[Imam] 10/10 + obdržal ISDN

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

[Imam] 10/10 + obdržal ISDN

Odgovor Napisal/-a shorto » 19. Feb 2007 ob 16:43

Hja no ubistvu sem z T-2 preprosto dokaj nezadovoljen. Deluje sicer v smislu uptajma tako kot mora ampak problem se naredi pri hitrosti. Na začetku je delovalo vse kot mora res super sedaj je pa še sosed dobil T-2 (nevem kira hitrost točno) in nenadoma meni dela internet z 8,7/1mbit. To se je sicer zgodilo šele danes in nisem še obvestil T-2-ja ampak, mislim, da se to nebi smelo dogajati. Se sprašujete zakaj dejansko nisem še poklical in jim povedal svoejga kot je bila moja večna navada pri SiOL-u 2 leti? Ker se je T-2 na nek čudn način "zavaroval" pred nami ko nam internet ne deluje, saj so nam že vse živce pobrali z njihovimi telefoni, ko pokličem vse odmeva je potiho, da dam na zvočnik in k ušesu pa še vedno ne slišim točno kaj hoče sogovornica od mene, ki ima itq za vse odgovor ja ja pisno pišite na ta pa na ta naslov. Z t-2 se počutim kot da sem nazaj an Telemachu, kjer je vedno bil odgovor "resetirajte modem", kle je enak šmorn samo pač drugo besedilo. Morda bi T-2 pršparu če bi odpustu par teh "pomočnic" in samo posnel odgovor "ja pišite nam pisno".

Nevem kaj se dogaja T-2-ju čeprav ga nimam niti še 1 mesec. Aja pravtako dobil sem prvo položnico na kateri so mi očitno kar samoi zmanjšali paket ker na njemu piše da je moja povezava 10/1. Mislim WTF? Kaj oni to lahko sami spreminjano pakete al kako?

Drugače če smo pikolovski so mi na začetku tudi DNS zaj**** in so mi namesto static napisalo dynamic (čeprav je biu sodeč po papirjih in nastavitvah IP statičen), ampak so napako odpravili (sicer v 14ih dneh ampak so jo kar sami od sebe).

Aja no še to, da ne boste mislili da živim v kakih rovtah sem iz Šiške in je "inštalater" rekel da imam dejansko 100m stran od bloka cetralo, torej kaj se je sedaj zgodilo?

No če ima kdo izkušnje kaj narediti v temu primeru (sam sem mislil it na poslovalnico v LJ in jim povedati svoje) nej prosim napiše.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Feb 2007 ob 16:53

To se je sicer zgodilo šele danes in nisem še obvestil T-2-ja ampak
Ne razumem, zakaj si tako slabe volje, pa napake še sploh nisi prijavil... najprej jo prijavi, potem pa če ti po določenem času ne poštimajo, imaš vso pravico se pi?dit. Ta trenutek je pa še prezgodaj...
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Urossx
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 23. Feb 2007 ob 10:07
T-2: Še nimam

Re: [Imam] 10/10 + obdržal ISDN

Odgovor Napisal/-a Urossx » 23. Feb 2007 ob 10:23

"resetirajte modem"
poznam te besede ja :lol: zato pa cakamo T-2 :twisted:

came2die
Model
Prispevkov: 229
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 17:55
T-2: Že imam
Paket: 20/1, telefon
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a came2die » 23. Feb 2007 ob 12:11

Lahko si samo vesel, da si tako blizu centrale, ker se bo tole verjetno res hitro poštimalo...

Sam bom pa še kar nekaj časa čakal na t-2, in še potem ne bo šlo brez problemov(verjetno)... Kljub problemom, ki jih je za pričakovat na taki razdalji pa komaj čakam, da zamenjam ISPja :twisted:
Slika--> čakal 333 dni

Uporabniški avatar
nSk
Faca
Prispevkov: 153
Pridružen: 13. Dec 2006 ob 18:09
T-2: Že imam
Paket: 10/4
Kraj: Mengeš

Odgovor Napisal/-a nSk » 24. Feb 2007 ob 13:25

Tale restetirajte modem pa ni samo domena Telemacha. Tudi pri SiOLu so meni to VEDNO in VEDNO ponavljali. Tudi pri tem ko se meni ni hotelo povezati ker mi je javlo da se ne more povezati ker je geslo nepravilno. Po 2 dneh pa na SIOLu izvejo da so mi blokirali dostop ker ena položnica ni bila plačana čeprav je bila. :D
Upajmo da bo na T-2 kaj bolše glede tega :P Še 5 dni :D

Odgovori