IPTV na računalniku

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 7. Feb 2013 ob 08:46

Mehanizem je že nekaj let pripravljen, le vklopilo se ga zaenkrat ne bo...
Načeloma pa je z filtrom za naročene programe pokazano, da se tudi v tej smeri vedno kaj dogaja...

Grožnje... niti ne načeloma poskušamo zagovarjat dokler ni nekih težav( povzročenega s strani uporabnikov), da se pusti nekaj dodatkov za naročnike, ki niso v javni ponudbi..

Če pa se slučajno zgodi, da se vodilni odločijo drugače, pa mislim, da bo le ta forum imel rekordno število obiskov...

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 7. Feb 2013 ob 08:59

Še mojih 5 centov na kratko; bolj kot to, da se "zaklepa" programe me moti "kapitalistična" razlika med bakrom in optiko (ja vem, tako pač je). To je tako kot, če bi pri avtohiši kupil fičota za 100.000€, na drugi strani mesta, pa bi lahko kupil ferrarija za isti denar.
Drugo je, če je že tako lahko filtrirat programe, naj ima kupec/naročnik/gledatelj televizije tudi kaj besede pri temu. Naj se da možnost individualizirat programe. Recimo, da dam 20 exYU programov za 3 discoverije (pač, če ni kupne razlike za T2). Ali pa recimo, da dam 5 evrov za 20 programov po moji izbiri namesto za M paket.
Pa da zaključim misel, tistih nekaj programov, ki se jih je lahko gledalo sem vzel kot bombonček k bakru, ker nimam možnosti optike. Sedaj stric ne daje več bombončkov, jih je potrebno plačat. Raje imam za drva. :blbl:

Vseeno pa :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Malkec » 7. Feb 2013 ob 09:44

TV1 napisal/-a:Jaz bi tvojemu "grozenju" rekel baba čula baba rekla. T-2 nima mehanizma za zapiranje programov, če bi ga imel bi ga že uredil vsa ta leta ... :rtfm:
A res ga nima? :shock: Po čem sklepaš da T-2 nima mehanizma za zapiranje programov? A ni xyz jeznih uporabnikov na forumu dovolj, da ti dokazuje nasprotno? :nevem:

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 7. Feb 2013 ob 10:13

perplexer007 napisal/-a:Kako lahko reces da ni to razlog da mu dela?

Malkec ni baba cula ne...ta baba je videla na lastne oči! Pač mož se razume v te stvari in je pogruntal kaj narediti in vse mu dela kot more!

Drugace pa tisto kar sem komentiral je blo misljeno za srbijo in ostale drzave, liste t2 so na vseh moznih forumih balkanskih in delajo en teden innato spet jo posodobijo in dela spet!!

Nisem govoril o gledanju tukaj preko pc-ja! Tu je vse zaprto in delajo samo naročene stvari!!
Ti jaz garantiram, da modifikacije motorole ni naredil, ki bi mu to dopustila. Recmo temu, da vem v kakšnem stanju je software na njih.

jug900
Uporabnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 28. Jan 2013 ob 10:12
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a jug900 » 7. Feb 2013 ob 16:35

Če torej na balkanu dela, bi po isti logiki moralo pri nas.

Prosil bi za kontakt strica, ki zna.

T2 zameri, da nas sili plačevati cel prog. paket, čeprav je veliko neznosnih. Ko sem še lahko vse gledal, semm izkoristil samo četrtina vseh programov, ki so na voljo. Ne gre za to, da bi rad vse zastonj, gre za to , da T2 dobi denar za programe, ki jih ne gledam. A če t2 krade meni, je prav, če pa mi krademo njemu, pa ni? Če res znajo naštimmat tako, da zaprejo pipo, bi lahko po isti logiki odprli tiste programe, ki jih želim, in z veseljem b om plaču kar vzamem, če bo cena razumna.

