Zatemnitve

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a kitl » 21. Jan 2013 ob 10:22

Ne vem pol se bi bilo pa fino obrnit na pristojno inštitucijo in zadevo prijaviti, če je res tako.
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 21. Jan 2013 ob 10:28

Thats what im talking about!! :plosk: :plosk:

d0nd3vil
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 21. Okt 2008 ob 19:07
T-2: Že imam

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a d0nd3vil » 21. Jan 2013 ob 11:19

perplexer007 napisal/-a:webmaher tu ti lahko jaz pritrdim, da hrvati niso in nikoli ne bodo zahtevali zatemnitve njihovega programa v sloveniji! tisti ki trdi drugace laze ko podgana!!!

Sam sem v preteklih 8 letih že kar nekajkrat bil v kontaktu s HRT-jem preko telefona....sam sem jih poklical, ker so mi sle zatemnitve pošteno na zivce!

Odgovorne osebe na HRT-ju so mi vedno direktno povedale , da oni nimajo nic s tem, da nikoli nebi kaj takega zahtevali, kvecjemu nasprotno...njim je v interesu, da tudi v Sloveniji gledajo nemoteno njihov program, tako kot imajo na Hrvaškem slovensko tv brez zatemnitev neglede kaj je na sporedu!!!

In kaj ti pomaga če kličeš HRT, če pa npr. Sport TV da zahtevek za zatemnitev ?!
Pokliči raje na Šport TV pa njih vprašaj kako in kaj, normalno, da bi pri HRT radi predvajali svoj program, četudi imajo druge TV hiše zakupljene pravice...

Ne me narobe razumet, tudi meni gredo te pravice in ta bullshit na vseh področjih totalno na ku*ac, ampak jih T-2 kot podjetje mora spoštovati, v nasprotnem primeru, se jim ne piše dobro...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a kitl » 21. Jan 2013 ob 11:36

Ja res je to, obrnit se je treba na postajo, ki zahteva zatemnitev in ne na postajo, ki je zatemnena.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a oyoy » 21. Jan 2013 ob 11:55

mene pri vsej tej zgodbi zanima samo, zakaj se zatemni zgolj in izključno hrčke, ne pa tudi ostalih, ki prenašajo to isto prvenstvo :?:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a kitl » 21. Jan 2013 ob 11:59

Zato, ker je sorodni jezik in ga zastopi 95% slovencov in tako "hrčki" predstavljajo največjo konkurenco tv hiši, ki ima kuplene pravice.
Slika


Lp, Kitl

d0nd3vil
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 21. Okt 2008 ob 19:07
T-2: Že imam

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a d0nd3vil » 21. Jan 2013 ob 12:10

In zato ker so pri TV hiši, ki zahteva zatemnitev očitno preleni, da bi se pozanimali kdo vse še predvaja tekme... Ali pa imajo kak dogovor z ostalimi, da ne zahtevajo prekinitve, ali pa je urednik sovražnik Hrvatov in zato zahteva da se njihov program zatemni, ali pa zato ker so žrebali komu bodo zatemnili, ali pa zato ker so imeli en dan pred izdajo zahtevkov žurko in so bili še vsi pijani, ali pa...

Kako za boga, naj vemo zakaj je tako?! Kolikor jaz vem ni tukaj nikogar odgovornega s Šport TV in tudi če bi bil, verjetno ne bi izdal tega ... :beri: :nevem: :jao: :grrpc:

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 21. Jan 2013 ob 13:40

Pa... ti resno misliš da T-2 nima pravnega oddelka al kaj? Lastnik pravic za oddajanje določenega dogodka/tekme/prireditve/parjenja hrčkov na geografskem/državnem področju ima vso pravico zahtevati zatemnitev kanalov ostalih, ki tega za slovenijo nimajo. So plačali za to. Če operater tega ne spoštuje je seveda pravno odgovoren, kakšni bodo pa ukrepi ob neupoštevanju tega pa je odvisno od lastnika pravic, ki je zahtevo podal.

E-penis z evropskimi sodišči greš pa lahko drugam merit.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jan 2013 ob 13:55

Anglija je u EUju mi smo u EUju...torej angleško sodišče je sklenilo, da "avtorskih pravic" v športu ni
... torej zatemnitve ne more biti in pika poka :mrgreen:
Torej ta omenjena gostilničarka je premagala velik SKY UK in njenega Velemogotca Ruperta Murdocha in to za prenose najgledanejšega športa na planetu žogobrca in to celo angleške Premiership...
Stvar je torej jasna da bolj jasna biti ne more ne vem pa kakšno Pravno službo ima T-2...
In Š1 ter Š2 imata poleg vsega še najslabšo sliko (navadni SportKlubi so vsaj na nivoju), športni prenosi so pa v glavnem že vsi v HD...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jan 2013 ob 14:01

kitl napisal/-a:Zato, ker je sorodni jezik in ga zastopi 95% slovencov in tako "hrčki" predstavljajo največjo konkurenco tv hiši, ki ima kuplene pravice.
ja dragi @kitl kle sem te čakal, naj T-2 potem v shemo uvrsti Jazeera Sports Hd 1 in 2 ter Abu Dhabi Sports 3-7 s privzetonastavitvijo arabskega jezika...za ostalo bomo poskrbeli napredni uporabniki T-2 storitev :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 21. Jan 2013 ob 14:04

Jomene. Pa ti veš da ima vsaka država svoje samostojno sodišče in pravno ureditev tudi če je v EU, sodba v UK pri nas ne pomeni veliko in dokler ne vidimo sodbe v polnem besedilu lahko opletaš kolikor hočeš.

Kaj misliš z "avtorskimi pravicami" ne vem, tukaj gre za broadcasting licenco, ki nima veliko veze z avtorskimi pravicami.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jan 2013 ob 15:11

Boli mene kaj imamo, HRT naj zatemnijo v celoti oz. zatemnijo naj tudi vse serije, dokumentarce in filme tuje produkcije, da bo spored "podoben" kot ga ima RTS Sat... še bolje pa da Hrvati naredijo "oskubljeno" varianto HRT 1+HRT 2 extra samo za nas Slovence :mrgreen:
T-2 naj pa najbogatejši ponudbi vsemogočih kanalov doda še HTV 4 - tu ne bi smelo biti nobenih problemov sploh :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 21. Jan 2013 ob 15:16

In potem se ljudje čudijo zakaj je vse v rit, ob takem razumevanju ni čudno.

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 21. Jan 2013 ob 16:15

Lej mene sam moti da se zatemnuje program ki je prosto dostopen po zraku če imaš anteno oz so zastonj na satelitu.

Ne rečem če bi prenašal nevem en premium paket za katerega moraš plačati(premiere sport, sky sport etc).

Vsi ti kanali ki so zastonj in majo podpisano dogovor o prenašanju np z htv nima noben sport tv nč za piskat okol pravic. Nej htv tozjo da zmanjšajo moč zemeljskim odajnikom in da ga ne bo mogoče več vidit v sloveniji šele potem nej piskajo okol.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Zatemnitev

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jan 2013 ob 16:23

OmegaBlue napisal/-a:In potem se ljudje čudijo zakaj je vse v rit, ob takem razumevanju ni čudno.
kaj tebi ni jasno, dragi @OmegaBlue :mrgreen:
jaz se nič ne čudim, najmanj 13 let mi je že vse kristalno jasno...
HRT 1 2 3 in 4 bom gledal še naprej ne glede na zatemnjevanje T-2ja in Telesmeha :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Odgovori