slabe izkušnje s T2

Splošni pogovori o T-2
krompirusa
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 14. Jun 2011 ob 18:23
T-2: Že imam
Paket: brezčasni vdsl

slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a krompirusa » 14. Jun 2011 ob 18:26

Lep pozdrav
Moje ime je Miro, in moram povedat, da česa takega kot se dogaja pri vas še nisem videl,namreč z mesecem marcem sem dobil v službo izvršbo z vaše strani.Takoj po 5ih dneh, ko je izvršba prišla, sem dobil plačo, in glavnica je bila poplačana, nakar slabe 3dni po poplačani glavnici, dobim še izvršbo na tekoči račun isto iz vaše strani za isto zadevo, kar kaže na to da niste niti toliko, da bi pogledali oz počakali ali se bo izvršba poplačala pri plači, ampak direktno date izvršbo še na račun.Dolg ,ki sem ga imel do vas je bil okoli 430 eur (290eur je bila glavnica ostalo so storški,obresti ipd...).
Se pravi po poplačani glavnici 290eur, je moj dolg do vas ostal še cca 140 eur, ampak izvršba na račun je bila 430 eur. Tako, da v mesecu aprilu je z mojega TR šlo na vaš TR oz na izvršbo ,še cca 85 eur( več ni šlo kersem dobil nakazilo cca 650 eur, zajamčen od ki ti ga banka izplača pa je 570eur), nato v mesecu maju je zopet šlo na izvršbo oz na vaš TR iz mojega TR cca 100eur, kar je vse skupaj že preko 430 eur, kolikor je bila izvršba.
Kličem na vaš klicni center, ker imam še vedno izvršbo na računu, kljub temu da po izračunih je izvršba že poplačana. In tam mi vaš gospod pravi ,da ste dobili iz sodišča odlok o delnem umiku izvršbe oz. nekaj v tem smislu.To se ni zgodilo se pravi to je bila ena velika LAŽ , kar za vaše delavce očitno ni nič nenavadnega, ker vsakič ko sem klical in verjamite sem bil vstrajen ,mi je vsak rekel drugače.Enkrat da sem še dolžan 45 eur, drugič da sem dolžan še 39 eur, nakar pride že mesec junij in iz mojega TR gre na izvršbo še dodatnih 245 eur (Se pravi skupaj sem plačal krepko preko 700 eur, kličem zopet na vaš klicni center, nakar mi gospod pravi da je vse ok in če nočem čakati da se vse poknjiži naj samo še pošljem št tekočega računa ter za koga se gre ,in da bom preplačan sredsrva dobil nazaj v čimkrajšem času.Čakam 1 teden in nezgodi se nič!!!! Zopet kličem nakar mi gospod pravi da ima še odprte postavke in tokrat naj bi bilo to okoli 140 eur!!! Mislim KAJ?!? Drugega si nemoreš mislit, kot to da nekdo tukaj se dejansko dela BUDALO iz mene.
Sploh pa tudi če bi bil dolžan teh 140 eur, čeprav za to nisem dobil nobenega sporočila , je to skupni dolg 430+140=570eur ,kar je še vedno cca 160 eur manj kolikor sem jaz plačal vam.Poslal sem vsa dokazila zapravil nekaj denarja za fakse,izpiske iz banke a nakoncu podomače povedano dobim prst v rit.Tako da prosim da to zadevo rešite v čimkrajšem možnem času, ker v nasprotnem primeru bom naredil pizdarijo pa si vzamite to kot grožnjo ali karkoli, ampak svojega prigaranega denarja vam ne dam in se bom boril da to dobim tudi nazaj.Prvo bom probal na lep način, potem pa verjamite da bo tukaj in televizija in še kaj.
Aja pa še to z mesecem septembrom 2010 sem se izselil iz naslova, kjer sem imel naročeno vašo storitev in sem to tudi obvestil po pošti na T-2 ampak pošta iz t-2 je še vedno hodila na stari naslov, nekaj časa sem še imel kontakt z osebo ki se je preselila v tisto stanovanje, tako da mislim da 2 pošte sem še dobil od nje, potem pa nič.
Zadnjič spremenil krompirusa, dne 14. Jun 2011 ob 18:57, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: slabe izkušnje z T2

Odgovor Napisal/-a KoMar » 14. Jun 2011 ob 18:29

Dobrodošel na forumu. Prosim, upoštevaj:

1. Ne naslavljaj nas kot T-2, ker to nismo.
2. Svoje sporočilo razdeli na odstavke, da bo bolj berljivo.

krompirusa
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 14. Jun 2011 ob 18:23
T-2: Že imam
Paket: brezčasni vdsl

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a krompirusa » 14. Jun 2011 ob 19:00

Ne naslavljam vas kot T2,ampak le delim svojo izkušnjo tako z vašim forumom, kot z ostalimi.Če sem koga užalil se pa iskreno opravičujem.
Lp,Miro

edit:( To pa sem le prilepil svoj mail ,ki sem ga pisal na t2 zato mogoče izgleda, kot da se naslavlja na ta forum)

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a dal » 14. Jun 2011 ob 19:46

Ne poznam nikogar, ki bi karkoli glede računovodstva pri T-2 rešil preko telefona. Vedno mora iti vse po uradni poti, s priporočeno pošto ali osebnim obiskom.

