Sprejem dveh dohodnih klicev hkrati

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
repTiL
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 15. Mar 2007 ob 23:24
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Lucija

Sprejem dveh dohodnih klicev hkrati

Odgovor Napisal/-a repTiL » 15. Mar 2007 ob 23:31

Pozdravljeni zanima me kot uporabnika t2 omrežje če je mogoče s pstn oz analognim telefonom znamka panasonic kx-tca130fx slušalka bazna postaja pa kx-tdc300fx določena funkcija. Velikokrat se mi zgodi da med pogovorm z nekom me nekdo poskuša poklicat in mi telefon to javi z piskom večkratnim da me nekdo kliče tisti ki me kliče pa ma občutek kot da nikogar ni doma saj telefon zvoni v prazno tako mi oni povejo kako se da to rešit je kaka funkcija da preklopim med aktivnim sogovornikom na drugega da vsaj vidim kdo je drugi klicoči ali morem menjat aparat z ip telefonom žičnim ali brezižnim saj meni se pojavi sam zvočni signal

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 16. Mar 2007 ob 12:03

Ko zaslišiš pisk prekini govornika, telefon bo zazvonil in boš lahko govoril. Drug način pa je, da po prvem končanem pogovoru vtipkaš *11# in pritisneš zeleno tipko za klic. Glas ti bo povedal kdo te je klical in potem ga boš poklical nazaj. Tako delam jaz, ki imam isti oz. podoben telefon. Mislim, da ni druge variante.

Še ostale funkcije pa imaš tukaj:

http://www.t-2.net/?AUID=4DB65011E39A20000EC6

Uporabniški avatar
ervins
Model
Prispevkov: 223
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 15:36
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant, FTTH
Kraj: Kranj/Primskovo

Odgovor Napisal/-a ervins » 28. Mar 2007 ob 20:32

Meni pa te funkcije na isdn Siemens S1 ne dela.A je kakšna fora to vključiti? Če probam napr *12# in kliči mi teta pravi da številka ni dosegljiva. Prosim za pomoč
Slika

Odgovori