Nova programska shema XL HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a cslesce » 1. Maj 2013 ob 08:18

kaj imamo v Kranju na izbiro od konkurence?
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a tonimona » 1. Maj 2013 ob 08:44

No, zdaj je vsem jasno zakaj je bila L shema po 1.5. vojna tajna. Res lep odnos do uporabnikov. Zaradi ohranitve tega posta ostalih žaljivk ne bom pisal. :grr:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 08:48

iaasm napisal/-a:Extreme sport in TV Polonia nista več v M in L shemi, BBC World so črtali iz M sheme, ESPN classic, English club, Ginx, NG wild in FLN so šli iz L sheme, črtanih je bilo tudi polno programov (npr. Tiji, Fox News, ...) za par novih. Cena za precej osiromašeno M shemo je ostala enaka, L shema, ki ima tudi manj programov in je še bolj oskubljena, pa se je celo podražila.

Kot smo predvidevali, so z XL shemo začeli ropati programe ostalim shemam.

Ko se mi vezava izteče, grem proč od T-2, ker je iz najboljšega in nato enega boljših ponudnikov postal najslabši.

Točno tako kot praviš. Namen XL sheme je vec kot ocitno skubljenje naročnikov, vsak, ki gre iz L sheme v XL mora dodati 5 €...predstavljajte si koliko je to dodatno na računu, če se jih odloči samo 5000 naročnikov, kar sem vzel minimum, ker naročnikov vseh naj bi bilo okol 100000 +/-....

Jaz predlagam, da gremo bojkotirat tole XL shemo, pa tudi sam sem rekel že pol meseca nazaj, da je velika verjetnost, da bo v prihodnje XL shema propadla in se bodo ti programi, dali nazaj v shemo L, samo počakati je treba nekaj časa!

Pač direktor si je ocitno zacrtal, da bo na račun XL sheme padel v mosnjicek podjetja kar velik kup denarja, zato bo morebitna slaba prodaja nove sheme veliko razočaranje za njega in vse ostale!

Jaz jo bom bojkotiral, Nickelodeon in ostale programe lahko gledam tudi drugje do takrat. :blbl:

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 1. Maj 2013 ob 08:49

Jaz pa lahko rečem samo, cigani lažnivi :grr:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a tonimona » 1. Maj 2013 ob 08:51

XL shema ne bo propadla, saj bodo v tem interesu še dodatno oskubili L shemo oz. jo še za kak € podražili. :grr:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

zsoru
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 31. Mar 2012 ob 18:07
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA na optiki

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a zsoru » 1. Maj 2013 ob 08:53

Sram je lahko vodstvo T2, da so sestavili takšne programske pakete. Otroški program OTO dajo v XL HD paket. :grr:



Povrhu pa še v T3 paketih XL HD naročnine ne moreš sklenit. Resno razmišljam o selitvi k konkurenci.

Srama vas bodi.Tako se ne dela.
Slika

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 08:54

Kar naj toni, vprasanje je samo kdo jo bo vzel za ta denar!

Kot je ze nekdo napisal zgoraj...L shemo so podrazili za 0,99 € a vanjo je blo vec strani odstranjenih kot pa dodanih! Marsovci res...ocitno tisti ki so zadolzeni v tistem oddelku imajo frnikole v glavi!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8492
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Maj 2013 ob 08:57

Čez mesec dva boste vsi na _XL shemi, ker vas bodo prisilili v to :D Tako kot sem će marca rekel L bodo osiromašili XL pa še malo obagatili in bo pretok naročnikov na XL velik.

perplexer007 tebi sem pa že mesec nazaj govoril, da boš mogel menjat paket, če boš hotel XL shemo. Ne zdaj se dealti kot, da tega nisi vedel :beri:
Slika


Lp, Kitl

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 1. Maj 2013 ob 09:02

Meni so na T2 klicnem centru rekli, da oni nič ne vejo o tem, da bi programe, ki sem jih naštel, dali ven iz L sheme.
Tudi na tehnični podpori so mi rekli, da bi ti programi morali še vedno delati v L shemi in da bodo to poskušali čimprej rešiti.

Zdej res ne vem, kaj se gredo na T2???

Ali so spet zasrali in bodo to popravili ter programe spet omogočili v L shemi? Ali so njihovi zaposleni neinformirani kot smo mi in se programi ne bodo vrnili v L shemo? Upam, da je tisto prvo, ker drugače :grr: :grr:

Dejte še ostali poklicat na njihov klicni center in zahtevat, naj vam pojasnijo, kaj je s temi programi, ki niso več na voljo v L shemi.

Če so programe res vrgli ven, gre še večji nateg s strani T2, kot si ga je kadarkoli priviščil siol.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 1. Maj 2013 ob 09:04

do oktobra imam vezavo nato pa iskanje boljšega ponudnika, žal. Iz podjetja, kjer so nekaj dali na naročnike ste postali navadna ciganarija in to lažniva.

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a cslesce » 1. Maj 2013 ob 09:09

ima kdo spisek kaj vse so vzeli ven iz sheme L in jo še hkrati podražili skoraj za 1€, pri 100.000 uporabnikih in recimo, da jih ima polovica L je to 50.000€ suhega natega.
Slika

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 09:12

kitl napisal/-a:Čez mesec dva boste vsi na _XL shemi, ker vas bodo prisilili v to :D Tako kot sem će marca rekel L bodo osiromašili XL pa še malo obagatili in bo pretok naročnikov na XL velik.

perplexer007 tebi sem pa že mesec nazaj govoril, da boš mogel menjat paket, če boš hotel XL shemo. Ne zdaj se dealti kot, da tega nisi vedel :beri:
Kitl se spomnim ja, sva se pogovarjala in sem jo mislil menjat ampak jo ne bom!!!! Nova odločitev...menjal bi jo samo zaradi Nickelodeona in Ota ampak ta dva programa lahko gledam drugje trenutno zatonj tako, da ne grem na XL. Pa tudi hd ponudba v paketu XL je zelo zelo boga tako da tisti ki zeli kar go for it....bo pa sucker v vsakem primeru.

cslesce you got that wright! :namrec:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8492
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Maj 2013 ob 09:16

Pol kanalov sploh ne deluje se vrti samo krogec :grr: Noben HD kanal ne deluje, ki je vključen v XL shemo.
Slika


Lp, Kitl

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a cslesce » 1. Maj 2013 ob 09:16

evo zaenkrat po evidenci imam tole:

NG Wild, Fine Living Network, MTV Dance, MTV Rocks, Ginx TV (rad pogledal za špile), Extreme Sports, ESPN Classic Sports, TV Polonia, English Club
BBC World rečeno, da bo v L
Tiji, Fox News ste črtali

sem kaj pozabil še?

kitl: a ti se še celo naročil XL HD?
Slika

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 09:19

:aa: Ne Kitl je celo paket zamenjal .

Zaklenjeno