nevednost na 059000000

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
ferguson
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 1. Dec 2006 ob 10:49
T-2: Še nimam

nevednost na 059000000

Odgovor Napisal/-a ferguson » 8. Dec 2006 ob 14:43

t-2 imam že 14 dni in sem zadovoljen tako s telefonijo kot z internetom, moti pa me neznanje in nesposobnost operaterjev pri naročilu t-2.
eni govorijo tako drugi drugače, tretji pa spet drugače, za to pa sem ostal brez isdn vmesnika.prvi pravi da jih ni, drugi pravi z doplačilom, tretji pa nevem kaj že.če bi me prav usmerjali bi lahko naprej uporabljal isdn telefon ,ne pa da sem moral kupiti analognega.ali kdo ve, če je po 14 dneh možno zaradi neznanja njihovih operaterjev priti do zamenjave isdn vmesnika brez doplačila.
operaterji pravijo da ne!

lp ferguson

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 8. Dec 2006 ob 14:48

Ne boš verjel - vsi odgovori so pravi!
prvi pravi da jih ni (tako je, trenutno jih ni na zalogi)
drugi pravi z doplačilom (tako je, če že imaš telefonijo in želiš naknadno ISDN)
tretji pa nevem kaj že (tako je - potrebno je spraševati natančno in seveda tudi poslušati natančno!)
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

stik
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 10:50
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a stik » 8. Dec 2006 ob 15:37

mitja_i kako to misliš da ni ISDN vmesnikov ko praviš da ima prvi tud prav? :roll: .Če pa vem da so.

Me pa še nekaj zanima če kdo ve tukaj.Ker imam sedaj ISDN telefon z preneseno tel.št.01xxxxxxxx,ko pokličeš določeno številko v drugo omrežje (01,02) ti nekaj časa čaka potem šele začne klicati,če pa pritisneš # ti zvoni takoj, ali je kaj bolje če imaš sam pravo telefonsko št.od svojega operaterja (T-2) se pravi 0590 da ti kliče takoj ko odvrtiš določeno cifro z omrežjem 01 brez pritiskanja tipke #.
Lp

301061
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 6. Dec 2006 ob 19:28
T-2: Že imam
Paket: 4/1
Kraj: krško

Odgovor Napisal/-a 301061 » 8. Dec 2006 ob 17:14

Jaz sem jim pa označil, da vzamem telefon ( vrvični)dokler ne dobijo isdn vmesnikov, kako je pa potem s tem.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 8. Dec 2006 ob 17:36

Kje si jim označil?
Ali slučajno misliš na povpraševanju (Elektronska prijava)? Potem si že v štartu zamočil. Na prijavnici moraš obvezno označiti kaj hočeš in te naj ne skrbi ali jih trenutno imajo ali ne.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

ferguson
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 1. Dec 2006 ob 10:49
T-2: Še nimam

odgovor mitju

Odgovor Napisal/-a ferguson » 8. Dec 2006 ob 17:59

mogoče sem narobe napisal, operaterji so mi rekli, da isdn sploh nemoreš dobit ampak samo pstn.to je krivda t-2 da jih ne poučijo,in sedaj sem jaz zaradi teh študentov brez isdn telefona, ki si ga lahko vtaknem....,samo toliko
lp ferguson

stik
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 10:50
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a stik » 8. Dec 2006 ob 18:17

tako je,če si ga naroču ISDN vmesnik pri prijavi ko si naročal internet in telefonijo lepo pokliči na 02 in se pogovori z njim kaj je z temi vmesniki naj povpraša v skladišče in ti ga naj rezervira in če ga lahko prideš sam iskat ostalo PSTN pa VOOD pa neseš nazaj in ti dajo tega njihovega zloglasnega PATTONA. Jaz sem se tako dogovoru z njimi ker drugače ko sem jih navadno prosu po telefonu pa pošiljal fax se ni zgodilo nič enkrat me je en 2x poklical glede tega ker prvič si je baje pozabu zabeležit da me je klical in je ostalo pri tem dokler nism kontaktiral z enmu zame uredu človekom na 02 k se je dalo kaj zmenit z njim.Drugi so bili pa isti kot si ti napisal eden da imajo, drugi je reku da jih nimajo in so me nategovali s tem.Drugo pa je če ga nisi obkljukal za ISDN vmesnik ob prijavi ko si naročal internet in telefonijo. Če je to to pa ga lepo prosi če se da kaj zmeniti okol tega in povej kkao je bilo.če ti nerata z prvim pa pokliči spet kasneje bo kak drugi pa se boš mogoče z drugim kaj zmeil.Jaz sem ga imel naročenega pa takrat niso imeli danes pa sem se zmenil z človekom na help desku 02 in mi je tako zrihtal da sem šel osebno sam ponj pa če tudi nism glih blizu njih.Drugače ne vem kdaj bi ga imel.Če si pa sploh tiho in jim ne težiš pa najbrž nikol
Lp

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: odgovor mitju

Odgovor Napisal/-a white » 8. Dec 2006 ob 21:16

ferguson napisal/-a:mogoče sem narobe napisal, operaterji so mi rekli, da isdn sploh nemoreš dobit ampak samo pstn.to je krivda t-2 da jih ne poučijo,in sedaj sem jaz zaradi teh študentov brez isdn telefona, ki si ga lahko vtaknem....,samo toliko
lp ferguson
ne moreš si ga vtaknit ker ga nimaš :P

Kaj da ISDNja sploh ne moreš dobit, zihr si ti narobe razumel, seveda se jih da dobit, samo jih trenutno ni na zalogi, če pa izpolniš v pogodbi pa ti ga naknadno prinesejo. Kokr je že mitja_i reku, nauč se sprašvat in poslušat.

tklemenc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 22. Okt 2006 ob 21:28
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Odgovor Napisal/-a tklemenc » 10. Dec 2006 ob 18:48

Pattoni so na zalogi, ker sem ga jaz včeraj dobil. Moraš sitnariti, oz. iti na Brnčičevo, pa ga sigurno dobiš.

lp
50ri

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Odgovor Napisal/-a subsubl » 11. Dec 2006 ob 20:22

Ne.. Če greš na brnčičevo ga ne boš dobil. Pika.
Razen če si ga že naročil pred kakšnim mesecem mogoče..

Drugače pa če ste naročil ob priklopu ga boste dobil na dom slej al prej. Pika.

Odgovori