SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a Mark » 13. Jan 2011 ob 00:22

Sem preveri iz T-2 (MVNO) na S! in obratno. SMS prileti v cca par sekundah. Skratka, če ne deluje prijavit napako.

Uporabniški avatar
frojnd
Model
Prispevkov: 243
Pridružen: 25. Nov 2008 ob 10:23
T-2: Še nimam

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a frojnd » 13. Jan 2011 ob 00:44

Napako prijavil. Ne deluje niti v M! in t-2...

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a branco » 13. Jan 2011 ob 12:02

tezava je do T-2 in nobenega drugega.

kolega je prenesel stevilko katero je prej imel na t-2 (040) k operaterju tusmobil, in na dan ko so mu vklopili to stevilko v tusu, mu je prislo kar nekaj sms-ov iz avstrije katere so mu jih poslali 3-4 dni prej ko je se bila stevilka v T-2 omrezju.
Slika

Uporabniški avatar
frojnd
Model
Prispevkov: 243
Pridružen: 25. Nov 2008 ob 10:23
T-2: Še nimam

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a frojnd » 13. Jan 2011 ob 14:01

Napaka še vedno obstaja! ZIHER je mobilni aparat kriv!!

Uporabniški avatar
feeltch
Model
Prispevkov: 319
Pridružen: 4. Sep 2007 ob 15:54
T-2: Že imam
Paket: UMTS komplet
Kraj: Lj.-Šiška

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a feeltch » 13. Jan 2011 ob 14:50

moja sestra je tudi imela težave z sms-si poslanimi od slo operaterjev, potem pa so ji zamenjali sim kartico pa naj bi bilo v redu. to se je dogajalo pred par dnevi
Slika

there's no home like 87.212.1.184

Uporabniški avatar
frojnd
Model
Prispevkov: 243
Pridružen: 25. Nov 2008 ob 10:23
T-2: Še nimam

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a frojnd » 13. Jan 2011 ob 16:52

lol. Sam smejis se lahko.

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a astras » 14. Jan 2011 ob 08:13

koliko vidim so tu vsi s takimi napakami tipa - od kolega kolega, pa od tega ta..... dajte no neke konkretne podatke na ZS

do sedaj sem imel priloznost s konkretnimi podatki delat samo od samo enega uporabnika!! branco in ostali....?
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a branco » 14. Jan 2011 ob 15:05

frojnd napisal/-a:Napaka še vedno obstaja! ZIHER je mobilni aparat kriv!!

kriva je črna magija.
žena je izvedela da si se dopisoval z 20 letno študentko in je šla k ciganki da je vrgla urok na tvojo številko in ti sms-i ne prihajajo :(

zamisli si da ti neka curica napiše "pridi zvečer k meni ob 21h", tebi pa sms pride čez 2 dni :)
sicer v mojem primeru ni šlo za takšen tip povabila ampak zgolj za nogometno tekmo :)
Slika

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a branco » 14. Jan 2011 ob 15:08

Sicer pa zakaj bi sploh uporabljali se SMS ?

Recimo RTV Slovenija oddaja svoje tri TV kanale na satelitu Hotbird in ko sem jim postavil vprasanjae zakaj nimajo na svojih kanalih EPG, so rekli da je dovolj teletext!
Slika

Sumy
Model
Prispevkov: 313
Pridružen: 26. Sep 2007 ob 08:26
T-2: Še nimam
Paket: Int: 1000/100+TV+telefon
Kraj: Postojna

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a Sumy » 14. Jan 2011 ob 16:19

Zaradi takega razmišljanja tudi t-2 propada...samo vprašanje kdaj bodo objavil da je t-2 končal s poslovanjem..

Uporabniški avatar
taca
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 2. Dec 2010 ob 14:22
T-2: Že imam
Paket: T4-FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a taca » 19. Jan 2011 ob 23:37

Meni že to stvar pol leta urejajo, pa nismo prišli nikamor. Še vedno ne prejemam SMS-jev iz tujine (preko francoskih operaterjev), po novem tudi oni ne prejmejo več mojih, torej SMS sistem za tujino ne deluje, vsaj za Francijo (Orange in SFR) ne. Po pol leta brezplodnega čakanja sem bila prisiljena iti nazaj spet k bolj zanesljivemu mobilnemu operaterju, kjer vsaj vem, zakaj plačujem naročnino.

