Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a Cobane » 13. Jun 2007 ob 08:19

Včeraj smo tudi mi dobili opomin za zamudne obresti za mesec december 2006 in to celih 11 centov. Saj je imel T-2 s tem opominom (tiskanjem, izstavitvijo, ...) več stroškov, kot pa je dejanska vrednost zamudnih obresti. Zamudne obresti se dajo obračunat tudi na naslednjih izstavljenih računih in ni potrebno pošiljati opominov, sploh pa ne za takšen znesek. Kakšna neresnost.

Tega našega operaterja še vedno dajejo porodni krči - nosečnica bi že zdavnaj umrla, če bi morala dve leti rojevati. Najbolj žalostno pa je, da ni nikjer kakšnega opravičila na svinjarije, ki se dogajajo. Še vedno pogrešam opravičilo (javno objasnilo) na tisti spam, ki je letel v večino inbox predalov uporabnikov, ki so pri T-2ju. Vse kar smo dobili odgovora od T-2 ljudi na forumu je, da smo si sami krivi, ker da vpisujemo svoje e-mail naslove po piratskih straneh. To, da smo jim razložili, da teh naslovov nismo nikjer objavili (vsaj zame velja, ker ga uporabljam izključno za privat zadeve), nikogar ni zanimalo. Pri njih je kao vse v najlepšem redu... tako kot s temi opomini.

Žalostno, res žalostno. Samo sprenevedanje...
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 13. Jun 2007 ob 09:36

Jest sm tud dobu opomin za januar, racuna pa ne. Sm klicov na info, mi je reku naj poslem kopijo opomina nazaj k njim, ja valda, zarad njihove napaka bom jest mel probleme pa stroske, ceprov minimalne. Opozoru sm jih, ce navjo poslala racuna novga pa nc.

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Re:

Odgovor Napisal/-a Anubis » 13. Jun 2007 ob 11:14

wifi4all napisal/-a: ni cist tko kot pravis... kako pa naj dobavitelj poskrbi za pravilno vrocenost posiljke? se zgodi, da tudi postarji kdaj kaj zasustrajo
sicer pa, ali si pripravljen placevati drazjo narocnino, ki bi vkljucevala tudi posiljanje racune priporoceno s povratnico?
Seveda nisem. Sem pa pripravljen placevati nizjo, ce imam moznost, da izberem elektronski racun. :mrgreen:
Ce posta zasustra, je to dejansko problem Poste in posiljatelja (od katerega je Posta v tem primeru dobavitelj), ne pa stranke. Po isti analogiji bi potemtakem lahko vsakic dejali, da v primeru, da ni bilo odgovora na reklamacijo, se steje, da so jo prejeli? Kaj pa ce banka zasustra pri nakazilih ali racunih? Pa smo spet tam.
Poanta je, da naj bi se te reci resevalo obojestransko-sporazumno in ne po principu "ce nas nisi obvestil o neprejemu, menimo, da si dobil, in moras placati z zamudnimi obrestmi vred, sicer si krimimal'c". :roll:
Razumem pa, da se dobavitelj s tem clenom nekako zasciti pred tistim ta pravimi nebodijihtreba neplacniki/komplikatorji, s katerimi ima res lahko tezave. Upajmo, da to drzi (reklamacijo sem posla, tako da...).

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 13. Jun 2007 ob 11:22

torej:
predlog T-2ju, da uvede elektronski račun in da tisti, ki si izbere ZGOLJ elektronski račun in plačuje preko trajnika ter he v roku poravnaval račune za zadnjih 6 mesecev dobi mesečno 50% popusta pri enem filmu (iz nižje tarife tj 1 EUR)

to bi lahko veljajo zgolj za tiste, ki imajo TV pri T2, ostali "bonusa" ne bi dobili (ker ga je pač težko vnovčiti, da bi šli pa še v dodatno nižanje cen pa ni realno pričakovati)

milos621
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 10:25
T-2: Že imam
Paket: 1024/256 + IpTV
Kraj: Ljubjana

