Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Lime
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 12. Jul 2006 ob 21:11
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Lime » 27. Apr 2007 ob 19:53

par freakov?
Nogomet je najbolj gledana zvrst na televiziji.
Noben film, dokumentarec ali kaj drugega ne spravi toliko ljudi pred televizijo, kot nogomet.

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a dal » 27. Apr 2007 ob 20:47

http://www.mladina.si/dnevnik/90571/

Čeprav je v Sloveniji na televiziji največja povprečna gledanost alpskega in nordijskega smučanja ter je nogomet šele na tretjem mestu, pa je v času SP ta igra krepko presegla 90 odstotkov gledanosti športnih dogodkov, podobno kot tudi v drugih državah Evrope.

:wink:

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a Simi » 27. Apr 2007 ob 22:24

Nimda dobra poteza bi bila če bi dali gor VIASAT SPORT 1,2. Odlična športna programa. Poleg tega, pa po mojem ne bi bilo težav s pravicami, saj gre za VIASAT. Hvala, da se boste poskusili potruditi. V tem primeru, bo številka naročnikov precej narasla ! Programa prenašata nemško, francosko,nizozemsko nogometno ligo. Za špansko ligo pa poskusite dat gor srbski kanal B 92. Pa je stvar rešena!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 27. Apr 2007 ob 22:49

Hvala za predlog, vsak tak predlog se proba ovrednotiti - tako v smislu, če je nek program sploh dobavljiv, kakor v smislu cene (skupna cena vseh programov v shemi NE sme iti nad cirka 10 € po naročniku, ne?) :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a VonArx » 27. Apr 2007 ob 23:38

Magician napisal/-a:Govori zase glede nogometa. Nisem in ne bom nikoli pripravljen odšteti večjo naročnino za en kanal z 24/7 urnim prenosom nogometa. :x
Zato ker je pa par nogometnih freakov na tem forumu bo pa kar želja uslišana. :roll:

Ne sanjaj !!! Go back to reality !
Zdele si se pa zbudil! Sam se nimam nikakor za nogometnega manjka, si pa z veseljem ogledam špansko ligo in podobno ,če mi to omogoča čas samo na T-2 si tega žal še ne morem ogledati zato pa skupaj z mnogimi predlagamo tak kanal, ki manjka na T-2 ozr. za temo ,ki je popolnoma adekvatna z mojimi vpisi, sam sem predlagal ,da je že čas in tudi ogromno populacije si želi nogometa v ponudbi T-2 to je preprosto neizpodbitno dejstvo in to je vse, kar se tiče naročnine ,kvaliteta se plača in mislim,da bi se ogromno ljudi odločilo za kvalitetne programe tudi za voljo višje naročnine je pa še eno dejstvo ,da je predlog za t.i. nogometni kanal že dolgo na tapeti samo uresničeni žal še ni in v tem ne vidim nobenega problema,da predlagamo in tisti ,ki pozna okoliščene nekega programa in ve ,da se ga lahko licenčno pridobi še toliko olajša delo in to je vse!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 28. Apr 2007 ob 00:18

T2 Balkanika nadaljuje z vključevanjem kvalitetnih balkanskih kanalov. Koncno je T2 pocistil totalno gnile kanale in jih zamenjal z odličnimi balkanskimi nadomestki. Bravo, le tako naprej.

Makedonskim in Albanskim gledalcem pa veliko užitkov ob spremljanju.

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2762
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Jaka » 28. Apr 2007 ob 00:20

Cenzura.
Zadnjič spremenil Jaka, dne 29. Apr 2007 ob 17:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 28. Apr 2007 ob 08:13

Tole sem prebral na vaši spletni strani:
Zagotavljamo delovanje 130 programov z vseh tematskih področij in širokim spektrom geografske in jezikovne pokritosti.
Z vseh tematskih področij? Nisem opazil kulture, nogometa, pa filmov tudi ne (onih iz 70-ih let na Hallmarku ne štejem).
Geografska in jezikovna pokritost? Pajade. Sploh po zadnji čistki, ko ste brisali predvsem francoske in španske kanale. In to nekatere dobre.