Uporabniški avatar
taca
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 2. Dec 2010 ob 14:22
T-2: Že imam
Paket: T4-FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a taca » 20. Jan 2011 ob 19:40

No, po dveh dneh so uredili, da zdaj spet lahko pošiljam SMS-je v Francijo. Je pa zanimivo, da so mi na tehnični pomoči rekli, da je nabrž kaj z mobitelom narobe, potem s tem, ker nisem preklopljena na UMTS, potem z ostalimi nastavitvami... Res čudno, zdaj pa po dvehh dne spet deluje z istim mobitelom in istimi nastavitvami, torej se nekaj čudnega dogaja v ozadju pri T2.

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a branco » 21. Jan 2011 ob 09:43

taca:
brez skrbi bodi, vse je OK s tvojim telefonom, enostavno to se vcasih nekaj "zacikla" pri T-2 in ne gre zadeva, in ko prijavis, potem tam malo "zd***kajo" po nastavitvah nekih in zadeva deluje.

ce dosti sms-ov posiljas v tujino, potem pozabi na t-2 ker njihov sistem mobilne telefonije je zelo nezanesljiv, in nima smisla vstrajat na necem kar enostavno ne deluje normalno.
od zacetka ima vsak potrpljenje ampak ko vidis da eno podjetje ki za sebe v svojih reklamah uporablja slogan "tehnologija prihodnosti danes", niso pa v stanju uredit normalne zadeve kot je sprejemanje sms-ov od tujih operaterjev, potem ne vem kaj si naj clovek vse skuapj misli o tem podjetju, za mene je to izredno neresno.
svetujem ti da si vzames pri kakem drugem slovenskem oepraterju paket v katerem imas dosti sms-ov vstetih in tisto uporabljal, ker bo ti 100 % delovalo brez tezav.
jaz imam 2 sim karti v brezcasnem vdsl, nekdaj sem tudi imel 031 stevilko na t-2 do decembra 2010, vec kot 2 leti, ker pa mi niso sms-i delovali vec kot leto dni, in ves cas sem imel razne tezave , ali ni roaming deloval ali pa nisem bil v roamingu dosegljiv, sem se navolil teh fint in sem sel na simobil, 064 stevilke pa uproabljam samo za brezplacne klice v t-2 omrezje.
Slika

Uporabniški avatar
frojnd
Model
Prispevkov: 243
Pridružen: 25. Nov 2008 ob 10:23
T-2: Še nimam

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a frojnd » 21. Jan 2011 ob 18:47

Meni še vedno niso odpravili napake :) No saj danes mi je dokončno dopenilo in migriram na S!. Iz v torek ob 00:05 sem poslal MMS bratu z čestitko. (KER SMSi ne delajo v nobeno omrežje) In ker ima on S! je verjetno S! zasral kaj pa drugega in ni videl sporočila :) Danes sem bil pač prijetno presenečen hahaha... no ampak, ker do danes niso popravili tega buga (sms), (btw, t-2 mobilna telefonija je sinonim za mobilni bug) ko je bila situacija taka, da sem bil obsojen samo na sms in ga ni slo poslati iz t-2, na neuradnem forumu najavljam, da z v sem ljubim potrpljenjem kar sem ga imel pač storitev ni vredna svojega denarja... Mogoče za 1eur na mesec naročnine. 6eur... overrated, migriram...

Pa vso srečo uporabniki t-2 mobilne telefonije, ki še vedno vztrajate!

infecti
Znanec
Prispevkov: 77
Pridružen: 15. Mar 2008 ob 11:36
T-2: Že imam
Paket: 40/15

Re: SMS niso dostavljeni in ne prihajajo

Odgovor Napisal/-a infecti » 21. Jan 2011 ob 20:39

Jaz sem ravno prišel iz Simobila in nisem ravno zadovoljen s T-2 mobilno telefonijo, je pa račun res veliko manjši, predvsem na račun nižje naročnine. Na srečo SMS-e zelo redko uporabljam.

Odgovori