T-2 Webmail

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

T-2 Webmail

Odgovor Napisal/-a madpanter » 1. Jan 2019 ob 10:10

Nisem hotu smetit temo o beta webmail vmesniku ampak od cca 07:00 dalje partnerka dobiva na mobitel obvestilo, da je bilo geslo zamenjano in nima možnosti dostopa do maila, na horizontu ko hočem geslo zamenjati pa ga ni možno spremeniti oziroma dobim obvestilo: Nepravilno geslo (Upoštevajte pravila za sestavo gesla v opombi !). Imate kaki Y2K+19 bug na vaši opremi ali kaj se dogaja? :hmm: :hmm:

EDIT: Vidim da se nekaj nadgrajuje webmail vmesnik. Očitno so tu težave. :hmm:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2083
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: T-2 Webmail

Odgovor Napisal/-a NoName » 6. Jan 2019 ob 23:02

sms je dobila? kakšnega pa, če ni skrivnost (najbolje, da kar privat...). gesla, ki se nastavljajo preko spletnega vmesnika morajo biti ustrezno dolga (10 znakov ali več) in kompleksna (črke, številke, posebni znaki, šumniki, ...), ter seveda unikatna (e.g. naj ne bo eno geslo za vse storitve - gmail, t-2 mail, horizont, facebook, t-2 neuradni forum, ...)

https://www.varninainternetu.si/article ... jte-geslo/
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

toMzY8
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Jan 2007 ob 19:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: T-2 Webmail

Odgovor Napisal/-a toMzY8 » 7. Jan 2019 ob 00:32

jest sem podobno napako javil kakšen mesec nazaj - se ne da spremeniti gesla, na help desku so rekli da so odpravili napako, dvomim, ker še vedno ne dela in vidim da nisem edini in se mi ne da več ubadat s tem

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2083
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: T-2 Webmail

Odgovor Napisal/-a NoName » 8. Jan 2019 ob 22:48

hmm... mi privat sporočiš email naslov, katerega gesla ne moreš spremeniti?

meni zadeva namreč deluje...
webmail-password.png
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Odgovori