Podražitve programskih shem

Vse o T-2 IP televiziji
andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 1. Maj 2013 ob 14:19

Spoštovani!

To, kar ste si privoščili v teh kriznih časih, je po mojem mišljenju, pa tudi po mnenju veliko naročnikov T-2, milo rečeno. norčevanje iz uporabnikov. Propad projekta Pop non stop ste izkoristili za občutno povišanje cen programskih shem. Naj pojasnim zakaj. Pri Pro plusu so prek medijev izjavili, da so 6 programov skrčili na 3, ki bodo brezplačni. Uporabniki smo pričakovali, da bodo ti programi zajeti že v najnižji programski shemi, brez povišanja cen programskih shem. Tako pa, če hočem spremljati vse 3 programe, moram naročiti programsko shemo XL HD (14 eurov). Do 30.04. sem imel naročeno programsko shemo L (8 eurov) in pa XTV programe za odrasle (3 eure), skupaj 11 eurov. Če bi sedaj hotel spremljati vse »brezplačne« programe in programe XTV, bi moral plačati 19 evrov ( podatki na Vaši spletni strani dne 01.05.2013-razlika 8 eurov mesečno=letno 96 eurov). Zato sem s 30.04. prekinil naročnino za programe XTV. Bom pač plačeval vaše storitve mesečno 2 eura manj kot sedaj. Glede na reakcije ostalih uporabnikov T-2 po različnih spletnih forumih, ne bom edini. Če je zgodovina najboljša učiteljica, zakaj se iz nje ne učite ( propad Pop non stop-a, podobni poskusi Siol-a, Simobil-a, Mobitel-a,… itd). Tudi ne govorite o povečani kakovosti: Kakovost= kvaliteta + število programov/cena. Če zvišaš ceno, je kakovost enaka, ali slabša kot prej! Zakaj samo ne dodate stari shemi »brezplačne« programe, XTV ne spreminjate, ceno pa zadržite isto? Mar moramo uporabniki res plačati vse poslovne cerkvene zablode? Pred leti sem že plačeval na isto položnico T-2-ju, programsko shemo pa podjetju iz Ljutomera. Ali je to res kot mora biti? Je to res podjetje prijazno uporabnikom, najcenejše, kvalitetno, kot ste oglaševali? Je res, da zaračunavate odklop iz sistema, čeprav je bilo, v času sklepanja pogodb, drugače oglaševano?
Za čimprejšnje odgovore se Vam zahvaljujem!
Od njih pa bo odvisno, če bom še Vaš uporabnik! Sporočilo je poslano na več spletnih forumov, pa tudi Zvezi potrošnikov, ker me zanima tudi njihovo mnenje!
Lep pozdrav!
:grr:

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 1. Maj 2013 ob 14:36

Pošlji ti to raje direkt na T-2.

Proplus je rekel brezplačno ja, samo to ne pomeni, da imajo operaterji zastonj kanale v shemi....

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Maj 2013 ob 14:57

sploh ne vem kaj to dela tukaj na forumu ker je naslovljeno na t-2 d.o.o. ?

poleg tega .... Večina ki je imela naročen POP-non stop samo zaradi OTO programa, in so plačevali 12 eur na mesec zdaj pa bodo plačevali 9 eur + 5 eur = 14 eur za XL kar je veliko manj kot prej ( 8 + 12 = 20 ) eur

ogalašajo se samo tisti ki prej niso imeli naročenega pop non stop paketa.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a tonimona » 1. Maj 2013 ob 17:31

No 12dreves, tudi jaz nisem imel naročenega paketa pop nonstop. Sedaj mi ga je okrnjenega T-2 vsilil za 1€. Pošteno? :jao:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Maj 2013 ob 17:35

l paket je dobil nove kanale, je treba to plačat ne ?