Da pa se tu eni bunite, češ kaj nergamo tisti, kii ismo imeli, pa nimamo več, namesto da bi povedali, kak priti do rešitve, lahko, da ste podtaknjeni t2 uslužbennci, ki nas ovirate pri iskanju rešitev. Vaše stališče bo zato vedno "ne eda se več". A če mož poozna strica, ki zna sfrizirati stb, mu verjamem, ker so nekoč isto frizirali resiverje od satelitskih tv.

RES ne vem zakaj naj bi samo t2 znal najti načine, kako nas omejiti, medtem ko bi nas radi prepričali, da smo popolnoma nemočni, ko želimo najti rešitev za lastne potrebe.

Kaj ni ta forum namenjen pomoči, ki je namenjjena ljudem, ker ima t2 še preveč striškotov, ki nam grenijo lajf?

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a RobertM » 7. Feb 2013 ob 17:04

Jug900:Po tvoje so postali VSI operaterji lopovi, ker ti ne dajo zastonj vseh programov, ker je to tehnično možno :hmm:
Skupno ceno programskih paketov se določa na podlagi cene vseh programov v paketu - eni so dražji, nekateri zastonj,...
Na uporabniku je, da se odloči ali bo izbral večji ali manjši paket - odvisno od njegovih želja in zmožnosti - a ni tako povsod :namrec:

BDW: Morda kdo pozna kakšnega operaterja, ki ponuja izbiranje vsakega programa posebej ?
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
John Wayne
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 29. Mar 2012 ob 23:24
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a John Wayne » 7. Feb 2013 ob 18:09

Nisem ljubitelj cenzure, ampak včasih je zaželjena.....

hitclub
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 25. Sep 2012 ob 20:57
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a hitclub » 7. Feb 2013 ob 21:57

Ali mi lahko kdo razloži za kaj se uporablja sledeča objavljena playlista T-2_TV_WiFi.m3u ? Po imenu bi pričakoval ,da je za gledanje preko WI Fi ja.

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 7. Feb 2013 ob 22:30

Ali Elta TV ni več delujoča, oziroma v kateri shemi deluje, ker jo ni v L (vir: T2) in na M ne deluje (od kokica zadnja playlista)?

@hitclub
Ta lista je za gledanje preko wifija z nameščenim udpxy na ruterju.

hitclub
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 25. Sep 2012 ob 20:57
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a hitclub » 7. Feb 2013 ob 22:39

Hvala

dule2311
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 30. Maj 2012 ob 16:02
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a dule2311 » 9. Feb 2013 ob 19:54

Živjo.
na računalniku ko prižgem t2tv-playlist so včasih delali vsi programi na katere sem tudi naročen..Zdaj pa že vsak drugi program ne dela..A je kakšna nova plejlista al kako da odpravim to težavo..Kanali ki ne delajo na računalniku so naprimer(vsi discoveriji,sport tv2,sportklub,sportklub+,national geografica oba in še bi lahko našteval..)

Hvala za odgovor.

KAJA_k
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 29. Jul 2008 ob 21:54
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a KAJA_k » 9. Feb 2013 ob 20:00

Pri meni je identično. Tistega, kar plačam (paket L), ne morem gledat, lahko pa gledam bedaste kanale iz POP paketa.

Prosim za razlago.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a KoMar » 9. Feb 2013 ob 21:13

Verjetno so na drugih IPjih. Ker je gledanje IPTV prek VLC neuradna zadeva, moraš dobit drugo playlisto ali sama poskenirat kanale.

dule2311
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 30. Maj 2012 ob 16:02
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a dule2311 » 9. Feb 2013 ob 22:20

A kje bi lahk dobiu novo plejlisto?? ker večinoma gledam TV samo preko računalnika in zdej že res pou kanalov ne dela.

sharix
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 10. Feb 2011 ob 12:20
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a sharix » 9. Feb 2013 ob 22:23

obstajajo kaka navodila/tutorial, kako se skenira kanale? da nam ni treba čakat, da kdo drugi to nardi...

Odgovori