Likvidacija poštnih predalov

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Frenky
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 21:37
T-2: Že imam
Paket: T-4 GIGA - Optika
Kraj: Ljubljana

Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a Frenky » 27. Maj 2010 ob 22:50

Pozdravljeni !

Sestra se mi že od 21.05. pritožuje, da ne more prejemati in oddajati e-pošte. NaT-2ju je že od 05.2006 - ima optiko 10/10.
Danes pridem do nje. Poskusim na novo nastaviti račun - dostop zavrnjen. Poskusim preko Webmaila - dostop zavrnjen (neveljavno geslo). Pokličem na HD - študent preverja in pove , da so na T-2ju pred časom brisali neaktivne predale.
nemogoče - ta predalje zelo aktiven. Preverim še nečakov t-2 predal - zgodba se ponovi.
Po besedah iz HD naj bi bil aktiven samo še predal za firmo, ki jo ima nečak ( tega nisem imel možnosti preveriti ).
Vsi trije predali so bili aktivirani v maju 2006.

Želel bi pojasnilo nekoga od T-2jevcev in pomoč pri aktiviranju obeh izbrisanih predalov.
Hvala za pomoč.

LP Frenky

Frenky
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 21:37
T-2: Že imam
Paket: T-4 GIGA - Optika
Kraj: Ljubljana

Re: Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a Frenky » 28. Maj 2010 ob 08:35

Bom nadaljeval v stilu naslova odprte teme !?

Očitno se noben ne upa ugrizniti v zelo kislo jabolko !

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 28. Maj 2010 ob 08:39

Malo potrpljenja prosim,
NoName-a lahko na ZS kontaktiraš, mislim da ti lahko pomaga.

Frenky
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 21:37
T-2: Že imam
Paket: T-4 GIGA - Optika
Kraj: Ljubljana

Re: Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a Frenky » 28. Maj 2010 ob 09:02

Hvala za prvo sugestijo.
Bom poskusil kontaktirati, ko pridem domov.

Moraš tudi ti razumeti, da je prišlo do razočaranja in šoka po dolgoletnem sodelovanju z T-2.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a KoMar » 28. Maj 2010 ob 12:07

Frenky, prosim, da nisi nestrpen in počakaš, da ti kdo pomaga. Poleg tega na koncu stavkov ni potrebe po več kot enem ! ali ?.

vijavaja
Model
Prispevkov: 317
Pridružen: 14. Nov 2006 ob 17:35
T-2: Že imam
Paket: paket štirica na 10/10 optiki
Kraj: Koper

Re: Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a vijavaja » 29. Maj 2010 ob 21:46

Pa dobro, kaj se je T-2 zasukalo? Ukinjati poštne pedale, ne da bi o tem obvestili stranko, je pa višek. Četudi poštni predal ni prav zelo aktiven.
Slika

magic2k
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 28. Maj 2010 ob 08:08
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Re: Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a magic2k » 31. Maj 2010 ob 14:48

uf, jst sem mel tud en tak primer k me je kr zavrtelo... ker sem se preselil k ženi, sem prenesel priključek z vsemi nastavitavmi (IP, poštne predale) na drug naslov. Kar se tiče statičnega IP-ja ni bilo problema, mi ga je tehnična služba takoj zamenjala (pri ženi je že obstajal priključek od T-2), potem se je pa zalomilo le kjer se je dalo... najprej sem dobival račune za priključek na starem naslovu še pol leta (čeprav sem ga uradno pri njih izključil), pa seveda račune za ta novi naslov, no ko potem po enem letu prepiranja in dokazovanja njihovi administraciji (ki je po mojem mnenju čisto nesposobna), končno uspem dobivati samo še en račun (katerega mi ni uspelo dobivati na moje ime), stvar lepo zalaufa. račun na ženino ime, IP ta pravi... nakar mi enkrat leta 2009 kar naenkrat mail ne dela več... (pa imel sem mail ki sem si ga sam izbral, ne ime.priimek@t-2.net ), in ko kličem tja, mi povejo da ja, da so brisali maila, kateri naj ne bi delovali več (po podatkih o njihovih pogodbah), in ko jim končno dokažem, da sem si prenesel hkrati s priključkom tudi poštni predal, mirno skomignejo z rameni in rečejo, da v tem primeru ne morejo več nič narediti, in da mi ne morejo reaktivirati email naslova, lahko pa si ga sam na mail od žene (od prvotnega paketa) ustvarim še dodatni mail z enakim email naslovom. komentar ni potreben...

iro
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 21. Sep 2006 ob 06:57
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Re: Likvidacija poštnih predalov

Odgovor Napisal/-a iro » 1. Jun 2010 ob 18:27

Eni uproabljamo gmail, yahoo email račune, pomaga pa tudi outlook. :D

Odgovori