Splošna debata o TV programih

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
odpisani
Model
Prispevkov: 261
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a odpisani » 4. Sep 2020 ob 15:58

Smo si pa vsaj tekmo slovenske nogometne reprezentance lahko ogledali!

DenisSLO
Faca
Prispevkov: 179
Pridružen: 1. Dec 2014 ob 11:58
T-2: Že imam
Paket: Diamant

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a DenisSLO » 5. Sep 2020 ob 02:22

Sportklubov ne bo na t2 vsaj eno leto. Dejte si pomagat z eon tv, al kako drugače, če rabite določen šport.

Moje mnenje.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a atepej » 5. Sep 2020 ob 08:07

mikrohard napisal/-a:
4. Sep 2020 ob 09:40
cicarito napisal/-a:
4. Sep 2020 ob 08:38
Kolikor mi je znano zgubijo samo La ligo dobijo pa Bundesligo od Eurosporta ki je vsaj meni osebno bolj zanimiva, tako da SK kaj veliko ne bo izgubil?
Kolikor sem jaz zasledil, se je govorilo še o angleški ligi. Sicer bomo pa videli, čez eno leto. Jaz mislim, da bo 50/50.
Arena sport bo po mojem imela vse ker je našteto tule: https://en.wikipedia.org/wiki/Arena_Sport
Slika

tomy33
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 21. Feb 2013 ob 16:48
T-2: Že imam
Paket: t-4

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a tomy33 » 5. Sep 2020 ob 09:39

DenisSLO napisal/-a:
5. Sep 2020 ob 02:22
Sportklubov ne bo na t2 vsaj eno leto. Dejte si pomagat z eon tv, al kako drugače, če rabite določen šport.

Moje mnenje.
In od kje ti to,da eno leto ne bo nic🤔

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 5. Sep 2020 ob 09:50

Zdrava pamet. Saj se spomnete, koliko časa je trajalo, predenj so bili Sportklubi spet v HD.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 5. Sep 2020 ob 11:56

Mislim da je v ozadju še stara pogodba ki še vedno velja z ceno (čeprav jih ni v shemi) pa morajo počakat da se ta izteče potem pa bi se lahko pogajali za novo ceno . Po moje je to.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 5. Sep 2020 ob 12:00

Stara pogodba je potekla že marca. Sporklub jim je brez spremenjenih pogojev ponudil podaljšanje pogodbe (kar pomeni, da bi v normalnih razmerah brez korone zahtevali več denarja)... operaterji so želeli popuste. Ostalo je zgodovina. Saj je bilo vse opisano v različnih člankih.

tomy33
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 21. Feb 2013 ob 16:48
T-2: Že imam
Paket: t-4

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a tomy33 » 5. Sep 2020 ob 12:10

Je pa zanimivo da noben medij nic ne pise in vrta v to smer.
Vse je tiho oz.vsaj jaz v zadnjem obdobju nisem zasledil nobenega clanka na temo programov SK.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 5. Sep 2020 ob 12:39

Zakaj pa bi pisali vedno znova iste članke? Saj se na tem področju čisto nič ni spremenilo. Pač gre se za to, kdo bo v prihodnosti služil na račun športnih prenosov. Sporklub želi biti monopolist (in kot tak zaračunavati monopolistične cene), operaterji (z izjemo tistega, ki je lastniško povezan) pa si želijo konkurence. Ker Sportklub noče popustiti, so začeli svojo ofenzivo (zakupili pravice za tekme nogometne reprezentance in delajo reklamno kampanjo, da bo ogled možen le pri operaterjih, ki imajo Sportklub)... upajo (pomoje zamanj), da bo pritisk na operaterje tako velik, da bodo popustili. Jaz pa verjamem, da bo moral Sporklub prej ali slej popustiti... ker lastnik ne bo zadovoljen, če bodo v nedogled poslovali z izgubo. Čez nekaj let bo stanje športnih programov v Sloveniji verjetno spet tako kot mora biti (ločen paket za športne navdušence, v osnovnih shemah pa par glavnih programov).

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a webmaher » 5. Sep 2020 ob 18:36

ste videli to... na nacionalki reklame podpiramRTV... pa športnike so očitno prepričal za manekene... svašta :mrgreen:
Lažnivi kljukci od ustanovitve dalje :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Ledenko
Faca
Prispevkov: 179
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 12:11
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Ledenko » 5. Sep 2020 ob 20:17

Pa dobro, kaj je s tem Plo Plusom?

Na Popu že spet Bean, ki ga letos predvajajo sigurno že vsaj 3ič (konkretno ta film).

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 5. Sep 2020 ob 20:53

Ledenko napisal/-a:Pa dobro, kaj je s tem Plo Plusom?

Na Popu že spet Bean, ki ga letos predvajajo sigurno že vsaj 3ič (konkretno ta film).
oni se za to ne sekirajo....dobijo vsak mesec 5€ od slehernega narocnika + reklame in na koncu se jim hebe kaj vrtijo...ponavljanje programa je ze kar v navadi za Slovenske kanale.....

nik2
Navdušenec
Prispevkov: 535
Pridružen: 12. Sep 2008 ob 13:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optika
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a nik2 » 5. Sep 2020 ob 21:13


Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a madpanter » 6. Sep 2020 ob 20:19

Bayern1 napisal/-a:
5. Sep 2020 ob 20:53
Ledenko napisal/-a:Pa dobro, kaj je s tem Plo Plusom?

Na Popu že spet Bean, ki ga letos predvajajo sigurno že vsaj 3ič (konkretno ta film).
oni se za to ne sekirajo....dobijo vsak mesec 5€ od slehernega narocnika + reklame in na koncu se jim hebe kaj vrtijo...ponavljanje programa je ze kar v navadi za Slovenske kanale.....
Oni dajo lepo vsake tok časa "tursku sapunicu" in majo monopol nad 75% gospodinjstev. Zato se jim pa je*e in se lahko preseravajao z unimi 5€ po naročniku. Raja glupa pa plačuje to pa jamra še več limonad, še več SK, ipd... Žalostno ker folk ne reče dajte nam bbc earth, nasa tv ( ta dva sta nekoč bila v shemah), bbc 4 in še več takih znanstvenih, da si folk malo razširi obzorja...
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Mark » 6. Sep 2020 ob 20:36

ProPlus ima pomoje še višjo gledanost, saj kadarkoli lahko pomete s konkurenco, kar se tiče gledanosti, pa naj reče kdo karkoli. Peščica uporabnikov jih morda res ne gleda, večina starejše populacije pa brez teh programov praktično ne more, pa naj gre za informativne ali zabavne oddaje. Še tisti, ki so pred leti imeli sobne antene so takrat mrzlično iskali alternative. Bi rekel, da je podobno taktiko sedaj poskušal SK, ampak trenutno ne najbolj uspešno. Že vedo zakaj se niso želeli odpovedati tem programov, ko so hoteli kupiti programe izdajatelja Pro Plus. Jasno je bilo namreč, da varuh konkurence tega nebo dovolil.

Odgovori