TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija Android / iOS

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 21. Apr 2013 ob 22:24

Wp8 zgleda perspektivno za razvoj, ne pa pričakovat kaj preveč kmalu.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2338
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Apr 2013 ob 23:17

Pizzicato napisal/-a:Imam optiko. Kaj ima to veze z wp8?
pol si pa nabavi še recimo DVB Viewer, če se ne motim stane 15€ in si boš lohka strimal na Antarktiko ako majo tam internet :mrgreen:
plus tega ako imaš za gledanje TV kak HTPC potem si recimo lahko s svojega osebnega PCja v katerem imaš recimo SAT kartico preko DVB serverja strimaš na HTPC ali bilokateri drugi PC, ki ga imaš v lokalni mreži...dela seveda tudi brezžićno...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

KeK
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 10. Nov 2007 ob 13:28
T-2: Že imam
Paket: 4/1

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a KeK » 14. Maj 2013 ob 10:09

Zdravo!

A se lahko v kratkem pričakuje kakšno širitev programske sheme?

Animal Planet? :nevem:
Discovery? :nevem:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9148
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 14. Maj 2013 ob 11:31

zaenkrat mislim da ne.

bedanec
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 10. Feb 2011 ob 21:58
T-2: Že imam
Paket: T4 20M + HDTV + L

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a bedanec » 24. Maj 2013 ob 16:04

A se slučajno prčakuje kako blokado planet tv-ja jutri ko bo finale lp?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Maj 2013 ob 17:21

Kakšno blokado?

ZATEMNITEV TEKME LIGE PRVAKOV

Obveščamo vas, da bo tekma Lige prvakov na programih HRT2 in OBN dne 25. 05 . 2013 med 20:00 in 23:30 zatemnjena.
Slika


Lp, Kitl

bedanec
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 10. Feb 2011 ob 21:58
T-2: Že imam
Paket: T4 20M + HDTV + L

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a bedanec » 24. Maj 2013 ob 19:33

To vem, mislu sm sam da ne bo kake dodatne zatemnitve za tv2go.

teletaubi
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 1. Nov 2012 ob 09:17
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a teletaubi » 30. Maj 2013 ob 20:13

Pa bom še jaz povedal svoje misli o temi tv2go in kitajske tablice... Tudi sam imam tako tablico, ki je kao rootana, v bistvu pa ni. Jaz sem kupil tablico, na njej je originalen firmware, kot sem ga dobil s to tablico (to je zame pomen originalnega firmware-a, kot je v tv2go opozorilu napisano). Sam je nisem rootal, niti nimam želje po tem. No, meni je sedaj tv2go popolnoma nekoristen, čeprav je bistven del razlogov za nakup tablice bil ravno tv2go. In seveda, sem se pozanimal, kako tablico kupit, pač v mejah normalnega človeka (celo bixtveno bolje) in se kljub temu nategnil. Pa ne krivim kitajcev, kot me hočejo nekateri odgovori prepričat. Krivim preveč zaščitniške programerje, ki hočejo nekaj "zaščitit", s tem izločijo eno veliko skupino čisto poštenih uporabnikov in plačnikov t-2 storitev, pri tem pa imajo največ masla na glavi, ker ne znajo zadeve sprogramirat tako, da bi pravilno prepoznala rootane tablice in samo navidezno rootane tablice. Ker ej, sorry, da je moja tablica kao rootana javi le tv2go, vsi chekeri in druge jajce javijo, da ni rootana.
Torej, če bi sedaj želel tablico uporabljati za eden izmed osnovnih razlogov, za kar sem jo kupil, bi mora tablico najprej rootat, tvegat da jo brickam (in seveda popušim 90€), nato pa jo unrootat. Daaahhh... Take budalaščine so razlogi, zakaj sem začel razmišljat o Siolu, vsem prednostim in slabostim navkljub. Iz čiste zlobe, točno takšne, kot je nekdo zaklenil en program, za katerega se sploh ne potrudijo, da bi odpravili napačno prepoznavanje tistih, ki nočejo "švinglati" in snemati ali kar pač mislijo da bodo delali tisti z rootanimi tablicami (ja valjda, na 16gb tablici boš snemal in kradel vse, kar boš pod roke dobil, pc z vlc-jem doma pa bo v prazno predel). Dajte pubeci, kaj pa te mislite, da bo nekdo z rootano tablico delal, da je potrebno še vse kitajske tablice bannat iz papeškega slovenistana.... Blah, na bruhanje mi gre.
V vseh 69 straneh postov nisem našel niti enega (s številko: 1) argumenta, zakaj je potrebno blokirat rootane in na pol rootane tablice. Razen šlamparije programerjev ali pa tistih, ki so dajali zahteve programerjem. In situacija je taka, da ker nekdo ne zna ali pa se mu ne da prepoznat razlike med rootano in po kitajsko nerootano talbico, potem udarite po nedolžnih.
Tako, to so bile moje misli, ki sem si jih pač moral stresti, da ostanem pri zdravi pameti med butalci.
Zadnjič spremenil teletaubi, dne 30. Maj 2013 ob 20:19, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9148
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 30. Maj 2013 ob 20:18

