NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 29. Sep 2007 ob 21:09

4:1 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a Tedy » 29. Sep 2007 ob 21:26

kokica2000 napisal/-a:
Navadni Nimda napisal/-a:Nehi motit s takimi, gledam hokej. :)
Saj ne bom več, gledam nogomet, Zaragoza:Sevilla na Sportklubu :D :D :D !
BUUUUUUUUUU :twisted:
Slika

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a borutz » 12. Okt 2007 ob 22:24

slovenski Sportklub je po novem tudi na satelitu v totaltv paketu.Do ponedeljka do 11ure je kao testno, nato zares....Sem poskeniral in je res gor
Slika

SapraMis
Faca
Prispevkov: 135
Pridružen: 23. Avg 2007 ob 15:34
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2 IP TV

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a SapraMis » 13. Okt 2007 ob 18:08

To pomeni da ni več ovir za vložitev v programsko shemo? :lol:
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a VonArx » 13. Okt 2007 ob 23:09

SapraMis napisal/-a:To pomeni da ni več ovir za vložitev v programsko shemo? :lol:
V T-2-jevo zaenkrat zagotovo še ne!! :( :(

Se je pa glede na dogajanje in oddajanje Športkluba, resno treba vprašati na kakšen način se distribuira ta kanal! Zagotovo si lastniki tega kanala, zakone jemlejo kar v svoje roke in svojo presojo in razlago, da počnejo takšne pravne grehe!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 24. Okt 2007 ob 22:28

Ob enih ponoči se pričenja letošnja MLB World Series (baseball). Igrajo Colorado Rockies in Boston Red Sox, špilajo best-of-seven.
NASN - samo na T-2! 8)
Optika 100/10

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 24. Okt 2007 ob 22:30

Who cares? Mogoče 10% američanov in 0,0001% Evropejcev.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 24. Okt 2007 ob 22:43

Ne bi rekel, folk kar gleda. :D
Optika 100/10

Scofield
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 21. Mar 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel. (čakam Športklub)

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a Scofield » 24. Okt 2007 ob 22:48

Seveda gledajo, če pa ni drugega športnega programa za gledat. Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 24. Okt 2007 ob 22:54

Kwa je pa Eurosport 1 & 2 - samo za okras?! Slika
Optika 100/10

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a VonArx » 24. Okt 2007 ob 23:16

Navadni Nimda napisal/-a:Kwa je pa Eurosport 1 & 2 - samo za okras?! Slika
Mislim, da te dva programa z leti postajata povsem neatraktivna, sam osebno jih sploh ne spremljam in bi jih mirno pogrešil. Tudi NASN ni to kar bi si želeli, jaz osebno sicer spremljam NHL tekme toda v živo v posnetkih pač zagotovo ne, zato NASN tudi ne spremljam več toliko, ker so na njegovem sporedu samo posnetkih, ki pa jih tako ali tako lahko dobimo na netu, če jih želimo, kvečjemu bi me zanimal NBA, razni baseballi itd. me pa res ne zanimajo.
Nas v Sloveniji bi zanimala NHL v živo, ki ga v tem obdobju na NASN-u ni kar je zelo slabo, če se ga že tako "širokousti" in NBA, ki pa ga na NASN sploh ni tako, da v bistvu ne bi bilo nič hujšega, če bi NASN "skenslali", vsi (večina zagotovo) takoj zamenjamo za Športklub! Upam, da bo vsaj v Novembru kak LIVE NHL prenos!!

Glede gledanosti pa sem že enkrat omenil da je nedopustno, da se uporabnike nadzira kaj gledajo in to je pravno zelo vprašljivo in glede na zakone, kjer piše da se nadzira lahko le pod določenimi pogoji in za določene namene, za primere medijev se v praksi izvajajo ankete po uporabnikih ne pa ti interni nadzori, kjer T-2 ljudi direktno iz njihovih odjemnih mest nadzira, kar je pravno zelo vprašljivo še posebaj za T-2, ki se tako "drži Evropske zakonodaje" in se sklicuje na njo.


