Nezmožnost spremembe gesla za poštni predal

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 23. Nov 2006 ob 15:07

Nimda, hvala! Naj bo tvoja cela Kolpa :lol: ... a imaš kako rešitev tudi za moj neuporaben poštni predal, ki je v servisnih straneh sivo obarvan?

Ker me je groza spet klicati ono študentarijo...

p.s. A lahko buga po meni poimenujemo? Bugus Krjefreius npr... :D

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Nov 2006 ob 15:11

Ja, bom vse ti zrihtal. Samo ne se spravljat na HelDeskarje - oni niso usposobljeni za iskanje teh napak, ampak samo za "bom dal naprej, gospod".

Glede unga mailboxa:
Ne vem zdaj o čem govoriš. Dodaten poštni predal je narejen z nekim geslom. Spremeniš ga tako, da se prijaviš v sistem z unim uporabniškim imenom in geslom, ki si ga specificiral ob kreaciji.

Akcija NASTAVI GESLO ni na voljo v nobenem primeru. Ker je izjemno delikatna operacija, bo na voljo šele čez nekaj časa - na primer 6 mesecev. To bo takrat, ko bodo vse možne napake odpravljene.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 23. Nov 2006 ob 15:37

Saj sploh ne težim onim revežem, ker so pravzaprav vsi prav prijazni. Besen sem na ljudi, ki so jih tja postavili.
Eno je fletna dečva za šankom, drugo pa ta ista fletna dečva, ki sploh ne ve, kaj ji govorim in kaj naj zapiše, da naprej javi. Pol manj časa in živcev bi šlo (da ne omenjam klice iz Telekoma v T-2), če bi v prvo lahko nekomu razložil kaj in kako.
Pravzaprav imam prijatelja, ki je vrnil komplet paket ravno zaradi neodzivnosti supporta pri nastanku težav. Ampak dosti o temu.

Moj konkreten problem je sledeč:

Slika

Z geslom že pridem na servisno stran, pa mi ne pomaga, ker je drugi poštni predal nedostopen - sivo obarvan. Tudi na web mailu mi ta, sivo obarvan predal, ne dela: Autentication Failed, mi javi...

Da ne bo nerazumevanja... spodaj (izven slikovnega izseka) je možnost za še en poštni predal, ampak ga ne morem ponastaviti na ime tistega, ki je sivo obarvan.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Nov 2006 ob 15:49

S tem ta drugim geslom se prijavi v Servisne strani. Tam pa lahko po normalni poti spremeniš geslo.

Če si pozabil, mi pošlji svojo "številko priključka" s pogodbe in ime poštnega predala, kateremu želiš spremeniti geslo. Tedaj se mu bo dodelila vrednost gesla, kot si ga dobil specificiranega za svoj primarni elektronski naslov (in je na papirju, ki si ga dobil ob priklopu). Nato se prijaviš v Servisne po standardni poti (s tem sekundarnim elektronskim naslovom) in spremeniš geslo na nekaj, kar veš samo ti. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 23. Nov 2006 ob 16:05

Pa točno to (drugi odstavek) razlagam supportu cel teden.

In po dnevih trpljenja in krvavega potu puščanja, se mi je prikazal, pri čisto zadnjem izdihljaju Nimda... praise to you, O great one :lol:

Podatke imaš na ZS, hvala!

Jani
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 10:31
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Jani » 2. Dec 2006 ob 15:26

Hočem spremeniti geslo, vendar v njem ne želim imeti niti številk niti ločil :roll: :roll: :roll: -
kaka fora je zdaj to (zdajšnje geslo tega nima, pa sem ga pred časom brez problemov spremenil iz predprejšnjega…)??

Nothing to be done?





EDIT: Aha, vidim, da je stvar stara že par mesecev, še vedno pa se mi zdi zelo brezvezna - naj pač sam odločam o tem, kakšno geslo hočem in kaj naj bo v njem ter posledično, kako varno je, da mi ne bo kdo... bral pošte doh :roll:
Slika

Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 4. Dec 2006 ob 10:21

Jani, don't mess with it. I came first! This pet bug is all mine now ... :lol:

Sicer pa je obljubljeno, da ga bodo raje porihtali, kot poimenovali po meni... :cry:

Odgovori