Timeshift / Časovni zamik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Dec 2010 ob 09:22

Ne vem, zakaj izkušnje s snemalnikom sporočate tukaj! Ali ni bil ravno zaradi tega odprt en mail naslov, na katerega se naj bi sporočalo vsa opažanja? :nevem:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 7. Dec 2010 ob 10:52

GralSveti napisal/-a:Glede na to, da ste me gladko zignorirali se torej ne da dobit testiranja? No, pa uživajte kljub vsemu ...
ID na ZS prosim.
dopolnitev (madona ste me zdj zasul s ZSji) 8)
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a kekoke » 7. Dec 2010 ob 15:08

Teletext (rtvslo) na motoroli sicer ne deluje, deluje pa tisti od TVja in me je presenetilo, kako hitro se odziva ura na teletekstu na časovni preskok.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a NoName » 7. Dec 2010 ob 15:39

torej... vse testerje obvescam, da je bila danes storitev nadgrajena do te mere, da zvecer ne bi smelo vec kockat... ergo... dans zvecer pa res bl aktivno testirajte... kakrsnekoli tezave pa pridno sporocajte... ce boste djal poleg se kake osebne podatke, pa le-to sporocajte privat, lahko tudi meni...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

xtasy
Model
Prispevkov: 273
Pridružen: 13. Jun 2010 ob 16:55
T-2: Še nimam

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a xtasy » 7. Dec 2010 ob 15:56

pomembno je, da vsi, ki imate vklopljen testno timeshift sporočate svoja opažanje, zadovoljstva in nezadovoljstva! to je nuja za nadaljne izboljšave! torej pridno sporočajte!

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a weby » 7. Dec 2010 ob 16:04

Tudi pri nas imamo od včeraj timeshift (hvala NoName!) in kolikor sem ga sam imel priložnost stestirat vse deluje enkratno. Vrtenje naprej in nazaj deluje brez problema, tudi preskok iz trenutnega predvajanja na ponovitev neke stvari, ki je bila predvajana pred urami deluje brez problema.

Ne vem pa, kako pri nas doma hitrost interneta se spremeni, ki se timeshift vključi, to bo treba še preverit.

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 7. Dec 2010 ob 19:15

Tudi jaz sem med testnimi uporabniki TS, hvala NoName ! :rtmT2:

Glede na to, da sem ga preiskušal kakšne pol urce naj povem, je preprost za uporabo, hitra odzivnost, testiram na 2 TVjih istočasno in zadeva zaenkrat deluje BP.
Na enem TV se ukvarjam s TS jaz, na drugem pa moja 7 letna hčera, kateri sem samo enkrat pokazal funkcije kako stvar deluje in že obvlada. Trenutno gleda risanko, ki jo je zamudila ker je morala zraven v mesto po nakupih :) .

Se še slišimo (pišemo ;))..................

lp,Ika13
lp, Ika13

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a maxus » 7. Dec 2010 ob 19:38

Vklopljenega sem imel tudi jaz verjetno že od včeraj, a sem to ugotovil šele danes.Kot penzionerju z že malo problematičnim spominom sem imel malce težav, ker še ni navodil za uporabo Aminota 130, a sem se nekako le znašel in zadevo par uric uporabljal. Deluje brez kockanja, mogoče enkrat na uro na kratko zaprasketa, kar pa pripisujem varčnim žarnicam, možno tudi termostata od centralne.Meril sem ob sedmih zvečer še hitrost na Speedtest mini in je samo z internetom znašal 9564/1972, internet in TV 9573/1964, internet TV ter TS pa 9568/1991, na ARNES NDT pa samo internet 9,59/1,96, internet in TV 9,60/2,02, internet, TV in TS pa 9,60/2,01.Od centrale sem oddaljen skoraj 700 metrov.
Sedaj grem še naprej mečkat daljinca, upam, da ne bo duše spustil :hudicek:
Slika

milan58
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 19:40
T-2: Že imam
Paket: Telefonija,TV

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a milan58 » 7. Dec 2010 ob 20:16

Jaz imam Motorolo 1910 in me zanima katera tipka je za Timeshift ali kako ta stvar deluje.Prosim za mal pomoči.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a KoMar » 7. Dec 2010 ob 20:32

Nobena, ker je omogočen samo ozkemu krogu preizkuševalcev ;)

|Jacko
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 18. Feb 2010 ob 10:09
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL + stacionarni

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a |Jacko » 7. Dec 2010 ob 20:48

Zadeva v glavnem deluje super in in po večini gladko. Določeni posnetki zelo malo kockajo ali skoraj nič (čas od 19:40 do 20:00), določeni pa malo bolj (čas od 19:30 do 19:40).

Včeraj ob 22h sem gledal ponovitev dnevnika iz 19h ter naslednje oddaje in je bilo skoraj brez zatikanja.

Zaostajanja glasu za sliko ali obratno pa nisem opazil.

robertli
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 2. Jan 2010 ob 21:29
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a robertli » 7. Dec 2010 ob 22:50

no, da še jaz, kot tester, dodam svoje. Saj ne vem točno kaj bi napisal, zadeva dela kot mora, sploh pa danes. Včeraj mi je enkrat vrglo ven in prikazala se je slika ''razpolovljene videokasete??'' z napisom trenutno ni mogoče predvajati, nekaj v tem smislu in previjanje pri 16x je bilo malce čudno previjanje ni bilo tekoče, danes pa vse dela brez problema, ampak brez popolnoma vsakega problema, če bo tako delalo, ko bo zadeva na voljo lahko rečem le SVAKA ČAST T2 :rtmT2: :car: .
Mogoče me moti le ena malenkost in sicer to da EPG nima datuma, ko iščeš oddaje za nazaj.
Slika

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 8. Dec 2010 ob 00:36

Kolikor testiram zadeva dela ok, ene dvakrat je sicer neki slika na kratko zakockala, mogoče še bolj moteč je bil zvok ki da je STB spustil v trenutku težave ... drugače pa zadeva A1 na dveh STB. Odpira čisto nove dimenzije gledanja televizije. Datum v EPG za nazaj bi bil dobrodošel dodatek in pa seveda čim več ur arhiva za nazaj z možnostjo, da si določeno oddajo ki je v arhivu "preneseš" na snemalnik in te tam počaka dlje.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Tosho » 8. Dec 2010 ob 00:47

V treh urah gledanja včerajšnjega programa na popu, ni zakockalo niti enkrat, kaj šele, da bi se zatikalo. Tudi previjanje naprej in nazaj dela pri vseh hitrostih bp, sicer se na 16x hitrosti pojavi sem in tja kakšna kocka, vendar je daleč od tega, da bi bilo moteče. Če bo tole delalo tako kot sedaj, že imate novega naročnika na ts, ker drugače je tale zadeva super... :plosk:
Slika

jej30
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 16. Okt 2010 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: T4 KING - optika

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a jej30 » 8. Dec 2010 ob 05:31

Testiram že pet dni. včeraj zvečer dejansko ni več zaostavljalo slike ali kockalo. Pa sem daljinca skoraj ˝prekuru˝. Učitno zadeva res že deluje BP. Res je tudi, da včeraj zvečer mi tudi on-line ni delal občasnih zastojev slike. :D

T-2 ..to mi deli.. :plosk:

Odgovori