Najemnik in T-2 storitve

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
dozo
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 21. Okt 2012 ob 22:28
T-2: Že imam
Paket: Optika!

Najemnik in T-2 storitve

Odgovor Napisal/-a dozo » 15. Mar 2014 ob 23:41

Oddal stanovanje. Najemnik je tujec. Potrebuje samo internet in mogoče še TV. Optični priključek je eden, stikalo na njem pa je tudi eno. Rad bi da ostanem nosilec pogodbe jaz ali kako se temu reče, položnica pa se glasi na najemnika, ki jo tudi plača. Mi da konec meseca odrezek v nabiralnik in to je to. T-2 pravi, da moram prenesti obstoječo pogodbo na najemnika, ker ne morem biti jaz samo naročnik in ne plačnik.

Samo če je pogodba prenesena na najemnika z dostopom do vsega, servisne strani itd. in mi naroči storitve po mili volji in jo nato ucvre bom jaz kasiral izterjavo, je tako?

Kako se temu streže?

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Najemnik in T-2 storitve

Odgovor Napisal/-a Skorc » 16. Mar 2014 ob 07:50

Moj predlog: Nepremičnina je tvoja in od tebe bodo terjali (elektro, komunala, plin, ... ). Torej vse mesečne obveznosti poravnaš sam ter od najemnika terjaš povračilo. Seveda dogovorita se kdaj dostaviš dokazila (izstavljeni računi) in kdaj mora najemnik poravnati svoje mesečne obveznosti. Recimo po e-pošti mu pošlješ skenirane račune do X dne v mesecu, najemnik pa do Y v mesecu poravna obveznosti (najemnina ter stroški).

Ja, imaš nekaj več administracije ampak zato pa imaš zadeve pod kontrolo.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

dozo
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 21. Okt 2012 ob 22:28
T-2: Že imam
Paket: Optika!

Re: Najemnik in T-2 storitve

Odgovor Napisal/-a dozo » 16. Mar 2014 ob 22:09

Škorc hvala, tako bom naredil.

Odgovori