Sicer ko stvari pridejo tako daleč, da gre že za izvršbo, T-2 malo izgubi nadzor nad dogajanjem, saj s postopkom izvršbe neposredno nima nič in rezultat vidi šele ko dobi denar na račun.

Poleg glavnice in obresti se obračunajo tudi stroški izvršbe. Ker se sodišče obesi na vse prihodke, ti denar vzamejo povsod, kjer lahko (trgajo od plače kolikor gre, se obesijo na vse bančne račune, ...). Terjani zneski so sicer razvidni v dopisu, ki je bil poslan tebi in podjetju.

Iz tvojega besedila sicer ni razvidno, zakaj je sploh prišlo do izvršbe? So ti storitev zaračunavali, čeprav si jo odjavil? Si opremo vrnil?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 14. Jun 2011 ob 20:24

Imaš dokazilo da si poslal na t-2 naslov svojega prebivališča ? (priporočena pošta, ...)

Uporabniški avatar
toXic
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 11. Okt 2007 ob 20:28
T-2: Še nimam
Paket: 20/20
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a toXic » 15. Jun 2011 ob 20:59

Miro to je jeba.
Pomoje bi bilo najboljše, da bi se oglasil v kakšni poslovalnici in sklical določene ljudeke na kup.

Lahko pa gremo na kako pivo :pivo:

Lp
M-

Uporabniški avatar
Vragec
Znanec
Prispevkov: 89
Pridružen: 5. Mar 2009 ob 18:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Benedikt

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a Vragec » 16. Jun 2011 ob 07:50

Ob branju vseh teh postov začnem razmišljat a ni to samo "nategancija konkurence", brezpredmetno pisanje privržencov drugih ponudnikov in tistih z željami po likvidaciji T-2 ?!??
Nevem, kako to sprejemajo na T-2 ampak lahko bi se mogoče kdo oglasil in pojasnil situacijo.

Lep pozdrav,
mr. Vragec
Slika

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a BOBI » 16. Jun 2011 ob 11:16

@vragec

V zadevo se vsekakor bo nekdo poglobil, težko pa verjamem, da bi objavljal kaj je bilo. Tudi kdo od ekipe bi se javil in pokomentiral zadevo, pa se ne bomo, da ne bo izpadlo kot podpora eni ali drugi strani.
Meni osebno se hitro postavi slika, koga imam na drugi strani, že ko preberem prvi stavek. Gre se za rubež.

kljukec
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 29. Nov 2007 ob 13:14
T-2: Še nimam

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a kljukec » 16. Jun 2011 ob 11:53

Iz splošnih pogojev

"Če pride do spremembe podatkov, navedenih v naročniški pogodbi, ali podatkov v zvezi z računi,
prek katerih naročnik posluje, ali spremembe drugih podatkov in pogojev, ki vplivajo naročniško
razmerje, je naročnik dolžan o tem pisno ali po faksu obvestiti T-2 najkasneje v roku 15 dni po
nastanku spremembe."

nikjer se ne omenja priporočena pošta.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 16. Jun 2011 ob 11:55

ja, že, samo tako nimaš dokaza da si to posredoval ...

Uporabniški avatar
Vragec
Znanec
Prispevkov: 89
Pridružen: 5. Mar 2009 ob 18:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Benedikt

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a Vragec » 16. Jun 2011 ob 12:33

@BOBI

Saj verjamem, da se nekaj dogaja, ampak folk se pritožuje nad T-2, na koncu pa je kriv sam ta ki se buni. Sam imam T-2 še enih 5 let, pa sem tudi prestavljal naslovnika pa vse skupaj, pa še 1x ni bilo težav.
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 16. Jun 2011 ob 12:53

mogoče je bila tudi kakšna težava v komunikaciji med T-2 in naročnikom,
v vsakem primeru pa če pride do izvršitve je to že hudo...

:(

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a astras » 17. Jun 2011 ob 09:47

miro mogoce pa ne bi bilo slabo ce bi le sproti placeval poloznice a?
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 20. Jun 2011 ob 16:05

Torej ko upnik (v tem primeru T-2) več mesecev ali celo let prosjači in opominja za plačilo obveznosti, nobenemu nič in ne mrdneš tudi z mezinčkom... zdj ko so sodni mlini zmleli in odločili, da se ti trga kar si dolžan, pa naj okoli tebe skače ves svet?

Ali sem te prav razumel?

Pa verjamem, da se je komu tut naredila krivica, samo izkušnje kažejo, da je bla velika velika večina zadev zelo korektno peljanih s strani operaterja (opomin, opomin pred izključitvijo, začasni izklop, trajni izklop, opomin pred izvršbo, izvršba), sedaj kar vsi od nekod spoznavajo, da "zadnje pol leta pa res niso plačali položnic pred selitvijo", itd...)
:rtmT2:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: slabe izkušnje s T2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 20. Jun 2011 ob 19:06

Mislim, da se človek usaja zaradi dogodkov, ki so nastajali kasneje. Večkratne izvršbe, kontradiktorne informacije HD. Je pa res težko T-2-ju kaj dopovedat, da ne omenjam famoznega računovodstva. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Odgovori