IP TV v drugem objektu

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: IP TV v drugem objektu

Odgovor Napisal/-a madpanter » 6. Sep 2019 ob 08:32

MrTwelveTrees napisal/-a:
5. Sep 2019 ob 13:40
Jaz pa ne, nikoli več z rabljeno mašino. NIKOLI ! Obvezno nova, pa tudi če je no-name.
Sej če narediš servis, zamenjaš elektrode, vse lepo spucaš (leče, vodila), skalibriraš in če se res ni delalo ko svinja z mehom (metalo je okol po svinjariji) z njo dela čist ql (moja stara 50s je bolj švasala kot nove 70s sploh zunaj na prostem v slabem vremenu). Jaz sem porajtu da najbolj pomembno je da imaš dober rezalnik da naredi čimbolj pravokoten rez.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
asgard
Nadebudnež
Prispevkov: 492
Pridružen: 13. Mar 2009 ob 14:23
T-2: Že imam
Paket: GPON ORAŽNI KAMEN 1000/100
Kraj: Idrija

Re: IP TV v drugem objektu

Odgovor Napisal/-a asgard » 13. Sep 2019 ob 18:09

OBELIKS napisal/-a:
2. Sep 2019 ob 19:00
Jaz imam podoben problem, s to razliko da kabel med objekti je potegnjen, ampak mi redno kuri switche (dal sem jih kot zaščito).
Tako da sedaj iščem nekaj kar bi mi omogočalo internet 100mbps in Ip-TV na razdalji 70m.
Nekaj sem gledal Mikrotikovo robo, ki ima relativno ugodno ceno, ampak močno cvikam, da slučajno ne omogoča IP-TV.
https://mikrotik.com/product/sxtsq_5_ac
Če ti kuri ti svetujem da že v štartu daš vse skupaj na wifi. Ubiquiti oprema je poceni ratala in izredno zanesljiva. Dva routerja in 2x najcenejš mikrotik pa je, če se ti ne ljubi igrati s wlani. Sam imam ene dva tako rešena in dela super. Enkrat ni bilo potrebno narediti "mehak reset".

Uporabniški avatar
OBELIKS
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 5. Dec 2007 ob 13:42
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: IP TV v drugem objektu

Odgovor Napisal/-a OBELIKS » 13. Sep 2019 ob 18:46

Routerje imam, a pod mikrotik misliš to kar sme dal ali kaj drugega?
Slika

Odgovori