Ambasador

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Ambasador
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 10. Dec 2018 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: kr en

Ambasador

Odgovor Napisal/-a Ambasador » 10. Dec 2018 ob 09:48

Bom kar odprl novo temo, saj nekako na forumu nisem našel govora o tem...

Preverim pri t-2, če je storitev Ambasador še aktivna in mi odgovorijo z - DA, seveda gospod. Nobenega problema :)
Torej, prijatelju priporočim t-2, saj sem načeloma z storitvami zadovoljen, ne toliko z njihovo komunikacijo (pink ponk žoganje ob težavah).
Prijatelj sklene naročnino -paket (prej je uporabljal storitve telemach-a), posreduje mojo naročniško številko, vpraša t-2-jevca s katerim je sklepal pogodbo, če je vse ok glede podatkov za ambasadorja in dobi odgovor (najbrž študent, ki obljubi vse, potem prav hitro vse pozabi!) da je vse ok ter da bom prejel nagrado za ambasadorja po njegovem podpisu pogodbe.
Preteče 2-3 mesecev od sklenitve pogodbe, nagrade za ambasadorja pa seveda nisem prejel. Ko jih vprašam kako in kaj, noben o tem nič ne ve, tega nimajo v bazi itd....naj sam poiščem in jim posredujem kontakte s katerim je prijatelj sklepal naročnino..itd
v glavnem delajo se norca z uporabniki...klasika, ko je treba mošnjiček z njihove strani odpreti!

Odločitev naju obeh pa je, da prekineva naročnino, ko se nama izteče zavezujoča pogodba!
Upam, da se malo zamislijo...sramota.

NoBody
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 351
Pridružen: 28. Nov 2006 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: T4 100/10
Kraj: Maribor

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a NoBody » 10. Dec 2018 ob 14:02

daj mi tvoje podatke pa podatke o prijatelju na privat pa bomo uredili

lp
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a Mark » 10. Dec 2018 ob 19:15

Lahko bi podal že takoj reklamacijo, ker ugodnost se aktivira takoj in samodejno, razen, če je prišlo do pomote in k pogodbi ni bilo pripisano, da si prijatelja ti pripeljal. Če torej ni ugodnosti je potrebno podati reklamacijo.

Naprimer, če je bil prijatelj vklopljen novembra 2018, bi to moral opaziti že pri novembrskem računu, ki ga prejmeš v decembru 2018.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 389
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a manic » 2. Jan 2019 ob 20:27

Podobno izkušnjo imam sam. Pripeljaj že mnogo uporabnikov na T2, vsi niso dali moje kode (slo zavist bi reko, kljub nasvetu), sem pa v zadnjem letu bil pri 3 pogodbah za mobilno zraven in niti 1x nisem dobil ugodnosti ambasadorja (torej 3x10eur). Zelo dober prijatelj je v decembru preklopil na T2 skup z štirimi mobilnimi - cela družina in vem da je 100% dal mojo kodo, ko je podpisoval pogodbo... Me prav zanima če bo tokrat kaj od bonusa, sam močno dvomim...

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a Mark » 2. Jan 2019 ob 21:48

Če je dal kodo in je bila vnešena, potem ugodnost vsekakor pridobiš. Javi takoj, če karkoli nebo ok, za nazaj je težko reševati.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 389
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a manic » 3. Jan 2019 ob 19:29

Ko sem tasta in svakinjo prepričal za T2 sem bil zraven in še 2x vprašal če velja za ambasador bonus, pa kljub temu nisem čisto nič dobil. Pri frendu pred tem zgodba popolnoma ista...

Veron
Navdušenec
Prispevkov: 642
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 13:40
T-2: Že imam

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a Veron » 4. Jan 2019 ob 07:37

Jst sm dobil 2x Ambasador bonus, ko sta 2 kolega prehajala na T2.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 389
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a manic » 11. Mar 2019 ob 10:43

Mark kaj pa v primeru, da je kolega (katerega poznam že 25 let in vem da je dal mojo kodo 100%) podpisal pogodbo pri pooblašču T2 v Europarku in je ta oseba namerno vnos moje kode izpustila/izbrisala/preslišala, da je bonus zadržala zase... Kak v tem primeru jaz pridem do svojega bonusa?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Ambasador

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. Mar 2019 ob 11:18

Pojdi v drugo poslovalnico in preveri kdo je uporabil kodo - se beleži.

Odgovori