Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a kingo » 15. Okt 2019 ob 18:28

Slavc napisal/-a:
14. Okt 2019 ob 15:22
To je krniki, brezveze. Naj uredijo v nastavitvah, da lahko to skenslaš.
+++++++ Zaradi tega bo šel marsikdo počasi kam drugam....

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 18. Okt 2019 ob 10:54

krepki45 napisal/-a:
14. Okt 2019 ob 18:10
Se mi zdi,da eni kar nekaj brez veze komplicirate,če te moti prižgi tv potem si nalij kozarec pijače in ko boš končal bo tv pripravljen,če ne pa pritisni ok.
Iz tega posta je jasno razvidno, da nisi nikoli delal s strankami, še posebej s starejšo populacijo... In le kdo največ časa presedi pred TV-ji? Hm hm... Sam nisem star, pa mi je ta "novost" totalno brezvezna in nadležna. Folku, ki pa se že po defaultu boji kakršnihkoli sprememb in jim je že prehod iz mehanskega programatorja na pralnem stroju izpred 30 let na nove digitalne cela drama (pa je razlika samo v tem, da se enega lahko vrti v obe smeri in da se z delovanjem sam ne premika, vse ostalo je povsem enako), ti bi jim pa DODAL menuje pri TV-ju, ki jim je vsa leta do sedaj delal direktno. LOL?

To bi moral oglaševat kot opcijo, ki bi jo folk sam vklopil če bi hoteli. Oz da bi bila sploh preklopljiva, kar sedaj ni, da jim vsaj vnuček lahko skensla to sranje. Vedno je tam če hočeš ali nočeš. Folku so najbolj trivialne zadeve čista groza, če jim zjebejo ustaljen postopek lajfa. Ko je šlo iz analognega antenskega na DVB-T je bila cela drama, pol so jim še vzel POP TV, pa so se ravno nekak navadli na IPTV kolobocije jim pa operaterji začnejo to vsiljevat. Folk tega ne mara. In to bi moral bit jasno folku, ki odobri take spremembe v sistem strankam... Pa očitno ni.

damirj79
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 22. Feb 2019 ob 21:52
T-2: Še nimam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a damirj79 » 18. Okt 2019 ob 11:12

Se strinjam. Ampak tako pač je, ko specifikacije pišejo ljudje s fakultetno izobrazbo pretežno filozofske ali pa morda tudi računalniške smeri. Taki ne znajo po "kmečko" razmišljat. Ni samo važno, da lepo zgleda, važna je tudi uporabniška izkušnja in marsikateri produkt je samo zaradi slabe izkušnje le-te klavrno propadel, pa čeprav je dejansko bil vrhunski izdelek.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a maxus » 18. Okt 2019 ob 13:31

RejZoR napisal/-a:
18. Okt 2019 ob 10:54
krepki45 napisal/-a:
14. Okt 2019 ob 18:10
Se mi zdi,da eni kar nekaj brez veze komplicirate,če te moti prižgi tv potem si nalij kozarec pijače in ko boš končal bo tv pripravljen,če ne pa pritisni ok.
Iz tega posta je jasno razvidno, da nisi nikoli delal s strankami, še posebej s starejšo populacijo... In le kdo največ časa presedi pred TV-ji? Hm hm... Sam nisem star, pa mi je ta "novost" totalno brezvezna in nadležna. Folku, ki pa se že po defaultu boji kakršnihkoli sprememb in jim je že prehod iz mehanskega programatorja na pralnem stroju izpred 30 let na nove digitalne cela drama (pa je razlika samo v tem, da se enega lahko vrti v obe smeri in da se z delovanjem sam ne premika, vse ostalo je povsem enako), ti bi jim pa DODAL menuje pri TV-ju, ki jim je vsa leta do sedaj delal direktno. LOL?

To bi moral oglaševat kot opcijo, ki bi jo folk sam vklopil če bi hoteli. Oz da bi bila sploh preklopljiva, kar sedaj ni, da jim vsaj vnuček lahko skensla to sranje. Vedno je tam če hočeš ali nočeš. Folku so najbolj trivialne zadeve čista groza, če jim zjebejo ustaljen postopek lajfa. Ko je šlo iz analognega antenskega na DVB-T je bila cela drama, pol so jim še vzel POP TV, pa so se ravno nekak navadli na IPTV kolobocije jim pa operaterji začnejo to vsiljevat. Folk tega ne mara. In to bi moral bit jasno folku, ki odobri take spremembe v sistem strankam... Pa očitno ni.
Rejzor, se popolnoma strinjam.Sam lezem proti sedemdesetim in mi gre to zelo na jetra. Ko menjavam profil iz osnovnega na športni se tudi pojavlja ta umotvor, ko se vračam nazaj pa zopet. Žal pa ne pričakujem od teh "genijtalcev", da bodo to izklopili.Prej nam bodo to umetnijo vrinili ob vsaki menjavi programa. Na srečo se moja vezava decembra izteka.
Krepki, tebi svetujem da ne prižigaš TV, raje si nalivaj kozarce.
Slika

espacious
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 18. Feb 2016 ob 15:12
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a espacious » 18. Okt 2019 ob 13:33

Jaz se pa delno strinjam, delno pa ne ker T2 vsaj "neuradno" ponuja playliste vsake tolk tud kaj posodobi in posluša uporabnike, medtem ko Siol ... no nebom pljuval.

