Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema...mobilni)

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
bodzy
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 1. Okt 2019 ob 11:58
T-2: Že imam
Paket: T4 optika

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a bodzy » 16. Okt 2019 ob 09:20

cslesce napisal/-a:
9. Okt 2019 ob 20:33
bodzy: to kar si napisal mi ne dajo.
sem vam pisal privat.

gorann3
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 5. Jan 2015 ob 13:04
T-2: Že imam
Paket: T4 giga

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a gorann3 » 10. Nov 2019 ob 12:24

zivjo

januarja mi potece narocnina na oranzni hbo paket

ker je vse skupaj drago, 74eur placujem z dodatnim boxom, me zanima kako je, ce bi zdaj punca prevzela narocnino, a se steje kot nov narocnik, ceprav je isti prikljucek?

lp, goran

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 10. Nov 2019 ob 12:32

Ne... gledajo na naslov, ne naročnika. 3 mesece na naslovu ne sme biti priključka, da se tretira kot nov naročnik. Sicer pa... če jim namigneš, da boš menjal operaterja, ti bodo dali mogoč kak % popusta dodatno. Ne boš pa dobil toliko popusta kot novi naročniki... to boš pa dobil samo z dejansko menjavo operaterja.

MihaP
Faca
Prispevkov: 126
Pridružen: 2. Feb 2017 ob 12:04
T-2: Že imam
Paket: start t4

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a MihaP » 10. Nov 2019 ob 21:07

gorann3 napisal/-a:
10. Nov 2019 ob 12:24
zivjo

januarja mi potece narocnina na oranzni hbo paket

ker je vse skupaj drago, 74eur placujem z dodatnim boxom, me zanima kako je, ce bi zdaj punca prevzela narocnino, a se steje kot nov narocnik, ceprav je isti prikljucek?

lp, goran
Ne poslušaj tega kljukca zgoraj. Enostavno gresta oba v poslovalnico, pa rečeš da bi ti odjavil ker se seliš ven, ona pa je nova najmnica stanovanja. Potem pa ona pove, da ne bo vzela naročniškega razmerja če ne bo imela enakega popusta kot novi naročnik, drugače gre h konkurenci. Morata pa imeti drugačen priimek. Pa gre skozi. Preverjeno!

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 10. Nov 2019 ob 21:35

Ok... priznam, da ne poznam vseh balkanskih for :)

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a g33k » 10. Nov 2019 ob 22:34

Kljukec :lol:
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

gorann3
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 5. Jan 2015 ob 13:04
T-2: Že imam
Paket: T4 giga

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a gorann3 » 12. Nov 2019 ob 17:46

Primek ni problem, smo pa druzinica z enim otrokom, kateri uporablja to t2 mobilno stevilko iz paketa. Ze vidim komplikacije :)

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 13. Nov 2019 ob 10:51

Prenesi številko na drugega operaterja (nekateri imajo akcijo da je prenos številke brezplačen) potem pa številko spet preneseš nazaj na T2 če ti je tako ZELO všeč t2 mobilna telefonija.

gorann3
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 5. Jan 2015 ob 13:04
T-2: Že imam
Paket: T4 giga

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a gorann3 » 13. Nov 2019 ob 18:51

Sem se danes menil preko chata s t2 osebo, pa pravi da tudi po dveh letih, ce grem drugam pa se pol vrnem na t2, da se zmerj nism nov narocnik, ker je isti prikljucek.
Sem tudi vprasal, ce bi bil zdaj drugi narocnik, ce ima ugodnosti novega pa tudi ne, razen v primeru da je drugo gospodinjstvo, da znajo preverjat to. V glavnem grem drugam pa bomo vidli kako bo po dveh letih

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a Mark » 13. Nov 2019 ob 18:58

Glej dejstvo je, da nekaj ljudi poskuša goljufati sistem in pridobiti korist na svoj račun, s tem pa tudi oškodovati operaterja. Slej, kot prej se zadeva odkrije in T-2 ti lahko v primeru zlorabe ugodnost ukine. Ampak, če greš npr za 2 leti drugam in potem prideš nazaj zanesljivo lahko prejmeš popust za nove naročnike (potrjeno).

