Podražitve programskih shem

Vse o T-2 IP televiziji
webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a webmaher » 2. Maj 2013 ob 00:35

Krypto napisal/-a:Nevem kako pol Telemach lahko fura isto ceno še naprej?
Telesmehovci imajo pač srečo da jih kar naprej nekdo kupuje in ima poln kufr dnarja :-)
poleg tega si menda to lahko privoščijo saj so zaenkrat najboljši ponudnik tv programov v sloveniji...bo se pa tudi to kmalu spremenilo saj jih bodo kmalu prodali... T-2 bo v bližnjidaljni bodočnosti tudi kdo kupil in potem se bo morda začelo kaj resnega dogajat v tv ponudbi ... do takrat pa naj bakrene boge moje žičke zdržijo da jih zamenjajo sa optikom sa daljnega Japana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

starfotr
Navdušenec
Prispevkov: 554
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 14:28
T-2: Še nimam
Kraj: Vrhnika

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a starfotr » 2. Maj 2013 ob 18:22

Saj t2 so tudi hoteli kupiti, pa te naši vrli pametnjakoviči niso hoteli prodat. Pa nič, pa še naprej imejte zanič sheme in storitve.
Če se ti zdijo moje trditve napačne ali meniš drugače, si vzemi čas in pod njimi napiši, kar se tebi zdi prav.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 2. Maj 2013 ob 18:40

ija podceno, pa še kr komaj shaja t2

Uporabniški avatar
luky
Model
Prispevkov: 235
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 19:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a luky » 2. Maj 2013 ob 18:41

Kako je pa z nami ko imamo paket T4 KING in je v njem L shema, so tudi kaj vzeli ali dodali za plačilo?
Lp, Luky

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 2. Maj 2013 ob 18:50

L shema ostane, pač kakršna koli bo.

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 2. Maj 2013 ob 20:13

Pop programi gor ali dol, podražitev je upravičena že zaradi drugih programov, ki so bili dodani poleg popovih. Poglej raje pri konkurenci, kakšna štala je šele tam in to za višjo ceno. To opažam komaj zdaj, ko postajam sočasno tudi Siol-ov naročnik in me kar glava boli! Plačeval bom 2€več, ne bom pa imel čisto nič več, imel pa bom veliko manj! Časovne funkcije bodo samo na določenih programih, internet bo počasnejši, programov bo manj, izgubil bom kar nekaj meni ljubih programov. T-2 je glede na cena/ponudba še vedno daleč pred konkurenco (vsaj Siol), tako da ne vem zakaj bi se kdo razburjal nad zadnjo podražitvijo L sheme.

Ne razumem edino ene stvari: Dobre lastnosti T-2 sem začel odkrivat komaj zdaj, ko se pridrožujem tudi konkurenci. Marsikdo teh dobrih lastnosti T-2 ne bo zlahka odkril. Zato ne razumem, zakaj T-2 na TV ne da reklame, kjer bi izpostavil to v čemer je boljši. To so zagotovo časovne funkcije, fleksibilnost pri sestavljanju oz. izbiri paketa ter zakup željenih dodatkov in cena. Siol nikjer recimo ne oglaša svojih TS, če pa jih si pa res upa, ker so boga milega za en drek. T-2 na drugi strani pa je TS zelo elegantno integriral v TV, tako da lahko hitro in enostavno listaš sem tja, iščeš, izbiraš program, ustaviš, previjaš, itd... Čeprav gre za cenovno gledano poceni dodatek za končnega uporabnika je ta dodatek velik korak naprej v razvoju TV in T-2 bi si na tem področju zaslužil krono.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a tonimona » 2. Maj 2013 ob 20:19

To je zelo subjektivno mnenje. Pravkar dvema svetoval Amis na podlagi vseh ponudb.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a jst1 » 2. Maj 2013 ob 20:24

In kje tiči razlog potem takem, da se pridružuješ konkurenci? Je pa odvisno od posameznika kateri programi komu odgovarjajo. Nat Geo Wild sem rad s sinčkom pogledal in sedaj tega ne bo več možno. Na xl shemo ne grem iz več razlogov. Ker ne morem hd prog.gledat, ker ni optike in ker ni dnarja. To sta dva poglavitna. Za manj meni ljubih programov moram še 1€ doplačat. Ko so napovedovali spremembe tega niso nikjer omenjali, da bodo ta program in Extrem sport odstranili iz L sheme.

perplexer007

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 2. Maj 2013 ob 21:31

Ja res je zalost tole kam smo prisli.

Oni upajo, da bodo naši otroci prišli k nam in rekli : Tata risank in programa z živalimi, ki sva jih skupaj gledala vsak dan ni več! A bomo naročili najnovejšo shemo, da bova lahko spet gledala?

Rad bi prijel za vrat tistega, ki se je to spomnil in ga zvlekel na silo k meni domov pred hcerkico in naj jo pogleda v žalosten obraz, ko ji bom rekel, da ne bomo imeli XL sheme!! Naj vidi kajje naredil pacient!!!

Sramota!!Samo denar denar denar! Figo jim je mar za naročnike!!

Ampak ok, vse se vrača vse se plača! Bo prišel tud sodni dan za njih, v to ne dvomim! S tako politiko....NO-GO!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Maj 2013 ob 21:55

PAzite Amis s 1.6 2013 bogati in draži TV sheme ter spreminja pogoje, da ne bo spet polno jeze.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a tonimona » 2. Maj 2013 ob 21:59

Kitl, daš roko v ogenj, da T-2 ne bo še kake ušpičil?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 2. Maj 2013 ob 22:11

@ perplexer007
Zakaj pa ne zgrabiš za vrat tistega, ko ti iz meseca v mesec draži, kruh, mleko,...., elektriko, gorivo, ti znižuje plačo, ti ne da polnega regresa,... Pač se je treba prilagodit situaciji in času v kakšnem živimo. Vrjami brez tv se da živet, pa na koncu sploh nismo brez.
Jaz sem svojim otrokom takoj povedal, da Oto samo do maja in da naj ta čas uživajo. Malo se spomni svojega otroštva, risanka vsak dan ob 19.10 in samo takrat ter v nedeljo živ žav; si to zamudil pač nisi gledal. Težje bo ko ne bo kaj za v lonec dat.
Če pa je res tak nevzdržno, pa imaš dan danes kar nekaj ponudnikov, pa komot k njim presedlaš. Vedi pa da vsaka firma dela za profit in se vsem malo ko ne j... kaj si ti, al pa jaz mislima. Pač delajo po planu, ki so si ga začrtali in upajo da ne potonejo.
lp, Ika13

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Maj 2013 ob 22:27

tonimona napisal/-a:Kitl, daš roko v ogenj, da T-2 ne bo še kake ušpičil?

Dam :nblush:
Slika


Lp, Kitl

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a iaasm » 2. Maj 2013 ob 22:37

Iz L sheme sta bila poleg omenjenih odstranjena še Tiji in Fox News.

Iz M sheme pa so bili odstranjeni BBC World, Extreme Sports, TV Polonia, dodan pa Brio, se pravi, za isto ceno precej okleščeno.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a nemo » 2. Maj 2013 ob 23:07

perplexer007 napisal/-a:Rad bi prijel za vrat tistega, ki se je to spomnil in ga zvlekel na silo k meni domov pred hcerkico in naj jo pogleda v žalosten obraz, ko ji bom rekel, da ne bomo imeli XL sheme!! Naj vidi kajje naredil pacient!!!
Oprosti, ampak ti pa rabiš psihiatra! Razumem, da se ljudje jezijo zaradi zapacanega vklopa novih shem, razumem, da ljubitelji živali jamrajo, ker NG wild ni več v shemi L, še marsikaj razumem, ampak da tule razlagaš, da je tvoja hčerka uboga, ker nima XL sheme je pa tako bolano, da ne morem verjet. Ne samo v Afriki, tudi v Sloveniji so otroci, ki niti TV nimajo, ti pa tukaj cepetaš, ker tvoja ne more gledat pop oto. I...t!
Plačaš 100, dobiš 90.

Odgovori