Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
afternine
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 6. Sep 2006 ob 23:01
T-2: Že imam
Paket: 1/256 + VOIP + 2xIPTV
Kraj: Eh, kje le

Odgovor Napisal/-a afternine » 11. Apr 2007 ob 17:15

Kaj se dobrega vidi na Mediasetu? Na Italija Uno je nekaj najboljšega kar se je kdaj vrtelo na "malim ekranima naših TV prijemnika" (kot bi rekel Radovan 3.) - LE IENE SHOW.

Je pa za spremljanje obvezno tekoče znanje italijanščine in "poznavanje" Italijanske scene. Se pa za to spremljat splača navadit tudi špagetarsko!

Bye

Ludwig
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 00:46
T-2: Že imam
Paket: 5/5 VoIP phone in TV
Kraj: KOPER

Odgovor Napisal/-a Ludwig » 11. Apr 2007 ob 17:26

Kaj smo res dočakali na Obali za kar smo sanjali da bo. To so prvi programi v italijanskem jeziku, saj so Mediaset-ovi osnovni trije programi najbolje gledani v sosednji Italiji, Vsi na Severnem in južnem Primorskem smo že navajeni gledati TV v italijanskem jeziku. Da pa se je T-2 odločil si je pridobil kar nekaj pozitivnih točk.
V našem bloku smo samo čakali da se pojavi novica in že je stekel proces naročanja na kompletno ponudbo.
Je morda znano, če se bo še kakšen italijanski program znašel na spisku ponudb.
Čakamo na nove informacije!

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 11. Apr 2007 ob 17:35

HVALAAAAAAAAAAAAAA!!!
Vem, de ni vljudno, ma kričim. Pa kaj potem. Res, da so ti kanali v rangu "potratnih" in mi zato kockajo, ampak ko bo prišel razsvetljevalec tesux & Co. z svetlovodom do mene, potem ne bo frke.

p.s.
Končno je T-2 ugotovil, kaj mu manjka za preboj na Primorsko.

p.p.s.
Za skeptike: na Italia 1, je vsak večer po ligaških tekmah IT lige športna oddaja s pregledom tekem, občasno prenašajo tekme Lige prvakov (verjetno bodo zatemnjeni), prenešali so Moto GP,.. To je, kar se tiče športa. So tudi druge zadeve, ki pa za nepoznavalce italijanskega jezika ne pomenijo nič (isto kot zame nemška razvedrilna oddaja).
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 11. Apr 2007 ob 18:27

Sedaj ko ste zadovoljili Primorce mene zanima kdaj boste dali kak program s špansko in podobnimi nogometnimi ligami?

Kdaj bo v shemi MCM Top in Pop?

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a VonArx » 11. Apr 2007 ob 18:27

Sam sicer programov Mediaset, ne pogrešam v programski shemi, a povsem razumem "primorce" ,da želijo te programe in verjamem ,da za tistega ,ki zna italjansko in malo pozna tamkajšni šovbiznis so ti programi kot naročeni! Sam sicer bi na T-2 zelo rad videl nemškega konkurenta Premiere,ki je trenutno v evropi eden najbolj gledanih programskih paketov, glede na to ,da je moje področje znanja tujih jezikov nemščina in angleščina in glede na to ,da naj bi bil v programski shemi Mediaset , tudi Premiere je lahko samo ,če bo dovolj želje pa tudi ,če se cena zviša ozr. nekaj podobnega, T-2 manjka kakšnega športnega programa z nogometom ozr. ligaškimi tekmami in seveda programa z filmi v stilu FoxCrime ali HBO to T-2 najbolj potrebuje!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 11. Apr 2007 ob 19:13

Lahko bi že, če dodajate nove programe, dodali vsaj take, ki jih lahko predvajate tehnično brezhibno.

