Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 25. Avg 2007 ob 23:49

Pa ne toliko, kot (kje drugje, seveda, ne na T-2) Sportklub. :twisted:

SapraMis
Faca
Prispevkov: 135
Pridružen: 23. Avg 2007 ob 15:34
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2 IP TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a SapraMis » 26. Avg 2007 ob 09:34

Sem šel pogledat program NASN pa ne vem a se norca delate al kaj. Pa ker :roll: slovenc bo tm bulil baseball, pa če je vsem jasno da je v Evropi nogomet Nr.1. Nismo mi McDonald's nacija.
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 26. Avg 2007 ob 10:49

SapraMis napisal/-a:Sem šel pogledat program NASN pa ne vem a se norca delate al kaj. Pa ker :roll: slovenc bo tm bulil baseball, pa če je vsem jasno da je v Evropi nogomet Nr.1. Nismo mi McDonald's nacija.
Se strinjam, da baseball in ostalo zanima zelo malo ljudi, toda jaz NASN z veseljem gledam ko je na sporedu najboljša hokejska liga na svetu NHL in tam res uživam in je NASN, super program, toda poleti pa se ga tudi ne pritaknem!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 26. Avg 2007 ob 11:05

SapraMis napisal/-a:Sem šel pogledat program NASN pa ne vem a se norca delate al kaj. Pa ker :roll: slovenc bo tm bulil baseball, pa če je vsem jasno da je v Evropi nogomet Nr.1. Nismo mi McDonald's nacija.
Je pa spremljanje baseballa lahko poučna stvar. Tako bodo tisti mladci, ki se naokoli postavljajo z baseball palicami ugotovili, za kaj se jih uporablja. :mrgreen:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

SapraMis
Faca
Prispevkov: 135
Pridružen: 23. Avg 2007 ob 15:34
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2 IP TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a SapraMis » 26. Avg 2007 ob 11:28

dobro, NHL je zakon, pa vendar. Razmerje gledalcev nogometa-hokej je še zmeraj ogromno v prid nogometa.
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 26. Avg 2007 ob 11:50

SapraMis napisal/-a:dobro, NHL je zakon, pa vendar. Razmerje gledalcev nogometa-hokej je še zmeraj ogromno v prid nogometa.
Jaz mislim, da so številke o gledanosti NASN-a v času NHL vse povedale, vem pa tudi, da si ogromno uporabnikov T-2 IPTV neizmerno želi nogometa in prav je tako, žal ne morem nič vplivati na to, lahko samo rečem bodimo vsi skupaj "glasni" na forumu in še kje in zahtevajmo že t. im. nogometni kanal, če ne gre drugače pa vsaj v dodatnem paketu, verjamem da so Španska, Italjanska, Nemška, Angleška liga... neizmerno zanimive in jih je škoda zamujati , ljudem bi ponudbo v shemi dejansko morali omogočiti!!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

SapraMis
Faca
Prispevkov: 135
Pridružen: 23. Avg 2007 ob 15:34
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2 IP TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a SapraMis » 26. Avg 2007 ob 13:13

Saj ravno zato sem glasen, da sem lačen nogometa, da bi spedenali kak kul kanal :? .
Slika

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxus » 26. Avg 2007 ob 22:04

Želel bi gledati necenzurirane italijanske programe,tako državne kot Berlusconijeve :razz:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Avg 2007 ob 13:40

Jaz bi pa rad gledal kake filme serije itd.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 29. Avg 2007 ob 14:50

To se lahko gleda na T2 videoteki vendar s plačilom. O kakšnem boljšem filmskem kanalu pa ne duha in sluha, medtem ko menda Siolovci naslednji mesec dobijo HBO. Imajo pa tudi že TV 1000.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Avg 2007 ob 15:28

Ja res je TV 1000 imajo že 3 mesece pa tudi HBO se jim nasmiha.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 29. Avg 2007 ob 21:24

Kaj se pa nam nasmiha? Nimda a že bo kaka novost glede novih programov?

drejca
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 29. Avg 2007 ob 21:01
T-2: Že imam
Paket: tv, internet

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a drejca » 29. Avg 2007 ob 23:39

Očitno je na T2 služba za raziskavo trga ugotovila, da naročniki ne gledamo najraje filmov, nadaljevank ... in ne rabimo programov kot sta TV1000 ali HBO, ampak raje posegamo po "kakovostnejših" programih, kot je najnovejša pridobitev Vikom TV, banjaluška televizija, kjer radi vrtijo zabavne in poskočne narodnjake ... Naj se narod zabava ...

OOTBOXZY
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 11. Apr 2007 ob 14:43
T-2: Že imam
Paket: 8/1

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a OOTBOXZY » 30. Avg 2007 ob 11:16

Ja, pa videostrani toliko, da jih, tudi ce bi hotel, ne mores vseh prebrat. Kot da nimam ze v postnih nabiralnikih (tustem pred hiso in tistih za e-mail) dovolj reklam.

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 30. Avg 2007 ob 12:07

Dejstvo je, da je T-2 vendarle kar se tiče TV ponudbe zaspal "na lovorikah" in je vsaj za sedaj pokleknil pred konkurenco, kaj je vzrok temu ne vem, dejansko dela tisto, kar ljudje v večini ne želijo in ne zahtevajo in to so raznorazni "lokalni" ali regionalni programi ala RTV Shqiptar, Vitel itd.. totalni "bedasti in negledljivi" programi, ki jih nihče ni želel a jih je T-2 nonšalatno vključil! Še enkrat povdarjam, če je problem v ceni, ponudite dodatne plačljive pakete po normalni ceni, ne sedaj tisto "z glavo skozi zid" in neka nerealna cena, ampak nekaj dodatnega denarja ne vem paketi (pet programov- recmo 15€) pa bomo videli ali bo šel kdo v to in takrat bomo videli kaj v resnici ljudje želijo in ali so pripravljeni za to tudi kaj plačati, če marsikdo reče ali napiše, da bi dal sedanjih dvajset ali celo več kanalov za t.i. športni kanal(nogometni kanal) je nekaj hudo narobe, zakaj niste vključili hrvaške Nova TV, ki jo imajo nekateri ponudniki regularno vključeno v paket ne raje ste vključili Atlas in celo dejali, da je boljši, naravnost smešno čeprav ne rečem, da je slab program toda vseeno ljduje so zahtevali NOVA tv! Vsa konkurenca je po vašem v "dreku", kdo malo misli svojo glavo in napiš tisto kar gre je takoj "kreten"... in takoj ni pravic itd... Res ne vem zakaj se vsaj želj ljudi vsaj v minimalnem ne upošteva in se v shemo "buta" programe, ki so negljedljivi potem pa se te iste še "kobajagi" nadzira z gledanostjo nekateri programi, ki se jih zaradi "prevelike cene" zamenja z slabšimi in tak program je bil tudi Arte, ki je moral iz sheme vse prej kot zaradi slabe gledanosti, kar je smešno!

Da se dotaknem Siola, ki je bil s svojo pionirsko pondubo IPTV "totalno v pizd.", vsaj nekaj dela na tem, da gre zadeva na boljše medtem ko T-2 že vse od vključitve NASN globoko "spi" in se hvalil kako je najboljši kako je super "cool" itd..!! Pa ne mi sedaj pametovati z Hallmarki, CN itd. , ki jih je konkurenca že davno tega imela, Važno, da imamo raznorazne RTV Shqiptar ,Vitel itd.......
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Zaklenjeno