preplačilo t-2, nočejo vrnit denarja

Splošni pogovori o T-2
matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: preplačilo t-2, nočejo vrnit denarja

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 24. Jun 2011 ob 18:26

Jaz sem imel pa probleme z računi vsaj recimo 5x (od napačnih računov, do groženj z odklopom - pa res nikoli kriv) in jih vedno rešil preko poslovalnice v NM. Se res potrudijo.

Slycer
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 29. Okt 2006 ob 17:14
T-2: Že imam

Re: preplačilo t-2, nočejo vrnit denarja

Odgovor Napisal/-a Slycer » 27. Jun 2011 ob 09:59

Meni niso preplačila vrnili 8 ali 9 mesecev. Pa sem redno težil po telefonu, v poslovalnicah in po pošti. Na koncu so poravnali z mojimi neplačanimi položnicami (uklonilno neplačal) in rekli naj pri naslednji odbijem 3 cente.

Pač, škart firma.

kinork
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 5. Nov 2009 ob 12:12
T-2: Še nimam

Re: preplačilo t-2, nočejo vrnit denarja

Odgovor Napisal/-a kinork » 27. Jun 2011 ob 14:37

NoName napisal/-a:kinork, dej mi privat tvoje naročniške podatke pa bom kuj probal dat naprej.
zanima me ali ste posredovali podatke naprej in kako je z zadevo?

žalostno, da kličeš na t-2 pa nimajo ene osebe s katero bi se lahko pogovoril in rešil zadevo... vedno druga oseba in vedno razlagat isto zgodbo. neverjetno!
kličem na t-2 pa mi rečejo, da imajo vsak teden določen dan kdaj vračajo denar. in kdaj bo prišel na vrsto moj teden, če že čakam 2 meseca? :grr:
očitno ima družba t-2 zelo veliko težavo s tem, da si lastijo denar kateri jim ne pripada
JETOMIT:
PS zanimivo je, da v VEČINI primer ni kriv T-2,ampak so krivi sami naročniki![/quote]
verjetno si mislil obratno! v večini primerih je kriv t-2 in ne naročnik, kateri se neprestano trudi dokazati svoj prav, ampak oni vedno predajo zadevo v pravno službo. Kaj dela potem pravna služba? ali imajo toliko pritožb, da je najboljše da družbo ukinejo ali pa delajo NIČ.
In kdo ti bo povrnil živce, ki jih moraš trošiti za t-2?

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: preplačilo t-2, nočejo vrnit denarja

Odgovor Napisal/-a NoName » 27. Jun 2011 ob 15:46

zdaj je pa že meni malce nerodno zaradi nastale situacije :nevem: sem še enkrat posredoval zahtevo naprej na pravilno službo, upam da bo ugodna rešitev še te dni dobila svoj epilog.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: preplačilo t-2, nočejo vrnit denarja

Odgovor Napisal/-a erbi » 28. Jun 2011 ob 10:54

Kaj med člani tega foruma res ni nobenega, ki i T-2-ju "po domače" razložil kako posluje normalna firma? Vsi ostali imajo objavljenih kup telefonskih številk odgovornih oseb po področjih, če jih pa že nimajo, te pa HD preveže. Se nas uporabnikov bojijo?

Odgovori