Pohvala za dobro opravljeno delo

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 8. Feb 2017 ob 12:09

je pa tudi ptrebno imeti dosti sreče ko kličeš na HD. prvo da dobiš povezavo, 15-30 minut, nato pa še na katerega operaterja naletiš. zadnji teden imam skoraj vsak večer težave z linijo in tv-ji. cel dan vse deluje ok nato pa naenkrat tv zašteka, ter po 1-2 minutah začne normalno vse delovat. včeraj in predvčerajšnjim pa zvečer en tv sploh ni več deloval, zjutraj pa spet normalno. ko se to zgodi mi tudi na speed testu pakaže majn kot 1mb ob obeh ugasnjenih tv-jih. drugače pa pride do 9,8mb. tu bi želel pohvalit Milenka, ki se res trudi pomagat, a vedno pač ne gre. :pivo:
LP Robert

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 9. Feb 2017 ob 07:26

Prosim če se vsi tudi administratorji vrnete k temi oz. menjate le to,
sem pobrisal zaradi tega večje število komentarjev.

WalkingBlind
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 10. Feb 2017 ob 14:52
T-2: Že imam
Paket: T2 NET+MOBIL

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a WalkingBlind » 12. Jun 2017 ob 10:05

Pohvale :)
- slow_slow za pomoč pri reševanju reklamacije (rešena ugodno)
- zaposlenim na HD in tehniku na terenu (g. Cerar), ki so problem nedelujočega interneta v soboto dopoldne rešili v manj kot treh urah

Lp

Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a srus » 14. Okt 2017 ob 16:39

Zahvala T-2, da so potegnili "ta pravo" optiko v naš konec. Maja so kopali jarke, julija vlekli črne kable po jaških in vgradili omarico, septembra položili hišno instalacijo. Z 9/1 VDSL2+ smo preklopili na:

Slika

Vse storitve delujejo brezhibno :rtmT2:

eruption_thrashmetal
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Okt 2017 ob 16:23
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA - Optika

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a eruption_thrashmetal » 30. Okt 2017 ob 16:37

V nedeljo ob osmih zvečer mi je umrla tista črna naprava iz katere grejo vsi kabli ( menda je to nekakšen modem ) . Seveda smo doma imeli komunikacijski mrk , TV , internet in seveda telefon , nič ni delal . Približno , po dveh urah klicanja sem končno priklical tehnično pomoč in prijavil napako . V ponedeljek , ob deveti uri terenski tehnik ( predstavil se je kot Tomaž ) je že bil pri meni doma in zamenjal črno zadevo . Temu se reče hitro in profesionalno . Vse pohvale T-2 . V devetih letih odkar sem pri vas nobenih večjih napak , če je bilo kaj , je bilo hitro odpravljeno . Mogoče bi si želel večjo odzivnost help deska . Skratka do zdaj sem ZELO zadovoljan z vami . Hvala

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a Skorc » 31. Okt 2017 ob 07:03

Imel si pač smolo z dosegljivostjo help deska. Ravno v tem času je počepnila IPTV po vsej državi (če se ne motim je bila prekinitev skoraj 1 uro, nekaj čez 19. do nekaj čez 20. uro) in takrat je bila obremenitev s klici nenormalno velika.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

sleby
Znanec
Prispevkov: 97
Pridružen: 27. Avg 2006 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: ig

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a sleby » 20. Nov 2018 ob 22:21

A ima T-2 kako uradno knjigo pritozb in pohval? Ne morem prehvalit gospe Andreje Zrimšek na Verovškovi. Resnično si lahko vsi delodajalci, kjer imajo stik s strankami, samo želijo takih zaposlenih.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 21. Nov 2018 ob 10:27

Pohvali jo na Facebook strani od t2

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 21. Nov 2018 ob 11:32

Res je tole na FB je res hitro potem vidno in tudi odgovorni dajo feed back.

platar
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 20. Apr 2010 ob 09:41
T-2: Že imam

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a platar » 11. Dec 2018 ob 12:23