najprej piši email proizvajalcu zakaj njihova verzija androida ni požegnana s strani Googla.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Maj 2013 ob 21:50

teletaubi rootat je pa res cela znastvena fantastika. Ne moreš ti z nekim ponaredkom pričakovat, da bo vse delovalo. Pred dvemi leti take tablice te tudi v google play niso spustile pa smo jih ravno tako rootal pa je vse delalo. Ne vem kaj je tak problem mal posežt v software si vzeti malo časa, če si profitiral in dobil samo tablico dosti ceneje.
Slika


Lp, Kitl

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 31. Maj 2013 ob 11:41

Se strinjam s teletaubi-jem, da je tole preverjanje "roota" popolna neumnost, da ne uporabim kakšnega sočnejšega izraza. Zakaj za vraga pa potem še na iOSu ne preverjajo, če je jailbreakan?

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2338
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a webmaher » 31. Maj 2013 ob 15:37

@teletaubi imaš tudi moj plus in greš v finale :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Yani2000
Faca
Prispevkov: 149
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 20:49
T-2: Že imam
Paket: P2 Klasik (100/10Mbit)
Kraj: Slovenske Konjice

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a Yani2000 » 31. Maj 2013 ob 16:03

Pozdravljeni!
Spet sem jaz, tokrat ko sem končal z delom T-2 agenta (več imate v temi namenjenu agentu) sem se spravil na tv2go in ugotovil, da je potrebno telefon začasno odroot-at, da lahko gledam svoje najljubše programe na telefonu, kjerkoli (v Sloveniji) že sem.
Kot kar nekaj uporabnikov na tem forumu in Google Play-u se sprašujem: Zakaj je temu tako?
(Več kot vas bo sodelovalo boljše bo, ker na koncu vsi dobite od mene en sladek bonbon :twisted:)
Zanima me en konkreten razlog za ta nevšečen poseg?
Ker na računalniku ko sem prijavljen z administratorskimi pravicami lahko gledam T-2 televizijo preko agenta brez problema!

@teletaubi:
Probaj instalirat SuperSU in ti bo tam mogoče javlo, da imaš rootan telefon.
Če ti bo javlo, da ga imaš, ga lahko z enim tapom odrootaš brez problemov (in seveda spet nazaj rootaš --> tak kot jaz delam).
Slika
Slika

jskrab
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 15. Nov 2012 ob 18:08
T-2: Že imam
Paket: T4 20M
Kraj: Bloke

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a jskrab » 31. Maj 2013 ob 16:40

Kolikor sem uspel ugotoviti, je podjetje Fora (kreator tv2go) uporabila za predvajanje že narejeno android komponento, ki vsebuje te omejitve. T2 Agent za predvajanje uporablja VLC, ki teh omejitev nima.

Yani2000
Faca
Prispevkov: 149
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 20:49
T-2: Že imam
Paket: P2 Klasik (100/10Mbit)
Kraj: Slovenske Konjice

Re: TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija

Odgovor Napisal/-a Yani2000 » 31. Maj 2013 ob 17:15

Tudi meni se je enako zdelo, ker nazaj iz native library sem dobil reply "java.lang.IllegalStateException: phone rooted detected" in to je že pri prvem klicu ("native_finalize();"). Tam ne morem nič spremenit!
In že pri debugiranju agenta, sem opazil, da toti pri Fora d.o.o. niso glih najbolj vrli programerji.
RegExp, ko preverja verzijo VLC-ja, je narobe spisan (mogoče je še vedno).
Pa sploh ne vem zakaj preverja verzijo, če itak VLC pol na koncu sploh ni potreben za predvajanje.
Slika
Slika

Odgovori