SKPrime program

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a jst1 » 14. Dec 2012 ob 22:45

fiston napisal/-a:He, he a to da je norčevanje ? Poglejte spored za nedeljo. Hokej olimpija na SK Prime, na slovenskem Sportklubu pa dva španska fuzbala. To je šele norčevanje. Sicer je ena Real, tako da oni ki hoče Barcelono gledat mu ne bo pomagalo, če je strasten navijač Barcelone bo še bolj popenil. :)

No ja saj zdaj sploh ne vem kaj bo na Sportklubu, samo še rokomet evropski pokali, tako da obsaja možnost, da tega prestavijo na SK Prime. V soboto Gorenje: Celje še niso, ampak to je slovenska, ni evropska.... :)

Hokej pa tako, pa košarka isto. Če bi še T-2 vzel SK prime, potem bi ga prestavili na sportklub 3,4 ali 5 in potem prodajali ono.
No saj ko bo še 10 kol pred koncem in bo očitno da bo Barca prvak bodo dali tudi Barco na navaden SK in bomo prišli tekom sezone vsi na vrsto:)))
Telemachovci vi se kar zajebavajte ampak tudi teh 330 mil. ni večnih!

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 17. Dec 2012 ob 08:11

telemach je prisoten na slo trgu že leta in leta, in kaj zdaj mislite da bo kar propadel ker si je omislil "nov" program in ne bo dobil t-2 "naročnine"?
oni s to potezo niso čisto nič na slabšem.."promet" od t-2 je ostal enak, od drugih, ki pa so sprejeli novi program, pa se je kvečjemu povečal.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Dec 2012 ob 08:48

telemach je res prisoten že nekaj časa, ampak prav tako je imel že nekaj lastnikov.
v nedogled pa se ne bodo mogli it nekih iger :D kot je že bilo napisano € znajo skopneti

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 17. Dec 2012 ob 09:34

Evri bodo res skopneli sam se lahko Telemachu vsi zahvalimo, ker če nejega nebi bilo tudi nekaj kanalov v slo nebi videli. Primer AXN, SYFY, FOX itd. Edino Telemach jih ima in če njega nebi bilo teh kanalov nebi mi videli še dolgo.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Dec 2012 ob 09:40

Mja, kaj mi koristijo kanali, ki mi kockajo.
Približno 7-10 kanalov mi redno šteka na telemachu, med drugim fox-i, SKprime, ter občasno PRO7.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 17. Dec 2012 ob 09:45

Ne vem zakaj tebi kocka pri mojmu kolegu dela vse BP sam preklop med kanali je pa obupen. Sam tko gledano vse novitete v Slovenijio pripelje Telemach niti en drug operater ni tega sopsoben . No razen Siol-u je uspel Minimax pa Orlando Kids. T-2 Amis in ostali pa samo vklaplajo kanale, ki jih je Telemach imel že eno leto ali več. Tako, da Telemach je dobra stvar za nas uporabnike tako kot je bil pred leti T2 dobrodošel ne našem trgu ko je prebudil zaspano sceno Telekoma. Če nebi bilo Telemacha bi še danes stagnirlai na manj pestri programski shemi.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Dec 2012 ob 09:47

Torej, v našem kraju šteka redno Telemach, k sreči meni vsaj internet in večinoma Tv deluje vredu.
Ostali imajo še večje težave. Pri meni so vsaj uredili na novo večji del kablov :(

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 17. Dec 2012 ob 11:51

kitl, to si dobro napisal glede ponudnikov in programov
res je, konkurenca more bit in to predvsem zdrava
mi v Sloveniji imamo pa bolano...
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 17. Dec 2012 ob 12:01