Ne pa da so na telih MEDIASET programih kocke na 3 sekunde.
Za tako kakovost verjetno pričakujete še plačilo.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Apr 2007 ob 19:32

Lion in ostali s kockami na Mediaset:
Vsi, ki imate VDSL in VDSL-2, boste morali potrpeti do jutri glede Mediaseta. Znajo biti še kratkotrajnejše težavice, ki bodo odpravljene predvidoma DO JUTRI. Sedaj se dela na tem, ampak verjetno še ne bo do večera. :)

Uporabniki na koprskem območju na Gratelovi optiki FTTH (edini pravi optiki), pa teh težav nimajo že od vsega začetka oddajanja. 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Apr 2007 ob 19:40

Şicer ne vem kdo ima tukaj VDSL2 pa vseeno meni na VDSL dela čisto OK brez kock samo zastopim pa nič :(
Slika


Lp, Kitl

racek
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 5. Feb 2007 ob 15:00
T-2: Že imam
Paket: 1/254

Odgovor Napisal/-a racek » 11. Apr 2007 ob 19:42

sej italjanscino se naucis v 1mescu :P
imam vdsl in v 4h urah nism dobil niti enega šteka ali kocke na mediasetu, in slika je super :D

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 11. Apr 2007 ob 20:20

[quote="Navadni Nimda"]Lion in ostali s kockami na Mediaset:
Vsi, ki imate VDSL in VDSL-2, boste morali potrpeti do jutri glede Mediaseta. Znajo biti še kratkotrajnejše težavice, ki bodo odpravljene predvidoma DO JUTRI. Sedaj se dela na tem, ampak verjetno še ne bo do večera. :) quote]

V redu torej.

Ob tej priliki mi še povej, kaj se dogaja na področju programov, ki mene zanimajo.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Apr 2007 ob 20:37

Vse bom povedal takrat, ko bo kaj konkretnega za povedat. Lažnih upov in yurlabuč pa ne mislim širiti. :)
Optika 100/10

roscha
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 22. Avg 2006 ob 20:59
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH 3xTV 1xTEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a roscha » 11. Apr 2007 ob 21:10

@A9
Premiere kar sanjaj. Tako nekako kot Sky Italia, Sky UK, Canal+ Francija, Viasat Skandinavija ali D+ Španija.
Pač ni možno zaradi butastih avtorskih pravic. Enoten EU trg my ass. Pri avtorskih pravicah se ta zabava takoj neha.

Naj te ptolažim. Na Premieru v resnici ni nič tako posebnega da bi jokal za njim. Ali pa sem se jaz že prenajedel večne možnosti zijanja "kodiranih wannabe" programov.... Zadnje 10 let je VEDNO razsut kak paket, ali pa kar vsi. In kaj trenutno največ gledam? (Na SAT-TV da ne bo pomote) Reality-zone UK, ki je tako ali tako FTA (free-to-air). Ima pa za moj okus precej boljšo programsko shemo kakor east-europe, ki ga gledamo na T-2.


Še okrog Mediaseta. Mene kot Gorenjca zadeva zanima ene toliko kakor lanski sneg, je pa lepo, da so tudi Prmorci prišli na svoj račun....

ghdgfdhsf

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 11. Apr 2007 ob 22:01

Še malo marketinga treba da ljudje ki to čakajo in kateri niso vzeli na primorskem TV samo ker teh kanalov ni.
In osebno vam morem reč da jih je precej tako da te kanli ne bodo dolgo časa več testni ampak stalnica na T-2 sam da še Telemach preneha z odajanjem (na črno ) pol pa je zmaga za T-2 na primorskem.
LP

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 11. Apr 2007 ob 22:40

Ups, pa sem mislil, da samo meni kocka Mediaset.
Tesux, bo kaj?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Apr 2007 ob 22:57

Heh a zdej Mediaset kocka samo na obali nam na celini pa dela OK. Kako ironično pri nas tega nihče ne gleda pa je verjetno zadeva bolj gledljiva, ker ni obremenjenosti.

Ps

Opažam že par sobot od kar je Big Brother, da točno ob osmih zvečer A kanal ne normalno šteka. Morda prihaja do preobremenjenosti?
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno