TV kanali za doplačilo

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kitl » 26. Okt 2007 ob 11:43

Pa saj tisti, ki imajo naročeno TV imajo avtomatsko vse tri storitve. V glavnem meni je vseeno HBO nam dajte pa magari za doplačilo, da ne bo rdini kanal POP Tv kjer se da kak film pogledati.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a madpanter » 26. Okt 2007 ob 13:01

mitja_i napisal/-a:Vsi naročniki SiOL TV lahko do 1. novembra letos program HBO spremljajo brezplačno. Kasneje bo spremljanje brezplačno samo za naročnike, ki imajo pri Telekomu Slovenije naročene vse tri krovne storitve, to so telefonija, internet in televizija ne glede na kombinacijo tehnologij. Drugim naročnikom bo program na voljo s plačilom naročnine.
Jaz mam vse tri storitve pa kaj dobim brezplačno? padanje linije? belcota? blah brezveze govort.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 26. Okt 2007 ob 14:52

INFO:

Premiere NE BO. So nas lepo uradno obvestili danes in obžalovali, saj vidijo, da se trudimo imeti najboljše storitve. Tudi če bi plačali (krepke zneske) nam ne morejo, odnosno ne smejo, ponuditi svojega materiala. Žal je to tko! 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kitl » 26. Okt 2007 ob 15:08

Super še ena boljših novic le kdaj bomo dočakali kakšno res dobro novico. Saj za Premiere je jasno, da ni variante, ker je eksluzivno za nemški trg.
Slika


Lp, Kitl

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2762
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a Jaka » 26. Okt 2007 ob 15:33

kitl napisal/-a:Super še ena boljših novic le kdaj bomo dočakali kakšno res dobro novico. Saj za Premiere je jasno, da ni variante, ker je eksluzivno za nemški trg.
In za Avstrijce. Sklepam, da je razlog tudi v tem, ker imajo dosti ppv vsebin. In zahtevajo, da uporabnik plačila direktno njim.
Zadnjič spremenil Jaka, dne 26. Okt 2007 ob 17:16, skupaj popravljeno 1 krat.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 26. Okt 2007 ob 16:09

mitja_i napisal/-a:Vsi naročniki SiOL TV lahko do 1. novembra letos program HBO spremljajo brezplačno. Kasneje bo spremljanje brezplačno samo za naročnike, ki imajo pri Telekomu Slovenije naročene vse tri krovne storitve, to so telefonija, internet in televizija ne glede na kombinacijo tehnologij. Drugim naročnikom bo program na voljo s plačilom naročnine.
Kako pa T-2 stimulira naročnike na trojčka?

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a celloak » 26. Okt 2007 ob 16:23

kokica: Seštej cene, poglej koliko plačaš za trojčka na T-2. Nato poglej koliko plačaš za ekvivalent na Siolu.

Evo ti, stimulus! :D
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a madpanter » 26. Okt 2007 ob 23:25

kokica2000 napisal/-a:
mitja_i napisal/-a:Vsi naročniki SiOL TV lahko do 1. novembra letos program HBO spremljajo brezplačno. Kasneje bo spremljanje brezplačno samo za naročnike, ki imajo pri Telekomu Slovenije naročene vse tri krovne storitve, to so telefonija, internet in televizija ne glede na kombinacijo tehnologij. Drugim naročnikom bo program na voljo s plačilom naročnine.
Kako pa T-2 stimulira naročnike na trojčka?
tako da mas prek vdsl 4€ drazji net. Raj podrazite tel narocnino ker zato ker imamati telefon(mamo trojcka) prek t-2 imam jaz drazji net. Skratka bedno. Je pa res da skupno prides ceneje skozi ce primerjas, da nebo hude krvi da kaj zavajam vendar ker jaz placujem net narocnino pa ne pridem cenej skozi. To ti je stimulacija trojcka :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kitl » 27. Okt 2007 ob 12:14

Evo zdele sem gledal na Siolu njihovo programsko shemo in imata oba HBO-ja TV1000 History in Explorer vse obagatene s slovenskimi podnapisi. Ne vem v čem je problem pri T2 ponuditi tudi nam te kanale. Saj po moje, če so programi podnaslovljeni s slo podnapisi, da so namenjeni slovenskemu trgu in da je interes čim večja pokritost slovenskega trga. Dajte nam magari v paketu proti doplačilu, če ne gre drugače.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a VonArx » 27. Okt 2007 ob 16:08

kitl napisal/-a:Evo zdele sem gledal na Siolu njihovo programsko shemo in imata oba HBO-ja TV1000 History in Explorer vse obagatene s slovenskimi podnapisi. Ne vem v čem je problem pri T2 ponuditi tudi nam te kanale. Saj po moje, če so programi podnaslovljeni s slo podnapisi, da so namenjeni slovenskemu trgu in da je interes čim večja pokritost slovenskega trga. Dajte nam magari v paketu proti doplačilu, če ne gre drugače.

Jaz se tolažim z rekom "kdor čaka, dočaka", je pa dejstvo da čakam že kar nekaj časa!!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a markolino » 27. Okt 2007 ob 16:43

Kar me blazno preseneca je to da sem opazil da na T2 televiziji so prišli kanali od Mediaseta canale 5 italia 1 in rete 4.
res me preseneca da so vendar so napisani z crno barvo kaj to pomeni dejte preverit uni ki imaste T-2 TV če so res notri.

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a BOBI » 27. Okt 2007 ob 16:54

Res se predvajajo vsi ti Italijanski programi, vendar so zatemnjene nekatere oddaje, kjer ni pravic za predvajanje!

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a markolino » 27. Okt 2007 ob 17:12

aaaaaaaaaaaaaaa sej se mi je kr zdelo ja da je tako. to se pravi Berluskoni ni nam omogočal da bi imeli njihove satelitske kartice in pol nebi blo črnekga ekrana.
na kabelski je podobna fora sam ko se zakodira kanal avtomatsko sprejme kablska iz navadne TV antene zato je slika bol pikčasta.

Uporabniški avatar
Idol
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 11. Jun 2007 ob 08:59
T-2: Že imam
Paket: brez časa
Kraj: Murska Sobota

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a Idol » 27. Okt 2007 ob 17:39

eh, userji in plačniki IPTV in ostalih storitev ne se sekirati(sekirajo se samo indijanci). Saj smo dobili TV Golico, pa kaj naj bodo sportklub, italijanski in ostali zelo zaželjeni filmski programi. Kljub temu, da se pojavljajo želje, da bi jih nekateri še dodatno plačevali. Glavno, da mamo Tv Golico, jupi jupi jupi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted:

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a markolino » 27. Okt 2007 ob 22:22

jaz od rojstva gledam mediaset !! ti pa še naprej glej Golico :D

Zaklenjeno