš ...., kot pa sosed!

Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a Cobane » 18. Mar 2010 ob 10:03

Novi trg 10 napisal/-a:Ob naslednji priložnosti bom kot potrošnik vstopil v cvetličarno in nakupil za večji znesek rož in cvetja.

Čez pet dni se bom vrnil in pisno zahteval povračilo celotne kupnine z vsemi stroški vračila pokvarjene robe, ker roba smrdi, gnije in je polna mušic. Zadevo ne bom pozabil prijaviti tudi na Zvezo potrošnikov in pristojnim inšpekcijskim uradom.
Razlika je velika. Zadevo si kupil osebno in osebno prevzel - torej si imel možnost pokritizirati, če šopek ni narejen kot si sam želiš, če so ti hoteli podturiti slabo cvetje ipd! Tukaj pa kupuješ na daljavo in ne veš, kaj boš v resnici dobil! Ali naj grem k sosedom pogledat, kakšne turbo kanale ima T-2 v posameznih paketih al kaj, da se bom lažje odločil?

Pa spet ne moreš primerjati pokvarljive robe z nepokvarljivo! C'mon!
Potem bi lahko vsak kruh vrnil v trgovino, itak vedno ostane kakšen kos od cele štruce, ki se ni pojedel in se je "pokvaril".
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a Malkec » 18. Mar 2010 ob 10:19

http://t-2.net/?AUID=A286602012222C040935

http://t-2.net/?AUID=8486602013B203040A77

ŠE PRIMERJALNA TABELA:
http://t-2.net/?AUID=DF86602020521E04080E

Rabiš pa malo osnovnošolske izobrazbe in veš kaj boš dobil. Cobane, zdajle pa si mimo pihnil!

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a white » 18. Mar 2010 ob 10:33

Jap, ravno do tam v osnovni šoli kjer se naučiš brati :hudicek:

Že tale primerjalna tabela je res super da vidiš kaj dobiš :pivo:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8500
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Mar 2010 ob 10:58

V S paketu je pa izbrana sama elita :) Se bolj splača digitalen sprejem pa sobna antena je dosti ceneje :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a Cobane » 18. Mar 2010 ob 11:23

Očitno je stališče T-2ja (in vseh ostalih operaterjev), da so vsi njihovi uporabniki 100% računalniško pismeni in da pred izbiro paketa preklikajo vse mogoče linke iz primerjalne tabele, preberejo vse mogoče forume in še najbolj pomembno, da so nasploh vsi najmanj toliko pametni kot white in Malkec ter z najmanj osnovnošolsko izobrazbo, kjer so se uspeli naučiti vsaj brati, bonus pa bo, če bodo znali tudi pisati!

Od 180 programov jih je 150 podn od podna za povprečnega uporabnika, ampak to lahko spozna šele, ko jih naroči, ker nima možnosti zadeve prej videti! Razen iznajdljivih pri sosedu in tečnih v T-2 poslovalnici!

Vse kar sem hotel povedati je, da ne bi bila slaba možnost, da bi imel novopečeni uporabnik možnost enodnevnega pregleda vseh programov in se nato odloči, kaj bo naročil in kaj je zanj "brezveze"! Če tega nočete razumeti, tudi prav.. ampak žaliti pa tudi ni treba!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 18. Mar 2010 ob 11:23

mahi napisal/-a:V razmislek za v prihodnje.
Zadnjič sem odjavil paket L in prijavil paket M. Res da sem prej preveril kateri programi so vključeni v paket M, vendar hitro lahko kakšen pomemben program spregledaš in tako sem pri prijavi ugotovil, da 2 programa, ki ju pogosto gledamo manjkata.
Seveda sem takoj želel odjavit paket M in prijavit nazaj paket L, vendar ni šlo. Sedaj bo treba počakat pač en mesec.
V bodoče bi zato mogoče predlagal, da omogočite uporabnikom, da lahko recimo v roku ene ure vrnejo TV v prejšnje stanje, če z novo shemo niso zadovoljni.
Prava smer je po moje ta, da večji/dražji paket lahko naročnik vedno naroči, manjša pa lahko samo 1x mesečno.
Torej v tvojem primeru kenslaš L, naročiš M, potem kenslaš M in naročiš L, potem pa 1 mesec ne morš več skenslat L paketa...

Ampak tale tabelca je res vrhunska :pivo:
http://t-2.net/?AUID=DF86602020521E04080E
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Prijava in odjava programskih paketov

Odgovor Napisal/-a Malkec » 18. Mar 2010 ob 11:32

Cobane, prvi del stavka ni bil namenjen tebi, ampak splošnemu dejstvu. Drugi del o tem da si mimo pihnil pa ja!

Sej si sam odgovoril na svoje vprašanje, če bi stranka rada videla kanale, lahko stopi do poslovalnice in ji tam vse lepo pokažejo. In ja, vem da boš zdaj tole vrgel naprej da se nekateri morajo peljat 50km in več do poslovalnice!

Torej, seznam kanalov lahko pogleda na www.t-2.net, lahko pokliče na KC in povpraša, lahko pa osebno obišče poslovalnico in ji pokažejo, če se sama ne znajde. Konec problema? Je tako :pivo:

Odgovori