televizor 32", kaj kupiti?

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

televizor 32", kaj kupiti?

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 28. Okt 2017 ob 15:26

pozdravljeni, po dolgem casu se odlocam za nakup kvalitetnega teveja, ker sem se navelical gledati kodi preko racunalnika in telefona....rad bi nekaj z vecjim ekranom in z daljincem v roki....hehehe....se pravi, potrebujem televizor diagonale 32", Full HD ali 4K, da ima odlicno povezljivost preko wi-fi ali LAN kabla, da zna predvajati vse vsebine preko KODI dodatka in da zna brati .m3u playlisto.....sigurno je tukaj gor na forumu ze kar nekaj uporabnikov razlicnih tevejev, pa me zanima vase mnenje kateri bi bil tisti pravi za moje potrebe.....

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: televizor 32", kaj kupiti?

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 28. Okt 2017 ob 15:52

Zakaj ne gres na ceneje.si pa primerjas, pogledas vsakega posebej, specifike...
Mislim da bos tezko dobil 32" ki bo zelo pameten, proizvajalci delajo večje televizije bolj pametne.

Jaz nebi šel nakup pametnega televizorja če ni andoid os in quad core vsaj 2gb rama... itd, problem nastane čez 5 let ko bo zastarelo in si boš s tem bolj malo pomagal.
Če pa imaš zunanji android box ga kupiš pri kitajcu, in ga menjaš čez nekaj let ne pa televizije.

Jaz bi vzel "nepametno" televizijo full hd in zunanji android box na tvojem mestu.
Za 32" se ti ne splača 4k.

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: televizor 32", kaj kupiti?

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 28. Okt 2017 ob 16:11

no, super...potrebujem mnenja....se pravi televizor z nalozenimi stvarmi gor je slabsa varianta....sem gledal ze na ceneje.si in pregledal vso ponudbo 32" tevejev....nimam ravno na pretek placa zato mi nekako najbolj ustreza 32"....

Sent from my Huawei-P10 using Tapatalk

krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: televizor 32", kaj kupiti?

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 28. Okt 2017 ob 21:28

Zdaj če si gledal tv le preko računalnika z tv jem 32 diagonale ne boš veliko pridobil in tudi 32 tv ji niso neka kvaliteta najmanj kaj bi ti priporočal je diagonala 49 pa naprej sicer pa obstaja prav forum,ki ti lahko pomaga.
https://slo-tech.com/forum/4
Tukaj izveš vse kar te zanima.

Odgovori