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a milos621 » 13. Jun 2007 ob 14:48

Dobil sem opomi za plačila, za katera imam odprt trajnik. Računi so bili plačani. Telefonska št. je nedosegljiva. Gospa Nina Brumec (šefica) je na dopustu, T-2 pa ima štalo.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 13. Jun 2007 ob 15:29

No APEK pa je takega mnenja, da je Pošta ena najmanjzanesljivih v Evropi!
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a pack » 13. Jun 2007 ob 16:39

Jest do zdej še nisem imel primera, da kakšen račun ne bi dosegel mojih vrat. :lol:
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 13. Jun 2007 ob 16:54

pack napisal/-a:Jest do zdej še nisem imel primera, da kakšen račun ne bi dosegel mojih vrat. :lol:
jst pred casom nisem dobil nekaj izpiskov od banke... sicer ne bi podvomil v posto...

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 13. Jun 2007 ob 17:17

haha...mitja_i bo spet potegnil na plano link do apeka. Če pa bi dotično stran prebral (in ne samo potegnil dol številk) bi videl da ne piše nič o zanesljivosti, pač pa o dostavnih rokih. Ne, tistih 95% ne pomeni da pošta zgubi 5% pošiljk, ampak da jih 95% pride v enem dne do naslovnika, 99.5% v dneh, 0.05% pa kasneje :lol:. Drugače pa lahko tudi tako - jaz sem račun plačal, če pa vi niste dobili obvestila o plačilu se smatra za plačano ;-)
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a tonimona » 13. Jun 2007 ob 17:24

Še vedno ne vem, pri čem sem. Tudi po pogovoru z osebo na famozni številki, sva zdaj dva, ki ne vesta za kaj se gre.

@ Cobane: v decembru sem imel dobropis za 11 centov. Sicer ne vem zakaj in kako, ma nisem edini. Da niso to tvoji?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a dal » 13. Jun 2007 ob 19:17

T-2 sicer ne priznava krivde za zamujajoče račune in vztraja pri zamudnih obrestih.

Slika

jurcek
Navdušenec
Prispevkov: 631
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: 20Mbps / 2Mbs
Kraj: maribor

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a jurcek » 13. Jun 2007 ob 19:24

a to so tisti famozni racuni ki smo jih dobili dan preden so se ustavile transakcije na postah in bankah. baje da je v tem primeru zamocila tiskarna.
Slika

lukec
Navdušenec
Prispevkov: 732
Pridružen: 21. Okt 2006 ob 13:34
T-2: Že imam
Paket: T4 20/2
Kraj: Rače

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a lukec » 13. Jun 2007 ob 20:15

ce bi bli pri T-2 zakaj bi lahko obvestilo na spletni strani napisali. ce zmeraj napisejo gor ko so krivi drugi da je prislo do napake pri nacionalnem operaterju bi lahko se sami napisali da se opravicujejo uporabnikom za zmedo blablabla v tem smislu. ker pocasi ne vem cemu sluzi spletna stran se ne dobi nic novih informacij. vec se zve tlele kot pa tam:)

lp
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a Cobane » 14. Jun 2007 ob 06:43

tonimona napisal/-a:@ Cobane: v decembru sem imel dobropis za 11 centov. Sicer ne vem zakaj in kako, ma nisem edini. Da niso to tvoji?
:lol:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Deadeye
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 15. Feb 2007 ob 14:10
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optik
Kraj: Koper

Re: Racuna nikjer, opomin pa prisel :O

Odgovor Napisal/-a Deadeye » 14. Jun 2007 ob 13:19

Že drugi dan čakam na klic, tokrat sem jim 2x povedal pravo GSM številko, pa vseeno niso poklicali...

Bom še 1x proval poklicat na tisto telefonsko, mogoče pa imam srečo :P
Slika
Na optiko čakal 45dni

Odgovori