Pohvala za dobro opravljeno delo

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
T-2 d.o.o.
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 183
Pridružen: 5. Sep 2013 ob 09:29
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kontakt:

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a T-2 d.o.o. » 12. Feb 2015 ob 10:23

FC Bayern pozdravljeni! Malce pozno odgovarjamo, za kar se vam opravičujemo. Pregledali smo Facebook objave ter zasebna sporočila in vašega sporočila nismo našli. Nam zaupaš kdaj si ga poslal? Trudimo se, da prek družabnih omrežji hitro odgovorimo na vsa vprašanja, prijave napak in vse ostale zadeve, za katere se uporabniki obračate na nas. Upam, da ste med tem časom že uspešno odpravili napako. Če vam lahko še kako pomagamo, nam prosim sporočite.
Lep pozdrav, Romana
T-2 d.o.o.

Slika

Uporabniški avatar
_Aleksander_
T-2jevec
Prispevkov: 26
Pridružen: 9. Nov 2014 ob 12:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a _Aleksander_ » 17. Feb 2015 ob 21:06

Primerjava avtomatiziranega sistema za obračunavanje obresti neplačanih položnic in dela na terenu je brezpredmetna. In še enkrat več občudujem ljudi, ki podajajo svoja tarnanja na FBju, namesto da bi poklicali na 080 ali pa zadevo sporočili preko e-maila. V kolikor se nekomu ne da počakati 5-10min na prostega operaterja očitno nima toliko problemov, da bi zadeva morala biti tako zelo nujna, da bi se pogovarjali o 48-urnem roku odprave napake.

In ne, tehnik se ne bo javil popolnoma nič hitreje, če prijava napake NE BO javljena preko telefona, kjer se pogovor snema, nalog sam, pa takoj prispe do ustrezno usposobljenega tehnika v centru, dispečerja ali v končni fazi do terenskega tehnika - v kolikor zadeva ni rešljiva na daljavo.
“Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.”

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a RobertM » 17. Feb 2015 ob 21:21

Saj v splošnih pogojih in še kje drugje lepo piše, kje se prijavlja napake.

Tisti, ki je danes prijavljal napako Pustni sodniji lahko morda pričakuje odpravo drugo leto tak čas :namrec:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 21. Feb 2015 ob 23:00

Gospodje še zadnjič
Napaka JE BILA prijavljena najprej po telefonu in potem še po ostali poti. Upam, da se sedaj razumemo. Poleg tega ne govorim o 5-10 minutnem čakanju, temveč do 25 minut. A to ni dovolj??? Tehnik se do danes ni javil!!!Očitno se ta moj pogovor ni snemal. Govorim kot stranka , katere položnice se gibajo me 65-75 €. Predvidevam, da pri tej porabi denarja in tej krizi, ki še traja, sem pa le upravičen normalnega odnosa. Sem se pa odločil, da pridem v Ljubljano in o tem in onem spregovorim z kakšno bolj odgovorno osebo, ki je zadolžena za reklamacije. Če ste tu na forumu nekateri zaposleni pri T-2, bi se pa res malce zamislil.....lep večer želim še naprej

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a Skorc » 22. Feb 2015 ob 07:35

Ni ti potrebno hoditi v Ljubljano, bo kar zadostovalo, če pošlješ dopis naslovljen na vodjo sektorja. V dopisu navedi kdaj in na kakšen način si podal reklamacije (če nimaš zapisano točne datume pa navedi približno - v slednjem primeru to tudi navedi). Morda nas večina pozabi pri telefonski prijavi zapisati datum in uro prijave ter ime osebe kateri smo podali reklamacijo.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

TRIROG
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: T-4 Giga-za stare uporabnike:(
Kraj: Križ

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a TRIROG » 25. Feb 2015 ob 10:24

Evo še tukaj napišem ...

Pred kratkim so mi montirali optiko...

