Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 8. Mar 2013 ob 11:05

Nah L shema ostane taka kot je zato da se folk ne bo bunil čez podražitev v XL bojo pa dodal te nove programe in zadevo mastno zasolil €€€ in če bos hotu met te nove programe jih boš pač naroču drugače pa ne. In so zadevo elegantno rešil.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 8. Mar 2013 ob 11:40

Ahiles : grem stavit da vsem ne bo všeč tvoj predlog

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 942
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 8. Mar 2013 ob 12:20

Meni je trenutna L shema čisto OK, prav tako tudi cena, in vsak poseg v to shemo mi bo kvečjemu naredil nejevoljo.

Jaz ne rabim nobenega novega programa, niti ne fehtam in težim ne tukaj na forumu za njega.

Če naredijo novo XL shemo, L shemo pa pustijo na miru, me ne moti. Na žalost sem pa 99% prepričan, da bodo tudi L shemo premešali in nekatere boljše in gledane programe dali v XL shemo, tako da bodo ljudi silili, da naročajo XL shemo. Tako počne siol, T2 ga pa že nekaj časa posnema marsikje in tudi tukaj bo najbrž tako.

Že reklama za to novo XL shemo je napisana tako, da daje slutiti, da ne bo prišla samo nova XL shema z novimi programi, saj piše v množini "z aprilom bomo prešli na nove programske pakete", torej tudi L in M sigurno ne bosta ostala po starem.

T2 in ostale firme pa pravice za predvajanje programov plačujejo največ deset centov za program, tako da uvajanje neke XL sheme, kjer bodo notri tri ali štiri novi programi, sigurno ne opravičuje podražtve za tri ali več evrov. Tisti, ki bodo to naročili, bodo preplačali.
Zadnjič spremenil maxmagnus, dne 8. Mar 2013 ob 13:06, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 8. Mar 2013 ob 12:32

Sej to ni moj predlog ampak predvidevanje kva se bo zgodil.

Drgač če bi blo po mojem si nej podražitev kr nekam zataknejo ker so zadeve že tko predrage za to kar ponujajo.

Edin internet vsaj prek optike je na nivoju pa tud cena kr ok čeprov bi počasi lahko šenkal kakšen MB več pri vseh paketih za isto ceno da se pokaže dobra volja :) recimo 10/10 se spremni v 15/15, 100/10>105/15 etc..


Pa večina programov ni vredna niti 10c ker so neke bulgarske in romunske verzije če bi dal lepo CE(uk) verzijo bi se opravičil ceno.

Tko so pa razni Discovery,VH1 etc tolk uzad da vrtijo 10 let star šrot k ni vreden da bi mi en plaču da bi ga gledu. Pa se vedno nobenga pametnega sci-fi programa unga nemskega so skenslal tele-5 k je ponavad vrtel ene 30% scifi.

Tko da bi dal Predlog da se vrne TELE-5 nazaj v program z 1.4 da je vsaj mal scifi nazaj.

Nov
Znanec
Prispevkov: 84
Pridružen: 18. Jul 2012 ob 09:30
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Nov » 8. Mar 2013 ob 12:58

maxmagnus napisal/-a:Meni je trenutna L shema čisto OK, prav tako tudi cena, in vsak poseg v to shemo mi bo kvečjemu naredil nejevoljo.

Tako počne siol, T2 ga pa že nekaj časa posnema marsikje in tudi tukaj bo najbrž tako.
Sevesa T2 posnema siol, kdo je pa ustanovil T2.
Najbrž bivši siol-ovci

d0nd3vil
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 21. Okt 2008 ob 19:07
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d0nd3vil » 8. Mar 2013 ob 13:19

Slika

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 942
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 8. Mar 2013 ob 13:22

Če bi bile novosti pozitivne za uporabnike, bi T2 to že obešal na veliki zvon, tako pa se gredo skrivalnice do 1. aprila. Njihov molk, kaj se bo dejansko spremenilo, je bolj slabo znamenje za uporabnike.

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a TV1 » 8. Mar 2013 ob 15:33

Jaz bi vzel pa XXL in XXX paket.

perplexer007

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 8. Mar 2013 ob 15:41

Ahiles napisal/-a:Sej to ni moj predlog ampak predvidevanje kva se bo zgodil.

Drgač če bi blo po mojem si nej podražitev kr nekam zataknejo ker so zadeve že tko predrage za to kar ponujajo.

Edin internet vsaj prek optike je na nivoju pa tud cena kr ok čeprov bi počasi lahko šenkal kakšen MB več pri vseh paketih za isto ceno da se pokaže dobra volja :) recimo 10/10 se spremni v 15/15, 100/10>105/15 etc..


