Plačilo računa iz spletne banke N26 - grozne težave

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Plačilo računa iz spletne banke N26 - grozne težave

Odgovor Napisal/-a Spirit » 15. Feb 2019 ob 18:47

Kako to, da imate tam na T-2 tako grozne težave s knjiženjem plačil računov, ki so izvedene iz spletne banke N26?

Pravzaprav je težava, da jaz plačujem položnice v imenu svojega očeta, torej moj 75 letni oče mi da denar za vse položnice zato, da mu pocenim in olajšam plačevanje, zato plačila izvajam preko svojega bančnega računa odprtega pri spletni banki N26. Mimogrede, v "Reference message" okence vedno vnesem sklic za plačilo računa, ampak s tem podatkom še vedno ne uspejo knjižiti pravilno.
Pri okoli petnajstih mesečnih položnicah za različne storitve, se v štirinajstih primerih računi plačajo brez težav, samo T-2 ima grooooozno obupne težave s knjiženjem teh plačil. Vsak mesec jim moram pošiljat potrdila in še vedno ne uspejo poknjižiti vsega. Res je to raketna znanost!


p.s.: med pisanjem tega posta so mi že odgovorili iz T-2 tehnične pomoči, da so plačilo prejeli, samo poknjižili ga niso prav...so ga na moje ime namesto na očetovega... poknjižili pa so na moje ime-neaktiven račun, ker sem bil nekoč že njihova stranka, ampak že nekaj časa nisem več.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Plačilo računa iz spletne banke N26 - grozne težave

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 15. Feb 2019 ob 19:46

Jaz ne vem kaj se tukaj razburjaš, ker je to NEURADNI forum, to ni T-2 d.o.o.

Več boš dosegel če jim pišeš na facebook ali mail, ali knjigo pritožbe v poslovalnici.

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2083
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Plačilo računa iz spletne banke N26 - grozne težave

Odgovor Napisal/-a NoName » 18. Feb 2019 ob 10:10

Kakor štekam, lahko pride to težav pri knjiženju, če "Message" oz "Referenca" po evropsko ni čist pomatchan s "Sklic"-em po slovensko, ker pa si verjetno s tistega N26 računa že kdaj plačevala zase kot naročnica, se je knjižilo pod tvoj konto. Mi lahko privat sporočiš št. računa, ki si ga plačevala, ter morda še ime/priimerk/naslov naročnika, pa bom dal v preverbo?
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

B-Stard
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 4. Okt 2007 ob 22:07
T-2: Že imam
Paket: 200/20

Re: Plačilo računa iz spletne banke N26 - grozne težave

Odgovor Napisal/-a B-Stard » 20. Feb 2019 ob 21:36

Plačevanje preko N26 več kot 2 leti bp.

gali
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 26. Jan 2009 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: T4 100/10 Telekom optika
Kraj: LJ-Vič

Re: Plačilo računa iz spletne banke N26 - grozne težave

Odgovor Napisal/-a gali » 22. Feb 2019 ob 10:23

Tudi meni ne knjižijo računov plačanih preko N26. Z direktno bremenitvijo iz N26 T-2 ni imel težav s knjiženjem plačila. Zaradi napačnih postavk na računih in težavah pri reklamacijah sem direktno obremenitev ukinil.

Odgovori