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a g33k » 18. Okt 2019 ob 13:52

Kaj, kaj točno T2 "neuradno" ponuja?
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

espacious
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 18. Feb 2016 ob 15:12
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a espacious » 18. Okt 2019 ob 14:02

Lepo zložene playliste za npr kodi,multicastTV in epg, vem da uporabniki tole dajemo skup, ampak Siol prav načrtno to skriva.
Se strinjamo?

krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 18. Okt 2019 ob 18:21

maxus napisal/-a:
18. Okt 2019 ob 13:31
RejZoR napisal/-a:
18. Okt 2019 ob 10:54


Iz tega posta je jasno razvidno, da nisi nikoli delal s strankami, še posebej s starejšo populacijo... In le kdo največ časa presedi pred TV-ji? Hm hm... Sam nisem star, pa mi je ta "novost" totalno brezvezna in nadležna. Folku, ki pa se že po defaultu boji kakršnihkoli sprememb in jim je že prehod iz mehanskega programatorja na pralnem stroju izpred 30 let na nove digitalne cela drama (pa je razlika samo v tem, da se enega lahko vrti v obe smeri in da se z delovanjem sam ne premika, vse ostalo je povsem enako), ti bi jim pa DODAL menuje pri TV-ju, ki jim je vsa leta do sedaj delal direktno. LOL?

To bi moral oglaševat kot opcijo, ki bi jo folk sam vklopil če bi hoteli. Oz da bi bila sploh preklopljiva, kar sedaj ni, da jim vsaj vnuček lahko skensla to sranje. Vedno je tam če hočeš ali nočeš. Folku so najbolj trivialne zadeve čista groza, če jim zjebejo ustaljen postopek lajfa. Ko je šlo iz analognega antenskega na DVB-T je bila cela drama, pol so jim še vzel POP TV, pa so se ravno nekak navadli na IPTV kolobocije jim pa operaterji začnejo to vsiljevat. Folk tega ne mara. In to bi moral bit jasno folku, ki odobri take spremembe v sistem strankam... Pa očitno ni.
Rejzor, se popolnoma strinjam.Sam lezem proti sedemdesetim in mi gre to zelo na jetra. Ko menjavam profil iz osnovnega na športni se tudi pojavlja ta umotvor, ko se vračam nazaj pa zopet. Žal pa ne pričakujem od teh "genijtalcev", da bodo to izklopili.Prej nam bodo to umetnijo vrinili ob vsaki menjavi programa. Na srečo se moja vezava decembra izteka.
Krepki, tebi svetujem da ne prižigaš TV, raje si nalivaj kozarce.
Zakaj že,mene ne moti pa tudi nisem več tako mlad sem že čez abrahama,nobem ti pa ne brani,da greš h konkurenci in verjami tudi pogrešali te ne bodo.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 18. Okt 2019 ob 19:11

Pri konkurenci ta problem odpade, ker sploh nimajo profilov. Tako da ne bo več potrebe po preklapljanju med "športnim" in "osnovnim" profilom.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 18. Okt 2019 ob 19:30

Mam strica ki ima osnovni profil, športni profil in profil za filme.... NE BOŠ ga prepričal da tega ne bo več delal. :owned:

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 18. Okt 2019 ob 19:31

Saj s tem ni nič narobe. Na športnem mu bo sistem predlagal šport, na filmskem filme, na osnovnem pa karkoli tam gleda. Če ga priporočila ne zanimajo, pa bodisi počaka, ali pa pritisne OK.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 18. Okt 2019 ob 19:33

Sicer pa bi rad segel v roke tistemu ki je odgovoren da se se pojavila novost v GUU: PRIPOROČILO ...
rad bi mu segel v roke in mu rekel da je to KR NEKI. čisto brez veze.

na primer: gledam Simposonove na FOX pa mi naslednič ne ponudi naslednjega dela .... WTF ?! čemu je to pol sploh tuki

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 18. Okt 2019 ob 19:35

Meni ponudi naslednji del serij, ki jih gledam... v "Ne zamudi" (druga vrstica na home screenu).

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 18. Okt 2019 ob 19:38

Meni vse drugo kar me ne zanima.

Veliko bolje bi bilo da bi si sam, da bi si sam vnesel katere zadeve naj me opominja, ne pa nekaj kar ti neko "vsiljuje"

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Ustvari si profil - prihajajo novosti!

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 18. Okt 2019 ob 20:01

V "Ne zamudi" moraš imeti točno to, kar si že kdaj gledal in čisto nič drugega. Torej gledanje neke serije dejansko to avtomatično doda v "Ne zamudi" in te opominja. V drugih kategorijah ti pa "vsiljuje" stvari, za katere sistem meni, da so podobni tistemu, kar ti gledaš. V kolikor imaš v nastavitvah izklopljena osebna priporočila, pa sistem za predloge ne uporablja tvojih navad gledanja, temveč splošne (od vseh T-2 uporabnikov)... v tem primeru so pa priporočila zelo verjetno res neuporabna.

Odgovori