Pa večina programov ni vredna niti 10c ker so neke bulgarske in romunske verzije če bi dal lepo CE(uk) verzijo bi se opravičil ceno.

Tko so pa razni Discovery,VH1 etc tolk uzad da vrtijo 10 let star šrot k ni vreden da bi mi en plaču da bi ga gledu. Pa se vedno nobenga pametnega sci-fi programa unga nemskega so skenslal tele-5 k je ponavad vrtel ene 30% scifi.

Tko da bi dal Predlog da se vrne TELE-5 nazaj v program z 1.4 da je vsaj mal scifi nazaj.
Ahiles tole si pa zelo lepo in smiselno napisal. Pri siolu so ce se ne motim nekaj casa nazaj vsem uporabnikom dvignili iz dobre volje hitrost interneta.

Kar se pa ostalih programov tiče, ki so romunskega, bolgarskega in madzarskega izvora pa se strinjam, da v glavnem vrtijo oddaje z letnicami 2000-2005, medtem ko na uk verzijah,torej originalnih se vrtijo kvecjemu 1-3 leta stare oddaje. Webmaher potrdi prosim tole, ti imaš Sky Uk doma!
Jaz na Direct TV ko prešaltam po Discovery verzijah, History-ju, Universal channelu ne najdem dobesedno ene oddaje starega izvora, kot so na teh romunskih in ostalih verzijah.

Kot pravi Maxmangus podrazitev 3 ali vec € ni opravičljivo prav v nobenem primeru. Nekaj časa nazaj je blo tu na forumu nekdo napisal, da če podjetje nima denarja, da bi sam financiral nakup novih programov ali ostalih storitev naj enostavno zapre in se ne igra taksnih iger!

Če imaš pač imaš in delaš za svoje naročnike,če pač nimaš pa se ne fehta drugje!

perplexer007

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 8. Mar 2013 ob 15:42

TV1 napisal/-a:Jaz bi vzel pa XXL in XXX paket.

Boš tud to doživel. Tam nekje 2015-2016. :) :)

Uporabniški avatar
veiztex
Nadebudnež
Prispevkov: 457
Pridružen: 14. Dec 2006 ob 15:56
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a veiztex » 11. Mar 2013 ob 08:50

Podražitev paketov S, M in L ne bo s 1. aprilom saj mora T-2 spremembe cen napovedati 30 dni prej kot pa se te zgodijo...

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 11. Mar 2013 ob 12:23

DownTaker napisal/-a: lahko pričakujemo tudi podražitev, in sicer bo osnovna S shema ostala cenovno enaka
M se bo recimo podražila za 0,5€, L možno da za 1€, za XL pa bo verjetno treba doplačat vsaj 2€
za kak € se zna podražit tudi HD shema ki bo dobila kak nov program
glede na to da ni napovedanih podražitev bi znala bit za zdaj doplačljiva samo nova XL shema
podražitev ostalih pa lahko pričakujemo do jeseni
Slika

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 11. Mar 2013 ob 12:26

naveza IPtv konzorcij nekako deluje, kar je pohvalno
zakaj?

danes objavi Siol (Telekom) zakaj pri njih ni določenih za množico željenih programov (Fox, SciFi, Axn)
in ima T2 v naprej pripravljen teren, zakaj jih še pri T2 ne bo
kako priročno :lol:
Slika

Uporabniški avatar
veiztex
Nadebudnež
Prispevkov: 457
Pridružen: 14. Dec 2006 ob 15:56
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a veiztex » 11. Mar 2013 ob 12:31

DownTaker napisal/-a:
DownTaker napisal/-a: lahko pričakujemo tudi podražitev, in sicer bo osnovna S shema ostala cenovno enaka
M se bo recimo podražila za 0,5€, L možno da za 1€, za XL pa bo verjetno treba doplačat vsaj 2€
za kak € se zna podražit tudi HD shema ki bo dobila kak nov program
glede na to da ni napovedanih podražitev bi znala bit za zdaj doplačljiva samo nova XL shema
podražitev ostalih pa lahko pričakujemo do jeseni
my bad...

perplexer007

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 21. Mar 2013 ob 16:18

T-2 d.o.o. Zdravo Daša, res pripravljamo novo programsko shemo. Aprila bo več znano (hvala Krištof). Lep dan, Romana

Hmmm, ne vem zakaj ampak tale odgovor zgoraj od Romane na FB mi daje obcutek, da nova shema ne bo startala s 01.04 ampak kar nekje vmes v aprilu.....pač en dan v aprilu. :nevem:

Zaklenjeno