Nakup telefona po novem

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
N7
Model
Prispevkov: 207
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:39
T-2: Že imam
Paket: all inclusive

Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a N7 » 7. Sep 2012 ob 13:21

Vidim da se je v duhu "kot mora biti" spremenila tudi možnost nakupa mobilnih telefonov. Sedaj sploh ni več ugodnih cen z dveletno vezavo, samo še polna cena na obroke, skrita v "mesečno doplačilo". Ali jaz kaj ne razumem, ali pa je strošek za, recimo Ace 2, mesečno vsaj 26,98 EUR (1 leto) oz. 15,98 EUR (2 leti), pa še plačati moraš 49,00 EUR kupnine? Ob takih ponudbah sem raje na Simobilu.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a Mark » 7. Sep 2012 ob 22:53

Če gledaš za Samsung Galaxy Ace 2 je kupnina 49 EUR in mesečno doplačilo za aparat na 24 mesecev 10,99 EUR in zraven dobiš še 22 dodatnih enot. Podobna politika, kot pri prodaji TV ali prenosnega računalnika v T3/T4.

Se pravi imaš popolnoma prosto izbiro paketa mobilne telefonije in se doplačilo ne razlikuje. Izbereš si ga po svojem okusu. Ni ti vsiljen drag paket.

N7
Model
Prispevkov: 207
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:39
T-2: Že imam
Paket: all inclusive

Re: Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a N7 » 8. Sep 2012 ob 11:49

Hja, to si zdaj isto povedal kot piše na spletni strani. Sploh pa drag paket tudi prej ni bil vsiljen.
Saj razumem da ne more pri T-2 biti vse pol cenej, vendar mi je bedasto je to odplačevanje po obrokih.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a roCkY » 8. Sep 2012 ob 12:12

Tale varianta je zelo logična in nenazadnje tudi fer.
Res pa ima kot kažejo prodajne prakse folk raje skrite variante. Večina sploh ne pomisli zakaj je taka (visoka) norčnina. Važno da je bil aparat 1€...

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 8. Sep 2012 ob 13:53

točno tako, ljudje vzamejo aparat za 1 eur, pol pa majo "narocnino" tako da dol pades, se najboljse je pa to, da nikoli ne porabijo tolikor kot plačujejo.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a maxus » 8. Sep 2012 ob 16:51

"Ponudba velja za naročnike T-2, ki nimajo sklenjenega veljavnega aneksa za opremo ".....

Želel sem nabaviti prenosnik na obroke, ker pa sem se v začetku leta vezal za dve leti z nakupom mobilnega telefona sem v bistvu "zamrznjen" do februarja 2014.Po moji penzionerski pameti bi bilo za T2 bolje, da bi tistim, ki imajo sklenjen aneks za opremo le tega skrajšali v kolikor si želi nakupiti na obroke tisto, kar ponujajo, kajti cene ponujenih izdelkov so enake ali celo večje kot jih imajo trgovci na spletu.Zato menim, da bi T2 s tem samo pridobil, kajti imel bi stranke še za več časa vezane.
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a Mark » 8. Sep 2012 ob 17:46

Dodatno žal ne moreš naročit, lahko pa tisti aneks skenslaš in odplačaš telefon v obliki pogodbene kazni in potem vzameš laptopa.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Nakup telefona po novem

Odgovor Napisal/-a nemo » 9. Sep 2012 ob 08:16

maxus napisal/-a:Želel sem nabaviti prenosnik na obroke, ker pa sem se v začetku leta vezal za dve leti z nakupom mobilnega telefona sem v bistvu "zamrznjen" do februarja 2014.Po moji penzionerski pameti bi bilo za T2 bolje, da bi tistim, ki imajo sklenjen aneks za opremo le tega skrajšali v kolikor si želi nakupiti na obroke tisto, kar ponujajo, kajti cene ponujenih izdelkov so enake ali celo večje kot jih imajo trgovci na spletu.
Če dobiš robo drugje ceneje - v kar skoraj ne dvomim - jo kupi tam. Nakup na obroke se da skoraj povsod urediti.
Plačaš 100, dobiš 90.

Odgovori