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a tonimona » 1. Maj 2013 ob 17:38

Je bilo kaj odvzeto v L shemi? Ste mi vsilili okrnjen pop nonstop? :grr:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 1. Maj 2013 ob 18:41

Sumim da problem ni na T-2 ampak na POPu. Ker niso prodali non-stop paketov, so jih zdaj dali "brezplačno" v osnovne pakete. Logika je enostavna, če nekdo nekaj ne kupi, mu pač vsili in poberi denar.
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a Krypto » 1. Maj 2013 ob 19:53

Nevem kako pol Telemach lahko fura isto ceno še naprej?

rokodelc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 26. Jan 2009 ob 16:34
T-2: Že imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a rokodelc » 1. Maj 2013 ob 21:16

Zaenkrat sta iz programske sheme L izginila National Geographic Wild in Extreme Sports. Kaj je bilo dodanega, še nisem gledal. Največ gledam dokumentarne programe, kamor spada NGW in športne programe, kamor spada ES. Torej .......
12 dreves, kateri programi so dodani? Ker na internetni strani T-2 še ni popravkov, me torej informiraj.
Kar pa se tiče začetnika teme, smo bili celo po TV obveščeni, naj se držimo za denarnice. Toliko.

( Pa popravite uro. Pri meni je trenutno šele 21:19.)

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Maj 2013 ob 21:22

KINO, BRIO, TLC, FOX in BBC World
Slika


Lp, Kitl

rokodelc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 26. Jan 2009 ob 16:34
T-2: Že imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a rokodelc » 1. Maj 2013 ob 21:30

Hvala. Vseeno bom pogrešal ES in NGW. Dodani programi ........... no ja.

perplexer007

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 22:56

slow_slow napisal/-a:Pošlji ti to raje direkt na T-2.

Proplus je rekel brezplačno ja, samo to ne pomeni, da imajo operaterji zastonj kanale v shemi....


Slow Romana je danes na FB izdala ponesreci, da je T 2 tisti, ki je dal pogoj PRO PLUSU, da bo vzel program OTO ampak samo, če ga bo T2 lahko dal v najdrazjo shemo. Sama je rekla da je program pod pogojem....

Ko sem jo vprasal, če je pro plus tisti, ki je pogojeval in to zahteval je odgovorila, da NE, da je T2 tisti.

Tu je T2 dokazal, da zna tudi on izsiljevati od drugih, samo da bo cimvec cekinov padlo na račun T2. Tu smo dobili tudi odgovor zakaj ni SK Primea.....sedaj mislim, da je T2 tisti, ki je izsiljeval vodstvo Sportkluba in ne Sportklub T2.

Sramota totalna. Mislim, da bo urad za varstvo potrosnikov imel drug teden kar veliko dela.Po moje bo vse skupaj prislo tudi v medije!

perplexer007

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 22:59

rokodelc napisal/-a:Hvala. Vseeno bom pogrešal ES in NGW. Dodani programi ........... no ja.

Predvsem je čudno to, ker so rekli, da bodo iz sheme L prestavljeni v shemo XL programi, ki so manj gledani....ampak rad bi ispoznal tistega pametnjakovica na T2, ki meni, da je NG Wild malo gledan!!!

Temu sigurno raste v glavi zelje ampak to ni nic cudnega glede na vse skupaj dosedaj!

NG Wild je bil edini program pravi kar se živali tiče v divjini...zdaj mamo pakaj???Viasat Nature a ne?!!!

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Maj 2013 ob 23:25

perplexer007 napisal/-a:
slow_slow napisal/-a:Pošlji ti to raje direkt na T-2.

Proplus je rekel brezplačno ja, samo to ne pomeni, da imajo operaterji zastonj kanale v shemi....


Slow Romana je danes na FB izdala ponesreci, da je T 2 tisti, ki je dal pogoj PRO PLUSU, da bo vzel program OTO ampak samo, če ga bo T2 lahko dal v najdrazjo shemo. Sama je rekla da je program pod pogojem....

Ko sem jo vprasal, če je pro plus tisti, ki je pogojeval in to zahteval je odgovorila, da NE, da je T2 tisti.

Tu je T2 dokazal, da zna tudi on izsiljevati od drugih, samo da bo cimvec cekinov padlo na račun T2. Tu smo dobili tudi odgovor zakaj ni SK Primea.....sedaj mislim, da je T2 tisti, ki je izsiljeval vodstvo Sportkluba in ne Sportklub T2.

Sramota totalna. Mislim, da bo urad za varstvo potrosnikov imel drug teden kar veliko dela.Po moje bo vse skupaj prislo tudi v medije!

res si nergač :owned:

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a jst1 » 1. Maj 2013 ob 23:41

Upam, da vsaj zaposlenih na t2 ne nategujejo kot nas, ker potem lahko sprovedejo precej revežev.

Odgovori