Timeshift / Časovni zamik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
crna macka
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 11. Jan 2013 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4 mega
Kraj: Ljubljana

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a crna macka » 5. Jan 2014 ob 22:55

Pozdravljeni,tudi sama imam težave z časovnim zamikom.Dogaja se mi te že nekaj časa,kar sem tudi kontaktirala T2. Približno 2 tedna pred novim letom se je oglasil pri meni serviser zaradi tega štekanja in mi zamenjal glavni modem. Do včarej zvečer težav z štekanjem ni bilo,od včeraj zvečer pa se mi to zopet dogaja. Mi lahko kdo svetuje,kaj naj naredim oz. mi pove,kaj je tu sploh problem. Včeraj in danes mi časovni zamik dela preglavice na kanalu a in pa fox tv. Moja relacija je pa Ljubljana-Polje.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8488
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Jan 2014 ob 23:09

pište na FB https://www.facebook.com/tedva.net?fref=ts da bodo videl.
Slika


Lp, Kitl

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a RAST » 6. Jan 2014 ob 07:58

No zadnja dva posta sta me samo utrdila v prepričanju da TS nekaj šteka na splošno in ne samo pri meni, pa tega ne priznajo. Sedaj je začel štekati tudi POP TV kot pri tebi Kitl....Čakam kaj bodo naredili kot so obljubili po telefonu.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 6. Jan 2014 ob 09:56

Lahko tudi jaz potrdim da TS šteka.
Kanal A, Štv HD, Fox HD,...
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8488
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Jan 2014 ob 10:45

T-2 d.o.o. Pozdravljeni, pri nekaterih naročnikih se je res pojavila težava z uporabo Časovnega zamika. Nadzorna služba je napako odpravila in bi sedaj Časovni zamik moral normalno delovati. Opravičujemo se vam za nevšečnosti.
Slika


Lp, Kitl

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a RAST » 6. Jan 2014 ob 15:19

Kitl, tole zadnje si pa lepo napisal, prelepo da bi bilo res, ha,ha...Torej naj vam zaupam nadaljevanje moje zgodbe. Kot sem že napisal, včeraj po telefonu so mi zagotovili, da s TS ni nič narobe, da gre za napako pri meni in da bodo ukrepali. Do zdajle seveda še ni nihče klical in TS še vedno zajebava, sedaj tudi na navadnih programih.

No jaz sem bil vseeno dopoldne v T2 poslovalnici kjer sem hotel podati pismeno reklamacijo, ki pa je nisem mogel, ker hočejo imeti zadnjo položnico. Bom šel ponovno ko dobim račun za december. No ni bistveno, ampak uslužbenki za pultom se je zareklo, da pri njej doma (v Velenju) tudi šteka, da je splošno poznano, da imajo fantje v Ljubljani tehnične težave itd. Pa sem ji rekle, naj vendar prosijo Ljubljano, da daje resnične informacije, naj ne laže naročnikom...Pa so me gledali, potem pa gromki smeh!

Toliko o kredibilnosti in odnosu T2 do svojih naročnikov, o zavajanju in o učinkovitosti t.i. help deska. Ali je res tako hudo povedati, objaviti da so tehnične težave, ki bodo rešene verjetno takrat in takrat...ne pa naročnike držati v negotovosti oz. jih imeti za budale?

Včeraj je na tviterju za T2 tvital S.B. in on me je verjetno tudi poklical. Do tu hvale vredno, za naprej pa...Počakam še kak dan in ga bom pozval, kako je z njegovo obljubo!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8488
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Jan 2014 ob 15:46

No meni danes za enkrat TS deluje BP. Včeraj je pa bila katastrofa.
Slika


Lp, Kitl

espero
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 9. Dec 2010 ob 13:13
T-2: Že imam
Paket: T4 (optika)

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a espero » 6. Jan 2014 ob 23:07

Evo takole je pri meni Optika 100/10 preko časovnega zamika : https://dl.dropboxusercontent.com/u/928 ... .48.33.mp4 , da o HD kanalih, ki so v xl shemi sploh ne govorim ti niso gledljivi niti v normalnem režimu ker štekajo. Lokacija Velenje

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a RAST » 7. Jan 2014 ob 08:21

Ja vidim da so težave povsod, definitivno pa v Velenju. Sem včeraj skoraj zgubil živce ob gledanju filma na kanalu A...In citirano po help desku naj bi to bila težava pri meni. Upam da se ne bo oglasil kak neuradnik da mi ki nam ne dela blatimo T2. T2 se s takim odnosom in načinom sam blamira in blati.
In seveda, še kar čakam na obljubljeni klic in na urejanje, ha,ha...

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 7. Jan 2014 ob 08:28

Torej sam sem včeraj gledal kanal A in kasneje tudi časovni zamik na več kanalih tudi HD in nisem imel omenjenih težav,
Čez vikend sem bil večinoma časa pred TVjem in sem imel samo na VOXu težave s časovnim, pa še to samo 5min.
to je optika MB.

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a RAST » 7. Jan 2014 ob 09:05

Ja OK, mogoče res ni povsod, definitivno je pa v Velenju. Saj nas je že nekaj takih, skoraj nemogoče pa je da bi vsi istočasno imeli "domače" težave! No kot rečeno. čakam na obljubljeno intervencijo, vsekakor pa bom "težil" naprej, ker se mi zdi da je situacija zelo podobna tisti pred meseci, saj se je vsi spomnimo, samo diskusije je treba pogledati.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8488
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Jan 2014 ob 09:08

slow_slow pri meni dva dni nazaj TS katastrofa. Zdej pa deluje BP. Očitno je problem nekje v sistemu.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4616
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a atepej » 7. Jan 2014 ob 09:10

Men za enkrat (morn trikrat potrkat po lesu) deluje BP.
Slika

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a RAST » 7. Jan 2014 ob 09:28

No da diskusija teče dalje...Včeraj A kanal film Umri pokončno 4, gledal sem okoli enajstih, kockanje za obupat. Danes sem pravkar šel testirat isti film na približno istem mestu, 15 minut brez kockanja! Zakaj, je kaj zvečer preobremenjeno ? No, današnji test dveh HD kanalov, še vedno zamegli sliko na minuto, minuto in pol.
Jaz vidim največji problem v tem, ker uporabniki ne vemo, ali bo delovalo ali ne in tako "izgubimo" kakšno oddajo. Brez TS-a pa si ne znam več predstavlajti gledanja TV.

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Timeshift / Časovni zamik

Odgovor Napisal/-a mahi » 7. Jan 2014 ob 09:44

Sam z TS nimam težav, je pa res včeraj zvečer obupno kockal posnetek shranjen v snemalniku, tako da sem po 15 minutah gledanja javil napako na HD ter ugasnil. Upam, da bo danes bolje....
Slika

Odgovori