Prišla sta dva mlada fanta iz Te-coma? in zadevo porihtala u nulo! (In verjemite, da sem fejst "picajzlast")
Najbolj me je presenetilo, ko sem ugotovil, da je v času, ko je eden varil optiko, drugi !!! lično !!! uredil vse kablovje in zmontiral modem in vse skupaj !pdantno! povezal , čeprav tega nisem pričakoval (sem ga imel namen sam montirati)... Da o komunikaciji s stranko sploh ne govorim - na nivoju ... Ko sta odšla je bilo vse pospravljeno... Skratka same hvale za fanta!

vizer
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 09:50
T-2: Že imam
Paket: 350/100
Kraj: Trzin

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a vizer » 3. Dec 2015 ob 14:17

V ponedeljek, 30.11.2014 mi je prenehal delovati internet, ugotovil sem, da na modemu SVM104 ne sveti nobena dioda, predvideval sem da je umrl napajalnik. Zapeljal sem se na Brnčičevo v Črnučah (cca. 12.30) kjer sem kot eden izmed prvih strank urejal zadeve vendar se je tam vse spremenilo, nikjer žive duše. Vidim T-2 servisni avto in se odpravim do njega, takrat pa iz stavbe izstopi serviser in mu razložim moj problem. Odgovori mi, da na Brnčičevi nimajo več poslovalnice, samo še v Šiški in na Fužinah, vendar vseeno vzame modem in usmernik ter se čez par minut vrne ven z novim napajalnikom. Doma priklopim in vse spet deluje kot je treba zato bi se rad zahvalil neznanemu serviserju za prijazno in elegantno rešitev mojih težav.
Slika

strom
Legenda
Prispevkov: 1259
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a strom » 3. Dec 2015 ob 18:22

Tudi na Verovškovi je poslovalnica (poleg Fužin in šiške) - zraven LEK-a

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a atepej » 3. Dec 2015 ob 18:35

Ja na sedežu podjetja
Slika

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a jst1 » 3. Dec 2015 ob 19:11

strom napisal/-a:Tudi na Verovškovi je poslovalnica (poleg Fužin in šiške) - zraven LEK-a
Fužine in Verovškova pa dvomim, da gredo skupaj.

Uporabniški avatar
aleksuu
Model
Prispevkov: 237
Pridružen: 10. Feb 2011 ob 15:59
T-2: Že imam
Kraj: Koper

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a aleksuu » 3. Dec 2015 ob 20:55

Prevod:
Tudi na Verovškovi je poslovalnica (kot tudi Fužin in šiške) - zraven LEK-a
Slika

Uporabniški avatar
bushi
Faca
Prispevkov: 103
Pridružen: 4. Okt 2007 ob 19:57
T-2: Že imam
Paket: VDSL (4/1)+TV+Telefon

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a bushi » 8. Dec 2015 ob 10:54

A ve kdo, kam lahko naslovim pripombe/predloge? Ima t2 kakšen poseben mail za to?
Slika FTTH (100/10) + 6x TV + Telefon

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a g33k » 9. Dec 2015 ob 18:49

Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a Tosho » 1. Jul 2016 ob 14:04

Vsaka čast Marku, ki se je poglobil v moj problem pri nepovezovanju v LTE omrežje in ga tudi odpravil . :pivo: :car:
Slika

Uporabniški avatar
Butalc
Znanec
Prispevkov: 68
Pridružen: 27. Jan 2017 ob 09:10
T-2: Že imam
Paket: Letalska baza na optiki :)

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a Butalc » 1. Feb 2017 ob 10:30

Tudi jaz lahko povem , za fante na T2 ju , (je res da jih precej poznam osebno :D), "KAPO DOL" , težave so rešil hitro, odzivnost na napake bombastična , tako da samo tako dalje pubeci...

Moj +5 za T2.... :rtmT2:
Toku toku tokulelele tokulelele tokulelele toku ...

Odgovori