Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 9. Avg 2019 ob 20:11

Slika

Božidar
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 9. Avg 2019 ob 11:38
T-2: Že imam
Paket: Tra3

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a Božidar » 10. Avg 2019 ob 13:08

Smo tudi na naši OŠO tako omejeni a to je za download! Kaj pa je glede omejitve za Upload? Simetrija, ki je mogoča a je ne želijo omogočiti... Zakaj ne? Zakaj je ves OŠO bil tajno prodan Telekomu in je tako lastnik kompletne OŠO v lasti Telekoma? Zakaj so župani tajno prodali Telekomu vsa OŠO omrežja, ki so bila zgrajena na razpisih za Evropska sredstva? To govorim, ker imam informacije, da je bilo tako storjeno, če imam dezinformacije iz strani operatreja, ja po tem sem pa veliki lažnivec, a ne verjamem, da bi trdili kaj takšne, če nebi bilo res. Kje je tu služba za pregon in kršenje-omejevanje konkurence???!!! Kje je tu agencija za zaščito nas potrošnikov? Zakaj ima Telekom monopol in blokira omejuje vse ostale operaterje? Telekom dobesedno izsiljuje in pogojuje ostale, kaj pa je zapisano okoli konkurenčne klavzule? Telekom bi morali že zdavnaj privatizirati in to je pod nujno potrebno izpeljati kakor se je to okoli NLB. To so pralnice denarja za državo, saj so vendar lastniki. Enako deluje Telekom kakor je to bilo preko NLB in pranja denarja na zasebne žepe Iranskega krvavega denarja... Čudi me, da agencia CIA, ki ima svoje ljudi v Sloveniji spi??!!!
Zadnjič spremenil Božidar, dne 10. Avg 2019 ob 13:16, skupaj popravljeno 1 krat.

Božidar
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 9. Avg 2019 ob 11:38
T-2: Že imam
Paket: Tra3

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a Božidar » 10. Avg 2019 ob 13:14

Smo v neposrednem kontaktu z t-2 okoli zadeve in mislim, da se bo zadeva rešila obojstransko v korist nas in t-2... T-2 hvala. Vse se da, dogovoriti, če je le želja in interes za to. Upam, da bomo našli skupni jezik in sodelovali prijetno naprej, kakor vsa leta do sedaj.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 10. Avg 2019 ob 13:48

Slika

vladob
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 1. Mar 2017 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a vladob » 8. Okt 2019 ob 21:05

Pozdravljeni

Prosim, če mi lahko kdo pove, kako je z zamenjavo naročniškega paketa (za manjšega oziroma prilagodljivejšega), ali je to možno ker vezave na moj oranžni diamant nimam več imam pa vezavo zaradi nakupa izdelka v t-2 klubu, katerega plačujem na obroke.

hvala za odgovor

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a Mark » 8. Okt 2019 ob 22:33

Če nimaš več vezave na paket je možno. Lahko mi javiš podatke na zs in bom preveril.

vladob
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 1. Mar 2017 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a vladob » 9. Okt 2019 ob 20:21

Hvala Mark, se bom javil na privat, sicer nisem hotel takoj menjati paketa ampak me je zanimalo če je možno..

ponselwiki
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 9. Nov 2019 ob 09:44
T-2: Že imam

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a ponselwiki » 9. Nov 2019 ob 09:59

ma smem vprasat na keremu OSOtu si? ker v OSO Pivka prvi priklopi so omejeni na 100mbit.

Sent from oppo mobile phone

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 11. Nov 2019 ob 15:44

Pivka, Postojna je 100Mb, Južna primorska pa je v teoriji 1Gb
You Can Call Me Santa Claus
Slika

bratyfa
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 11. Jan 2020 ob 00:09
T-2: Že imam

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a bratyfa » 12. Jan 2020 ob 01:12

! Pričakujem hitri odgovor? Velika verjetnost menjave operaterja, če ni možen večji upload!!! Smo na OŠO!!!

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 12. Jan 2020 ob 08:10

Ne razumem, kateri OŠO, kolko imaš ULja, kolko ga hočeš imet?
You Can Call Me Santa Claus
Slika

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a RobertM » 12. Jan 2020 ob 08:34

bratyfa napisal/-a:
12. Jan 2020 ob 01:12
! Pričakujem hitri odgovor? Velika verjetnost menjave operaterja, če ni možen večji upload!!! Smo na OŠO!!!
Morda si se spozabil, da si na NEURADNEMU ! forumu T-2, katerega poganja izključno dobra volja (tudi nekaterih zaposlenih). :beri:
Kot je Ciril88 napisal si podal veliko premalo podatkov, da bi ti lahko kdo pomagal :namrec:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 21. Feb 2020 ob 08:08

Če imaš BRO si fucked. Sam sem hotel večji upload, bil pripravljen plačevat več in nakoncu dobim klic iz T-2 da to pač ni možno. Ja no fucking shit, zakaj pol v Horizontu ne omejite opcije za naročnike BRO linij in to jasno obrazložite z zameglitvijo opcij in opombo poleg? Ne, pol me je nekdo tukaj usmeril na T-2 stran v nek razdelek drobnega tiska s čudnim opisom omejitve v collapsanem skritem menuju. Like, koga nategujete tle no. Ko sem šel na optiko ni NIHČE govoril ali omenjal da je BRO neko govno s celim kupom omejitev, ves čas so vsi samo omenjal "ooptika". In nekako naj bi vsi bili eksperti za networking in po defaultu vedli kaj je BRO in kje se ga uporablja. Kr neki. Sej dela če imaš namen imet striktno samo kar prvotno zakupiš, ampak odkar sem na T-2 sem si običajno potem nadgradil nekaj čez čas in pač doplačeval dodatek. To je bilo še na bakru...

In podobno z Oranžnim Optimumom in IPTV. Pač sem imel ta paket in čez čas sem se odločil, da bi pa z DOPLAČILOM vseeno imel XL HD paket. Izberem, pripravljen doplačevat razliko (kjer nekako razumeš, da z DOPLAČEVANJEM kompenziraš nekaj). NOPE. Spet dobim klic, da pa to ni možno. Ja pizda, koji kurac pol ponujate opcijo v Horizontu. A je res tolk jebeno težko naredit menuje spletne strani, ki prikazujejo odraz naročniškega paketa prijavljenega uporabnika vključno z omejitvami? Ker če bi v menuju bil XL HD siv in bi ob izbiri javilo, da zaradi tipa paketa to ni možno pa bi reku ok, pač so taki pogoji. Da bi se že vse odločiš v udobju doma, ves vesel, da boš imel vse programe v HD in te potem non stop kličejo da pa to ne gre, kakšen beden sistem je to no? Res upam, da bo nov Horizont, ki ga itaq čakamo že celo večnost boljši od trenutnega polomljenega štorastega sranja. Ker sorry, točno to tud je. Sem uporabnik T-2 že celo večnost in sem sicer zelo zadovoljen, ampak določene stvari pa imajo idiotske do amena. In jih iz nekega bizarnega razloga ne izboljšujejo. Heh.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 21. Feb 2020 ob 08:33

Zato se dela na novem horizontu.
Ker je na trenutnem težko dohajat vse kar se je dodalo - BRO - OŠO - RUNE,...

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Zamenjava in sprememba paketa in vezava

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 21. Feb 2020 ob 09:29

Sej bodo tudi v novem Horizontu napake, brez skrbi, pač vse je treba jemat z rezervo.

Odgovori