Glede zadnjih dveh pridobitev. Brišete nekatere dobre kanale, potem pa dodate tole. Za makedonski program nič ne rečem, verjetno živi kar nekaj Makedoncev v SLO, ki so si želeli tole. Pa še nobenega kanala ni iz te države. Vse OK.
Drugo je pa TV Shqiptar. To pa je pridobitev, ki bo gledana bolje kot oba MCM-a. To, da albanščine nihče razen Albancev ne razume nima veze. Tudi to ne, da je že program TV Kosova v shemi.
Da ne bo pomote, imam rad kvalitetne balkanske programe. Jih je še veliko takih , ki bi bili zanimivi. Po možnosti, iz Srbije, Bosne, Hrvaške in Ćrne gore, da bi bili jezikovno bolj dostopni. Privatni kanali z zanimivimi vsebinami, med njimi tudi filmi, glasbo in nogometom.

A kaj ko ste vi loleti, ki se vam fučka za potrebe in želje vaših strank. Daste nam tisto, česar ne potrebujemo.

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 28. Apr 2007 ob 08:48

Pa kdo se je na T-2 spomnil, da vključijo albanske in makedonske programe, ki jih noben Slovenec ne razume. Zakaj ne vključijo raje TV Nova, ki je v hrvaškem jeziku, ki ga Slovenci razumejo in bi ga gledali...

Ven pa mečejo takšne dobre kanale kot je MCM...
Zadnjič spremenil maxmagnus, dne 28. Apr 2007 ob 14:14, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Surfer
Navdušenec
Prispevkov: 697
Pridružen: 24. Sep 2006 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: all in one :)

Odgovor Napisal/-a Surfer » 28. Apr 2007 ob 10:57

Jah, balkanski programi so poceni, zato jih je več.

PS: Jaz si še vedno želim Comedy Central in Sci-fi. [lahko za kak dodaten €] 8)
Slika 8)

ronny
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 28. Apr 2007 ob 10:13
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a ronny » 28. Apr 2007 ob 12:42

Pa kaj se jim je odtrgalo? Tri albanski programi?

T-2, ki tako lepo skrbi za Albance in ima sedaj tri albanske programe, se sedaj lahko preimenuje v T-2 Sqiptar.

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Odgovor Napisal/-a celloak » 28. Apr 2007 ob 13:47

Sej ne vem kaj naj recem. Mislim, na pamet mi pride kaksna beseda, ampak nocem biti banan iz foruma.

Dobili ste Hallmark.
Dobili ste Cartoon Network.

Isti moment, ko je pa dodan program, ki slučajno komu ni po godu, pa takoj vik in krik.

Mislim, WTF? Halo, ob taki količini uporabnikov SEVEDA obstajajo ljudje, ki jim ni po godu dodan program.

Ampak tako bi lahko ugodili vsem pač samo na en način -- da bi T2TV imela 0 programov.

ronny: PS, pise se Shqiptar.

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 28. Apr 2007 ob 15:55

celloak: očitno nisi pismen ali pa stvari ne razumeš najbolje. Problem je v tem, da ukinjajo dobre programe, novih dobrih pa ne dajo, ker kao za njih ni zanimanja.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Odgovor Napisal/-a d_g » 28. Apr 2007 ob 16:07

Se strinjam s tem. Ukinejo mi MCM TOP/POP, Arte,... dodajo mi pa jezikovno čisto "nerazumljive programe".

T-2 jevci zmigajte se, pa oblikujte pakete programov. Za isto ceno si pač bomo izbrali tisto kar si bomo želeli gledat...

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Odgovor Napisal/-a celloak » 28. Apr 2007 ob 16:31

Nisem jaz tukaj tisti nepismen.

Ukinjajo slabo gledane programe, ki so bili za njih plačljivi. V zameno za to uvedejo druge za njih plačljive programe (s tem tukaj mislim Cartoon Network in Hallmark).

Močno pa dvomim, da sta MKTV-SAT in TVSH za njih plačljiva, tako kot ni plačljiva zelo famozna TV Ljubljana, pa najbrž tudi SIP TV, R Kanal, TV Čarli, in tako naprej.

Za lažje razumevanje sem ti pomembne odseke dal v bold.

Zaklenjeno