YUGO paket

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a branco » 5. Okt 2011 ob 14:36

iz preverjenih virov lahko samo povem to, da konkurenca čaka T-2 , da spusti te programe v svoj paket, potem pa bo se vidlo,za katere kanale so oni to dobili "avtorske pravice" za podrocje slovenije :)
verjetno bo hitro skresano število kanalov katere oglašujejo da bodo ponujali v svojem yugo paketi :rtmT2:

bo se pestra jesen!
Slika

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a casual » 5. Okt 2011 ob 15:07

Branco, ne vem zakaj toliko proti t2 gvoris, kakor sem rekel verjetno si siolovec zato toliko po t2. A se ti zavedas, da t2 ne sme delati ne pravilnosti ko so v prislini poravnavi, zaradi tega ker prislini upravitelj beri drzava vse to nadzira in preden on to ne podpise ne morejo kar nekaj prodajati, ker z morebitnimi nepravilnostimi razkirajo stečaj, kar jim pa seveda ni v interesu da gredo v stečaj. Toliko ti povej svojim zanesljivim virom. Jest ti lahko zanesljivo povem da programi bodo.. in bomo videli kdo ima prav.. za zdej so vklopili 10 novih programov... :plosk: :rtmT2: samo tako naprej

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a TV1 » 5. Okt 2011 ob 15:42

branco napisal/-a:iz preverjenih virov lahko samo povem to, da konkurenca čaka T-2 , da spusti te programe v svoj paket, potem pa bo se vidlo,za katere kanale so oni to dobili "avtorske pravice" za podrocje slovenije :)verjetno bo hitro skresano število kanalov katere oglašujejo da bodo ponujali v svojem yugo paketi :rtmT2: bo se pestra jesen!
Osebno menim, da konkurenca bolj stavi na scenarij: stečaj družbe. :aa:

Vir: http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/1042477897

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a casual » 5. Okt 2011 ob 16:01

http://www.t-2.net/novice/2011/10/t-2-v ... letos.html

Sej se ne ve kdo pije in kdo plača, je pa sigurno to da si Telekom najvec zeli stečaj T 2... :hmm:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9128
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 5. Okt 2011 ob 16:32

držite se topica ! :namrec:

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a branco » 5. Okt 2011 ob 21:43

casual napisal/-a:Branco, ne vem zakaj toliko proti t2 gvoris, kakor sem rekel verjetno si siolovec zato toliko po t2. A se ti zavedas, da t2 ne sme delati ne pravilnosti ko so v prislini poravnavi, zaradi tega ker prislini upravitelj beri drzava vse to nadzira in preden on to ne podpise ne morejo kar nekaj prodajati, ker z morebitnimi nepravilnostimi razkirajo stečaj, kar jim pa seveda ni v interesu da gredo v stečaj. Toliko ti povej svojim zanesljivim virom. Jest ti lahko zanesljivo povem da programi bodo.. in bomo videli kdo ima prav.. za zdej so vklopili 10 novih programov... :plosk: :rtmT2: samo tako naprej
Nimam nič proti T-2. Samo govorim to kar je res, teh programov po legalni poti ne moreš v Sloveniji spremljati, pa če se ti na glavo postaviš.
Bomo na koncu videli, kateri programi bodo in kateri od teh ki se zdaj oglašujejo, in jih ne bo zaradi tega ,ker dotične tv postaje ne morejo podpisati nobene pogodbe s T-2 o kateri ti sanjaš.
Je pa problem, ko človek debatira s takim kot si ti ki se dela pametnega, ne razume pa določene stvari kako funkcionriajo.

Kar se pa tiče stečaja, prisilne poravnave , o tem sploh ni bilo govora, jaz niti sem o tem govoril, ni mi pa jasno zakaj ti sploh to omenjaš, ko to ni tema pogovora :)
T-2 če bo šel v stečaj, bo pač šel, ni prva in ne zadnja firma v tej državi ki je šla v 3pm zaradi slabega vodstva.
Sicer pa kot sem ze rekel, to ni tema pogovora.
Slika

mrki25
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 20. Feb 2010 ob 12:59
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a mrki25 » 6. Okt 2011 ob 00:22

Jst upam da se bo tole čimprej zrihtal , kr če maš starejšo osebo doma , k skoz bul v ta tv in pizdi kdaj bojo programi ni glih fajn. Bo pa res razočaranje če nekaterih programov ne bo , kr če se gre v nekatero stvar , pol naj se prvo use zrihta , podpiše in šele takrat oglašuje in da v ponudbo.

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a casual » 6. Okt 2011 ob 07:15

:beri:
branco napisal/-a:
casual napisal/-a:Branco, ne vem zakaj toliko proti t2 gvoris, kakor sem rekel verjetno si siolovec zato toliko po t2. A se ti zavedas, da t2 ne sme delati ne pravilnosti ko so v prislini poravnavi, zaradi tega ker prislini upravitelj beri drzava vse to nadzira in preden on to ne podpise ne morejo kar nekaj prodajati, ker z morebitnimi nepravilnostimi razkirajo stečaj, kar jim pa seveda ni v interesu da gredo v stečaj. Toliko ti povej svojim zanesljivim virom. Jest ti lahko zanesljivo povem da programi bodo.. in bomo videli kdo ima prav.. za zdej so vklopili 10 novih programov... :plosk: :rtmT2: samo tako naprej
Nimam nič proti T-2. Samo govorim to kar je res, teh programov po legalni poti ne moreš v Sloveniji spremljati, pa če se ti na glavo postaviš.
Bomo na koncu videli, kateri programi bodo in kateri od teh ki se zdaj oglašujejo, in jih ne bo zaradi tega ,ker dotične tv postaje ne morejo podpisati nobene pogodbe s T-2 o kateri ti sanjaš.
Je pa problem, ko človek debatira s takim kot si ti ki se dela pametnega, ne razume pa določene stvari kako funkcionriajo.

Kar se pa tiče stečaja, prisilne poravnave , o tem sploh ni bilo govora, jaz niti sem o tem govoril, ni mi pa jasno zakaj ti sploh to omenjaš, ko to ni tema pogovora :)
T-2 če bo šel v stečaj, bo pač šel, ni prva in ne zadnja firma v tej državi ki je šla v 3pm zaradi slabega vodstva.
Sicer pa kot sem ze rekel, to ni tema pogovora.

Ne vem zakaj takše programe lahko predvajajo v Bih in Crni gori oz. drzavah bivše yu , ne vidim razloga zakaj jih nebi mogli tudi v Sloveniji. Nisi mi odgovoril zakaj potem tko oglašujejo oz. in nudijo nekaj kar ne morejo izpolniti, veš da je to kršitev in zavajanje kupca, kar je ne zakonito, posledično jih lahko toži konkureca, kar pa še nism vidu. A ti zastopiš kaj pomeni prisilna poravnava ?!?!? to pomeni da ne smes izvajati nič ne zakonitega kar ni v skladu z zakoni, to pomeni da ne smes delati nekaj kar ni legalno ( vse kar delajo mora iti preko prislonega upravitelja- on predstavlja državo oz. upnike ), kar zasabo potegne stečaj - priporočam ti da to podčrtano prebereš dvakrat ( to si pri T 2 ne želijo pri vas siolo-vcem pa očitno največ ), sem malo starješi od tebe in vem kako zadeve tečejo. zakaj potem lahko predvajajo, rts, bn tv, obn, hayat, atlas tv, rtv cg, hrt 1 ,2 , duga, kcn 1 in 2, otv ,svet,....ti se naštevam programe ki so iz bivse yu pa so na shemi T 2 in za zdej še delajo .In kaj se pravijo tvoji zanesljivi viri ? kaksni so naslenji koraki T 2 oz. siol-a ? Mi pa se naprej uživajmo v T 2 in novih progarmih, ki jih počasi že priklaplajo, jih je že 20 :rtmT2:

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 6. Okt 2011 ob 10:40

Tole lahko gledajo gledalci satelitskega Total TV-ja v sosednji Hrvaški...

http://www.novisf.com/wbb3/digitalna-te ... is-kanala/

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a casual » 6. Okt 2011 ob 10:55

Sej teh programov ni možno gledati na hrvaškem, verjetno kršijo avtorske pravice :lol: , vec bo verjetno branco povedal :beri: :namrec:

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a webmaher » 6. Okt 2011 ob 11:08

Hrvati niso v EU in lahko delajo kar jih je volja :-)
@d_g menda to ni v uradni ponudbi Total TVja, to dobiš pod mizo, tko, da je vse čisto :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a casual » 6. Okt 2011 ob 11:12

@webmaher_mislim da nimaš prov, Hr je sprejeta v EU z 1.junijem ali jul naslednje leto tko da so morali vse zakone uskladiti z EU. Total ima točno takšne programe kot jih je dal d_g

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a branco » 6. Okt 2011 ob 11:33

casual napisal/-a:Sej teh programov ni možno gledati na hrvaškem, verjetno kršijo avtorske pravice :lol: , vec bo verjetno branco povedal :beri: :namrec:
Hrvaskim kanalov RTL2, NOVA, RTL, ne gre gledati v Slovenskem, Bosanskem, Srbskem totaltv:)


Hrvaska se ni sprejeta v eu, dokler vse drzave ne ratificirajo pogodbe v svojih pralamentih, ce pa se to zgodi, pa bo polnopravna clanica 1.7.2013 :)


Daj lepo preberi, kaj sem napisal v prejsnjih postih, pa ce enkrat ko preberes nisi razumel, preberi 2x , 4x, ker ocitno ne razumes o cemu debatiramo.
Primerjas kravo pa konja.
TotalTV je na pol piratsko podjetje, katero pod mizo (beri: na crno) ponuja nekatere tv kanale v drugih drzavah, ceprav ti kanali nimajo kupljenih avtorskih pravic za te drzave.
Ker pa je zadeva pod mizo oz. na crno, in se nikjer uradno ne oglasuje, do zdaj tudi ni problemov.
Je pa catch, da slovenski in hrvaski tv programi, so izrecno v pogodbi zapisali, da se ne smejo predvajati v drugih totaltv tv paketih :)
Zakaj potem po tvoji logiki ti ki si rekel da imas totaltv paket, ne mores gledati RTL2 , NOVA ?
Zakaj hrvati,srbi,bosanci ne morejo gledati poptv, kanal v svojem totaltv paketu?
Zato, ker ce neka tv postaja podpise pogodbo za retransmisijo svojega tv kanala v neki xy drzavi, potem tudi mora odkupovati za to drzavo avtorske pravice, bodisi sport, film, serije.
Ce pa kljub temu predvaja te zadeve v xy drzavi, se lahko zgodi da je agencije za zascito avtorskih pravic poj**** in bodo placali kazen ter odskodnino, da jim bo zal da so sploh v tako zadevo sli.

T-2 pa je zacel oglasevati zadeve, za katere ne mroe imeti nobene pogodbe.
Slika

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a casual » 6. Okt 2011 ob 11:46

To ni tema ali je hr sprejeta ali ne , hotel sem povedat webmaheru da je hrvaška uskladila vse zakone z eu in prov zaradi tega je dobila pristopno pogodbi, kar pove da ne smejo delati nic vec mimo eu zakonov. to ni tema. Ja jest imam vse te programe na total tv in ne tukaj v slo. Tukaj imam T 2 ze dooooollllgo casa od ustanovitve, tko da trdim da je mozno dobiti vse te programe in verjamem da niso sli v ta namen zavajati naročnikov, če pa so se bo pa pokazalo v naslednih 15 dneh kakor so rekli da se bo to uredilo.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a webmaher » 6. Okt 2011 ob 12:43

@casual, glede Hrvaške sem se hecal-normalno, da morjo spoštovat zakone ... glede ostalega je pa že vse branco razložu ... morda majo vsi ti programi avtorske pravice za Balkan :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Odgovori