Naj tudi jaz pohvalim dobre tehnike na terenu, doslej od leta 2002 nisem imel z njimi nobenih težav, vse so rešili hitro in strokovno.
Povsem drugače je ob klicih na help desk oz. obiskih poslovalnic-katastrofa je še mila beseda.
Imam paket oranžni diamant in v njem svojo mobilno številko. Doma imamo še dve mobi številki prenešeni na t2 iz drugih operaterjev (imetnika številk mama in oče)
Ti dve številki sem hotel priključiti k svojemu paketu OD že ob prenosu na t2, da bi imel samo en račun, zato sem se oglasil v najbližji poslovalnici, ki je 20km stran. En obisk seveda ni bil dovolj, ker uslužbenec nikakor ni razumel kaj hočem od njega. Ko sva ob 3 ali 4tem obisku, tako sem mislil, le prišla skupaj (en paket oranžni diamant in v njem 3 mobi številke) je sledilo presenečenje. Domov sem dobil 3 različne račune- prvi za osnovni paket OD, drugi na moje ime a z mamino mobi številko, ter še 3tjega na očetovo ime za njegovo mobi številko. :jao: Tako sem nad obiski poslovalnic obubal, ter poizkusil reč urediti preko help deska. Nekako je peti ali šesti sogovornik le dojel kaj hočem in mi predlagal dopis z davčnimi številkami staršev in njihovimi podpisanimi pooblastili za prenos teh številk.(oboje sem itak imel pripravljeno že ob zadnjem obisku poslovalnice) V vmesnem času se je na eni mobi številki zamenjal paket za ugodnejšega v mesecu oktobru(še dobro da zaradi preteklih izkušenj nisem spotoma poslal še dopisa za prenos številk).Sedaj pa dobim račun za november in na njem hkrati aktivna dva paketa-nov z datumom veljavnosti od 1.do 30 v mesecu, ter star z datumom veljavnosti od 1. do 2. v mesecu. Posledično so bili seveda obračunani tudi stroški prenosa podatkov na starem paketu, ki bi morali biti vključeni v ceno novega.(za cel mesec seveda, kljub trajanju paketa en cel dan od 1. do 2.ni mi jasno kako sitem omogoča istočasno dva aktivna paketa???) Ker mi je vse skupaj že dodobra dvignilo pritisk zadnji pogovori z helpdeskom niso več mogli biti prijazni z moje strani, a smo le dosegli, da bodo račun reklamirali. Ampak moram zopet čakati cel mesec, ker sem siguren, da če vmes pošljem še dopis za prenos mobi številk, da dobropisa 100% ne bodo znali (ali hoteli) prav obračunati.
Ob menjavi mobi paketa tudi ni bilo niti SMS-a niti e-maila o spremembi paketa, kar bi bilo po mojem mnenju nekaj samoumevnega :nevem: glede na vso silno dopisovanje in podpisovanje vseh mogočih obrazcev.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. Dec 2018 ob 13:41

Nekateri so v službah samo zato da denar vlečejo, sploh ne znajo nič rešit, so nesposobni, žal je svet tudi tak.

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a RobertM » 12. Dec 2018 ob 22:53

platar napisal/-a:... zato sem se oglasil v najbližji poslovalnici, ki je 20km stran. En obisk seveda ni bil dovolj, ker uslužbenec nikakor ni razumel kaj hočem od njega. Ko sva ob 3 ali 4tem obisku, tako sem mislil, le prišla skupaj ...
"Na vodi čutim", da si bil v Idrijski poslovalnici oziroma pri zastopniku.
Ko sem mu delal priklop doma še sam ni vedel, kaj si je prodal (čisto na začetku BRO) in potem od mene zahteval, da mu moram urediti 300/100, pa HD, pa ... :jao:
Potem pa še pove, da je zastopnik za T-2 in da to njemu v Lj. vse laufa :rtfm:
Dokler sta bila zastopnika CiC in tukajšnji Asgard sta vsaj vedela, kaj lahko ponudita in so bile stranke ZADOVOLJNE :car:

BDW: To spade že malo med graje :nevem:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

platar
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 20. Apr 2010 ob 09:41
T-2: Že imam

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a platar » 13. Dec 2018 ob 09:25

:D Hja Robi dobro si to nagruntal...bi dal pod graje pa ni topica (oz.ga nisem našel) novega se mi pa ni dalo odpirati, mi je pa vsaj malo odleglo, ker sedaj vidim, da je bil mojster res poseben. :owned:

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a RobertM » 8. Jan 2019 ob 19:29

No - sedaj ko sem samo še na uprorabniški strani modema moram pa tudi jaz malo pohvaliti 8)
Še najlepše je to, da jih v dobrih dveh letih nisem nikoli potreboval.
Danes pa sem imel prehod na BRO optiko in me je obiskal Anže, ki sedaj pokriva moj nekdanji rajon.
Kot ponavadi sva čakala saj se ve koga, da je prinesel škatlico in vmes poklepetala.
Potem sva menjala modem in brez, da bi ga kaj opozarjal na bridgan port in statiko je hitro sklofal konfiguracijo. :rtmT2:
Skratka vodje - niste slabo izbrali, ko ste se odločili za Anžeta L. :pivo:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
Carcosa
Znanec
Prispevkov: 65
Pridružen: 25. Feb 2019 ob 19:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO FTTH

Re: Pohvala za dobro opravljeno delo

Odgovor Napisal/-a Carcosa » 25. Feb 2019 ob 20:13

Vse pohvale t-2 tehniku - prijaznost, profesionalnost, točnost :D
Ne tako dobro pa komerciali - delo z dokumenti je res težavno, neobveščanje v primeru zapletov, nasprotujoče si izjave o statusu, posredovanje neustreznega dejanskega stanja (da v ulici nima nihče optičnega priklopa, ko pa ga ima sosed žlahtnik in to pri T-2) skratka da sem prišel do priklopa se je nateklo vode (od 2.12.2018)

Odgovori