Splošna debata o TV programih

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Andrej767
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 24. Dec 2007 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: komplet

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Andrej767 » 30. Dec 2016 ob 22:20

Mogoče pa so se na T-2 odpovedali Sportklubom v HD verziji in tako pokrili cenovno skupino ProPlus :hmm:

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 3. Jan 2017 ob 23:23

Ker imam možnost direktno primerjat kvaliteto HD programov na T2 in Telemachu, lahko rečem da kljub temu da oba operaterja "varčujeta" s pasovno širino HD programov, so na kablašu HDji bolj kvalitetni.
Določeni HD programi na T2 so nekako po kvaliteti skoraj podobni SD programom boljše kvalitete.
Zakaj je temu tako, pa ne vem.
Slika

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a RAST » 4. Jan 2017 ob 07:34

Tudi jaz imam to možnost in se popolnoma strinjam z gornjo ugotovitvijo. na moji optiki je HD kvaliteta T2 slabša kot na kablu Telemacha.

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 4. Jan 2017 ob 23:01

Škrtonje škrte so, k še ne vejo kakšna je razlika med matico in šrawfom. Mislijo, da folk gleda na ekranih velikosti cegla. Še dobra slika je glede na to da so v stečaju dlje kot čigum pod šolskim stolom.

P. S. Če sem koga užalil ni bil moj namen....

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a roCkY » 5. Jan 2017 ob 08:14


Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8493
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Jan 2017 ob 08:27

Jaz sem že povedal svoje. Če bi imel jaz moč odločati bi naredil kontra in sicer Pro Plus-u bi zaračunaval, če bi hotel oddajati svoje programe v mojem omrežju. Pa, da jih vidim, če si lahko privoščijo, da ostanejo brez 150.000 gledalcev in kako bi padla cena za reklamiranje pri njih. Če bi se za tak scenarij odločila vsaj dva večja operaterja mi verjamite, da bi Pro Plus hitro opustil ta projekt. Tako pa kot je ponavadi v SLO en butasti Telemach je takoj zagrabil in se sedaj še celo hvali v reklamnih blokih (seveda to posebaj plača), da bodo imeli v programski shemi Pro Plus kanale. Pa jaz res ne vem kdo je tukaj normalen? V tem primeru je Pro Plus lepo nategnil vse. :jao:
Slika


Lp, Kitl

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a cslesce » 5. Jan 2017 ob 08:38

kitl: mi folk se pustimo nategniti....
Slika

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a jst1 » 5. Jan 2017 ob 09:11

Tukaj ni nihče nikogar nategnil. Dogovorili so se in to je to. Pod mizo bodo akterji sigurno kaj imeli od tega.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a cslesce » 5. Jan 2017 ob 09:23

to je zame nateg, preprosto....zrelo za kazensko ovadbo.
Slika

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a roCkY » 5. Jan 2017 ob 09:48

jst1 napisal/-a:Tukaj ni nihče nikogar nategnil. Dogovorili so se in to je to. Pod mizo bodo akterji sigurno kaj imeli od tega.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Saj pravno se to verjetno res izide. Tudi sedaj so v paketih neki kanali ki operaterje nekaj stanejo. A tale skupina bo izstopala in kar je bistveno prinaša podražitev.

Se nam obeta sprememba pri nabavah. Vedno ko boš vstopil v samopostrežno trgovino boš kupil tudi Paloma toaleni papir. Ko boš šel tankat obvezno še 4 l Vitrex-a,... le med sabo se morjo dogovorit in vse bo legalno?

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a jst1 » 5. Jan 2017 ob 09:58

Nisem rekel, da je ok. Le da ni izigran bodisi operater bodisi Pro plus pač pa so nas, uporabnike izigrali zadružno.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a roCkY » 5. Jan 2017 ob 10:23

Sem te narobe razumel.
Bomo mirno plačali kar bo pisalo na račanu?
Sam sem kot sem že pred časom rekel proti prodaji spama na ta način. Te kanale smatram za prvovrsten spam znotrej celotne TV ponudbe. V familiji se gledajo nič.

Definitivno zmanjšam prihodek ISP-ju za vsaj dvokratnik podražitve na letni ravni glede na ceno, ki sem jo plačal v 2016. Kako se bomo pa še zmenili. Propluse bomo očitno kljub temu lahko gledali (vkolikor se ne bo začasno odjavil komplet TV) in bodo dobili svoje s strani ISP-ja.
Gremo za 2 leti nazaj na baker pokoristit "Telekomovo dobrodošlico"?

Operatrji pa si mislijo "pes ki laja po forumih nae grize" oz. slo kupec je preveč tog za kakršnokoli "akcijo". Verjetno večin res.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2338
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a webmaher » 5. Jan 2017 ob 10:56

@kitl seveda imaš POPolnoma prav...oni bi morali plačat operaterjem, da jih sploh uvrstijo v sheme ne pa obratno.... ampak saj nismo NEumni no...stvar je jasna ko je beli dan :mrgreen:
Veliki ponudniki bi radi POPapcali male, predvsem Telesmeh in Telekom...T-2 bo pa tudi moral dobiti čimprej "strateškega partnerja" drugače bo tudi on POPapcan ...
Po dolgem času sem moral poklicati SOS na Telesmeh, ker ne boste verjeli CAM modul ni hotel odpreti niti enega kodiranega programa in ko sem čakal na prostega pomočnika so se hvalili kako do 15 januarja lahko gledaš tudi tisto na kar nisi naročen...po ene 15 minutah končno se nekdo oglasi in ko mu povem kaj in kako je takoj priznal da pri njih nekaj ne štima..čakam potem 2 minuti da je šel nekam nekaj vklopit in zadeva zaćne delovati... in ker vedno na koncu rečejo Vam še kaj lahko pomagamo gospod sem mu lepo povedal naj šefom naroči, da vkolikor bodo letos karkoli podražili zaradi POPa bom šel na paket nižje in ne bom edini... če bodo pa kake dodatne traparije delal bom pa šel h konkurenci...
Najmanj kar je bi tu en URAD, ki v glavnem ne služi ničemu razen seveda kasiranja visokih plač za delo z NIČ rezultati prisiliti vse Operaterje, da naredijo svoj paket POP in kdor hoče naj plača... ampak kot Vas je že Večina pravilno ugotovila se to zgodilo ne bo... bohnedaj da izgubimo prvo mesto NAJ bananarske državice u Junajted Jurope :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

PačNekdo
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 20. Apr 2014 ob 11:56
T-2: Že imam
Paket: l

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a PačNekdo » 5. Jan 2017 ob 12:46

Problem operaterjev je v temu, da so očitno odrezani od realnosti in imajo očitno v mislih še vedno prepričanje, da sta POP TV in Kanal A nepogrešljiva kanala za povprečnega slovenca... Stvar je pa čisto preprosta - če zvišajo naročnino (pa tudi če bodo podražitev zakamuflirali v podražitve drugih TV storitev) pač preprosto odjavim TV. Glede na to, da me Netflix in Amazon Prime mesečno staneta 14€, je odločitev še toliko lažja.

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a cslesce » 5. Jan 2017 ob 13:12

pačnekdo: kaj ti pa nudi amazon prime? za netflix vem, da so serije ipd.
Slika

Odgovori