NASN pa itak ni več "bog ve kaj"!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 24. Okt 2007 ob 23:46

Sem rekel, da so samo agregatni števci, koliko ur je nek program gledan. Ne beleži pa se kdo je kaj gledal - nadzora uporabnikov se ne dela. O tem smo že govorili.

World Series: teh (največ) sedem tekem bo še baseballa, potem bo pa NHL. Saj je tudi že kakšna tekma v živo. Eurosporta se ne bo ukinilo, ker je kar precej gledan. Če ga ti ne gledaš, to še ne pomeni, da tudi drugim dol maha za tedva programa! ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 25. Okt 2007 ob 02:11

Takole bo z NHLom (LIVE) v naslednjem tednu
31.10. Ice Hockey <Live> Viewers' Choice: PHX vs STL / NSH vs CGY / DETvs EDM
03.11. Ice Hockey <Live> Nashville vs Edmonton, Toronto vs Montreal Hockey Night in Canada
04.11. Ice Hockey<Live><Cont'd>Toronto vs Montreal, Vancouver vs Colorado Hockey Night in Canada
Potem pa je skor vsak dan prenos katere tekme.
Tak da hokej bo 8)

NN, daj jih požen da mi hitr AMINOTA prpelejo, en tedn čakam že :D
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a VonArx » 25. Okt 2007 ob 09:45

Navadni Nimda napisal/-a:Sem rekel, da so samo agregatni števci, koliko ur je nek program gledan. Ne beleži pa se kdo je kaj gledal - nadzora uporabnikov se ne dela. O tem smo že govorili.
Kakšni števci so mi navadni uporabniki ne vemo zato je to lahko čisto zavajujoča informacija! Zato je stvar odprta, lahko se zgodi da bo kdaj kdo čistvo upravičeno kontaktiral informacijsko pooblaščenko, ki se ukvarja z varstvom osebnih podatkov med katere sodi tudi nadzor uporabnikov kakršnih koli storitev, ki je pravno zelo vprašljiv!
Navadni Nimda napisal/-a: World Series: teh (največ) sedem tekem bo še baseballa, potem bo pa NHL. Saj je tudi že kakšna tekma v živo. Eurosporta se ne bo ukinilo, ker je kar precej gledan. Če ga ti ne gledaš, to še ne pomeni, da tudi drugim dol maha za tedva programa! ;-)
Nimda bodi korekten in fer tako kot si pri raznih pomočeh, ki jih nudiš nam uporabnikom, če bi me točno prebral bi videl, da sem pisal da se zaradi mene lahko Eurosport 1 in 2 ukine nisem napisal, da ga ukinite! Kar se pa tiče NASN do sedaj razen Londonske odisejade ni bilo NHL LIVE prenosov in če bi me tu tudi prebral bi videl, da sem pisal da v tem obdobju ni prenosov ne da jih kategorično ni.

Drugače se mi je pa itak brezveze prerekati, samo vseeno osebno mislim, da uporabnike zelo zanimata NHL in NBA v živo, kot pa razni "bejzboli", "ameriški nogometi" itd.. Tu pa vemo, da slednjega na T-2 sploh ne moreš spremlajti NHL pa vsaj za sedaj ne kot kaže bo z Novembrom malo boljše samo da ne bo spet tistega ko lani nismo mogli gledati tekem v živo v "lanski sezoni", kjub temu da so bile na sporedu.
Zadnjič spremenil VonArx, dne 25. Okt 2007 ob 10:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: NASN: nov program v programski shemi T-2 TV

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Okt 2007 ob 10:11

Tam popravi svoj tekst, kjer zgleda, kot da sem jaz nekaj napisal, pa nisem (v mojem citatu v tvojem sporočilu). Še enkrat: ne gleda se kdo kaj gleda, tudi beleži se ne namerno. Seštevajo se le skupni ČASI gledanja posameznih kanalov, da lahko vemo, če je kakšen TV program zanimiv. Na osnovi teh števcev smo nekoč brisali nekaj programov iz sheme, ker so bili povsem nezanimivi. ;-)

Hokeja je že bilo nekaj LIVE, v letošnji sezoni ga bo tkole ene 175 tekem, torej ni razloga za slabo voljo. :D
Optika 100/10

Odgovori