Ker pa verjamem, da si zadovoljen s storitvami in znaš prepoznati številne prednosti T-2, sploh na področju IPTV in časovnega zamika, pač vzameš uradno ponujene ugodnosti oz. oddaš preveritev, morda pa nadrejeni podarijo še kašen dodaten procent, namesto 12 mesecev 10% ob vezavi za 24 mesecev.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 13. Nov 2019 ob 20:49

Ma glej zamenjaj operaterja, boš prihranil pol pa spet po dveh letih nazaj na t2.

Če operaterji ne razumejo logike da bi dali enak popust za obstoječe uporabnike, pač naj izgubijo naročnike.

Kolikor vem pa da A1 enak popust za obstoječe ali nove naročnike.

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a g33k » 13. Nov 2019 ob 20:50

Drži.
Trojčki A1 Kombo so na voljo po znižani ceni, ki vam prinaša prihranek do 408 €. Popust je na voljo za nove in obstoječe uporabnike, garantirano za celotno dolžino vezave - 2 leti.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

gorann3
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 5. Jan 2015 ob 13:04
T-2: Že imam
Paket: T4 giga

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a gorann3 » 14. Nov 2019 ob 13:58

Mark napisal/-a:
13. Nov 2019 ob 18:58
Glej dejstvo je, da nekaj ljudi poskuša goljufati sistem in pridobiti korist na svoj račun, s tem pa tudi oškodovati operaterja. Slej, kot prej se zadeva odkrije in T-2 ti lahko v primeru zlorabe ugodnost ukine. Ampak, če greš npr za 2 leti drugam in potem prideš nazaj zanesljivo lahko prejmeš popust za nove naročnike (potrjeno).

Ker pa verjamem, da si zadovoljen s storitvami in znaš prepoznati številne prednosti T-2, sploh na področju IPTV in časovnega zamika, pač vzameš uradno ponujene ugodnosti oz. oddaš preveritev, morda pa nadrejeni podarijo še kašen dodaten procent, namesto 12 mesecev 10% ob vezavi za 24 mesecev.
super zadovoljen sem s t2, kar pa ne pomeni, da bom sprejel karkoli drugega kot isto ugodnost kot imajo novi narocniki. Ce ne sprejmejo tega bom sel pa drugam. Ni normalno da smo prisli na znesek 74€ za internet in tv pa telefon, nima veze kaj ponuja paket, ker so tako narejeni paketi, da placas tudi za nekaj kar ne rabis.

A1 ima kombo L za 40€ mesecno, dodatno 4€ za stb, pa sem na skoraj istem znesku kot ponuja telemach v paketu eon premium, pri obeh dodam se 7-10€ za hot mobil za koncni znesek
Eon ima se hbo in moznost eona na smart tv v ceni

Telekom ima za 56€ neo taboljsi paket mesecno, 3€ dodatno za stb in sem na 59€, s tem da kot novi narocnik lahko dobim za 1€ se philips tv 40" v vrednosti 250€ priblizno. Zrihtam si se hot mobil za 7-10€ in pride skupaj 66-69€
Ce mi t2 da 10% popusta je to 63€ +4€ za dodatni stb in placujem 67€


zaenkrat je telemach favorit, upam da je vsaj tv podoben t2 kvaliteti :)

gorann3
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 5. Jan 2015 ob 13:04
T-2: Že imam
Paket: T4 giga

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a gorann3 » 15. Nov 2019 ob 09:43

Kolk majo hd kanali bitno hitrost pri t2?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Kateri paket mi priporočate (T3, T4, Oranžni, tv shema... mobilni

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 18. Nov 2019 ob 16:23

Minili so časi ko so bili trojčki/ četvorčki cenejši paketi.

Se ti bolj splača pri enem operaterju najeti eno storitev, drugo pri drugem. Časi se spreminjajo.

Odgovori