Ja tako je bilo nekoč na internetnem področju za časa ISDN. Zato jaz pozdravljam Telemachovo agresivno vklaplanje novih kanalov. Sej podobno sceno je nekoč delal T-2 samo ne s programsko shemo ampak s polaganjem optike in višanjem hitrosti na bakru in cenejšim dostopom. Na koncu jih je to peljalo skoraj v bankrota pa vendar imamo mi uporabniki nekaj od tega.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Dec 2012 ob 12:04

V napisano se tudi jaz strinjam.
:plosk:

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 17. Dec 2012 ob 13:05

pri zdravi konkurenci smo uporabniki na najboljšem, to je vedno bilo in tud bo
samo zaprtih sistemov in monopolov ne sme bit
Slika

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a fiston » 18. Dec 2012 ob 19:20

t-2 4.5.2009 napisal/-a:telemach je prisoten na slo trgu že leta in leta, in kaj zdaj mislite da bo kar propadel ker si je omislil "nov" program in ne bo dobil t-2 "naročnine"?
oni s to potezo niso čisto nič na slabšem.."promet" od t-2 je ostal enak, od drugih, ki pa so sprejeli novi program, pa se je kvečjemu povečal.
Ni ravno tako kot si napisal. Prvič SK prime ni nov program, je bil že prej, samo so v glavnem bile ponovitve, kar niso bile ponovitve pa je imel funkcijo onih SK 3,4,5 ki dela samo kadar je več tekem ob istem času, da ne morejo vse strpat na ostale.
Predstavljajo ga kot novega, ker so se prigrebli do španske lige in imajo na SK Prime od letos špansko ligo. Ja Sportklub ima enak promet, samo špansko ligo pa ni dobil zastonj sigurno.

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a fiston » 18. Dec 2012 ob 19:26

DownTaker napisal/-a:pri zdravi konkurenci smo uporabniki na najboljšem, to je vedno bilo in tud bo
samo zaprtih sistemov in monopolov ne sme bit
Bomo videli kako bo to s konkurenco. Sem bral da so ustanovili, ali se ustanavlja neki konzorcij ali nekaj podobnega v katerem bodo Siol, T-2 in Amis. Heh, ne vem kako bo to vplivalo na konkurenco. Upam, da se bodo dogovarjali ravno glede programov, da ne bo neki Sportklub vse nategoval. Sigurno so močnejši, če se pogajajo vsi skupaj. Pa recimo tudi optičnih kablov ni treba vsakemu posebej vleči...
Zdaj če bo to bi bilo zdravo, če bo še kako dogovarjanje okoli cen storitev, pa ne bo ravno, samo se mi zdi, da se okoli teh cen težko dogovarjajo, ker ne morejo biti sprejemljive za vse, ker nimajo vsi ravno enako število uporabnikov, tako potem tudi cene ne morejo biti ravno enake, tako da za uporabnike bi si še morali konkurirati.

Mogoče kak od moderatorjev ve kaj več o tem, kaj naj bi bil namen.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 18. Dec 2012 ob 20:12

tudi če je kaj res na tem, dvomim da bodo kaj tu pisali o tem
če pa obstaja tak konzorcij pa ga sigurno podpiram

sicer pa to bi se že prej moral dogovorit, in bi danes bilo marsikaj drugače
ideje, rešitve, sodelovanja,... so del tržnega gospodarstva, in ta posla (s tv programi) ki (še) zdaj tečejo nam vsem ne delajo nič dobrega

samo primer: recimo en SK Prime HD ima gledanost v pri nas samo čez določen delež Total tv in Telemach naročnikov (morda 10k ljudi v Slo?), kako mizerno in bizarno, ko bi lahko imel še več naročnikov ostalih ponudnikov to pa je več 100.000 gledalcev...)
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Dec 2012 ob 20:18

Ista fora je s proagramom AXN SYFY in FOX. Jaz ne vem kako se tem postajam sploh splača kupiti pravice za naš trg že tako je majhen potem so pa še omejene samo na uporabnike Telemach, ker ostali operaterji so itak glede programov še v kameni dobi.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno