IP brezvrvični telefoni

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
luky
Model
Prispevkov: 235
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 19:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a luky » 16. Jun 2007 ob 09:05

Potrebno bo še nekaj časa potrpet !!!! :mad:
Lp, Luky

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a Antrax » 16. Jun 2007 ob 13:37

borut napisal/-a:lol, kok ste vi fensi... Kaj pa je blo par let nazaj, ko še zaslonov ni bilo?
Sej vam ni treba v zaslon gledat ko se pogovarjate.. Sej se ne izpisujejo podnapisi... :roll:
Če bi vsi tako razmišljali kot ti bi še zdaj vrteli številčnico in verjeli, da je ADSL+ISDN poceni rešitev!

Kaj pa če uporabljaš imenik? Ali pa hočeš zvečer ko prideš domov pogledati neodgovorjene klice? Ah... nisi pomislil, da nekateri celo uporabljamo funkcije, ki nam jih nudi belco!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a borut » 16. Jun 2007 ob 15:28

Antrax napisal/-a:
borut napisal/-a:lol, kok ste vi fensi... Kaj pa je blo par let nazaj, ko še zaslonov ni bilo?
Sej vam ni treba v zaslon gledat ko se pogovarjate.. Sej se ne izpisujejo podnapisi... :roll:
Če bi vsi tako razmišljali kot ti bi še zdaj vrteli številčnico in verjeli, da je ADSL+ISDN poceni rešitev!

Kaj pa če uporabljaš imenik? Ali pa hočeš zvečer ko prideš domov pogledati neodgovorjene klice? Ah... nisi pomislil, da nekateri celo uporabljamo funkcije, ki nam jih nudi belco!
Sej maš prou, no... Nism tko zahojen kot zgleda iz zgornjega posta. . . Sam vseen... na T-2-ju so sporočili, da bodo prenosne telefono dali v uporabo, ko bodo pripravljeni za splošno uporabo... :roll:
Slika

mikele
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 19. Sep 2006 ob 22:05
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1
Kraj: Kranj

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a mikele » 17. Jun 2007 ob 18:49

borut napisal/-a:
Antrax napisal/-a: Če bi vsi tako razmišljali kot ti bi še zdaj vrteli številčnico in verjeli, da je ADSL+ISDN poceni rešitev!

Kaj pa če uporabljaš imenik? Ali pa hočeš zvečer ko prideš domov pogledati neodgovorjene klice? Ah... nisi pomislil, da nekateri celo uporabljamo funkcije, ki nam jih nudi belco!
Sej maš prou, no... Nism tko zahojen kot zgleda iz zgornjega posta. . . Sam vseen... na T-2-ju so sporočili, da bodo prenosne telefono dali v uporabo, ko bodo pripravljeni za splošno uporabo... :roll:
Samo s temi telefoni pa že res dolg časa odlašajo, kot da nikjer še ne uporabljajo IP telefonov, s tem samo izgubljajo nove stranke.

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a borut » 17. Jun 2007 ob 22:02

mikele napisal/-a:Samo s temi telefoni pa že res dolg časa odlašajo, kot da nikjer še ne uporabljajo IP telefonov, s tem samo izgubljajo nove stranke.
Misliš, da stranek zgubljajo zaradi tega? dvomim...

Ampak sej bo... 8)
Slika

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 17. Jun 2007 ob 23:51

Antrax napisal/-a:Če bi vsi tako razmišljali kot ti bi še zdaj vrteli številčnico
Jaz jo, po novem spet vrtim...pa sem na ip telefoniji... :oops:

sem preveč gorenjka, da bi šla nov brezzični analogni telefon kupit...raje nestrpno čakam, da bom videla kaj bo T2 ponudil na tem področju :)

franjo
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 16. Jan 2007 ob 15:55
T-2: Že imam
Paket: ip tv, internet, telefon
Kraj: dravograd

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a franjo » 18. Jun 2007 ob 22:04

Pa saj ni tako hudo. Jaz sem imel IP telefon, internet 10/1, in 3xtv. Vse mi dela normalno, le z obliko telefona nisem bil zadovoljen.
In sem prosil T-2, da mi zamenjajo IP telefon Belco za analogni prenosni telefon. Čakal sem tri dni in danes mi je zamenjal telefon.
Sem zelo zadovoljen. Čeprav imam sedaj analogni panasonic prenosni telefon, mi pokaže številko kdo kliče. Za ostale funkcije za zdaj še ne morem povedati. Sem zelo zadovoljen.

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a NoName » 19. Jun 2007 ob 06:26

nevem zakaj mora t2 vedno iskat najbl poceni resitve pa to skart korejsko/kitajsko robo. ponudl bi tele siemense k jih ma telekom. slucajn sm enga zadnjic konfiguriral pa odkrito povedano je zakon. simpl konfiguracija, lep interface, brezzicn je. ka se nucas...
http://www.telekom.si/teletrgovina/tele ... 50_ip.html
ka ko bi t2 stisnu zobe odkupoval tele aparate pri telekomu njih pa jih ponudu strankam. a bi blo to tak hudo? po mojem bi ene 100 uporabnikov takoj dal teh 120 € za tak aparat... sicer lahko pa nardimo anketo pa da vidimo, kolk folka bi mel siemense.

aja... pr panasonicih me najbolj razpistolji to, da je analogen... k ti na isdnu/ip telefonu odtipkas stevilko pa kliknes lojtrco za klicanje ze zvoni (oz. zacne v naslednji desetinki sekunde), ko pa to naredis na panasonicu se pa le-ta odloci zvonit sele cez kako sekundo, dve, tri...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 19. Jun 2007 ob 08:37

telefon zgleda dober... zdej ko smo v EU ti ni treba kupovati pri nas...

telefon se dobi v nemciji za smesno ceno - 69 EUR (+ dostava)
http://www.mediaonline.de/shop/product_ ... 584.150620

ce bi jih T2 kupil 1000 bi dobil se boljso ceno


sicer pa zgleda telefon zanimiv tudi kot PSTN telefon: ga vkljucis preko PSTN vmesnika na IP omrezje, hkrati si pa lahko odpres se svojo telefonsko - podpira SIP nastavitve

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a NoName » 19. Jun 2007 ob 09:01

o kakih sip nastavitvah je to govora... saj ma vsak ip telefon svoje sip nastavitve (razen ce bi uporabljal kak drug protokol, recimo iax al kaj takega). itak majo vsi telefoni k jih dobis na t2 svoje sip nastavitve, belco, patton, swissvoice, lg, ... evo ti example...

Slika
pol pa lahk naredis kej takega namest default izpisa... :twisted:
Slika
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a madpanter » 19. Jun 2007 ob 09:39

lol no name je pa res car :lol: sploh k pa korejski belco to reče :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 19. Jun 2007 ob 09:40

v mislih sem imel moznost nastavitev za SIP server...

NoName je car... haha ;) fajn

pushte
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 27. Dec 2006 ob 17:40
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 512 Kbps
Kraj: POLZELA

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a pushte » 22. Jun 2007 ob 22:36

Jaz nameravam vzet telefon in telefonijo od t2 ali mogoče kdo ve kakšen telefon dobiš in če ima možnost zaklepa da ga drugi ne morjo uporabljat (koda)

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a BOBI » 22. Jun 2007 ob 23:18

pushte napisal/-a:Jaz nameravam vzet telefon in telefonijo od t2 ali mogoče kdo ve kakšen telefon dobiš in če ima možnost zaklepa da ga drugi ne morjo uporabljat (koda)
O tem je napisanega še pa još, daj malo poglej in preberi poste!

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Re: IP brezvrvični telefoni

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 23. Jun 2007 ob 10:43

o zaklenjenih telefonih je bilo ze dosti napisanega, a kaksne resitve ni bilo moc uradno zaslediti

Odgovori