Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
hdi
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 14:34
T-2: Že imam
Paket: all inclusive OPTIKA 100/10
Kraj: Murska Sobota

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a hdi » 8. Nov 2007 ob 10:38

Sporočilo je bilo od mene in je pristno.
Naj pripomnim, da sem bil naričnik Siol ADSL in njegovih ostalih storitev od samega začetka delovanja ADSL V SLO, ko še nekaterih od vas sploh ni blo. Ne morem tolčti po SIOLU, saj je bilo njegovo delovanje zanesljivo in kvalitetno. Naročnik T-2 sem postal iz enega izključnega razloga in sicer "hitrosti in cene".
Razlike v stabilnosti ,delovanju in tehnični podpori med omenjenima ponudnikoma do sedaj ni.

Murska Sobota.
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a VonArx » 8. Nov 2007 ob 10:56

Navadni Nimda napisal/-a:Evo, dobivam na privat sporočila tudi pisma podpore uporabnikov T-2 televizije. Objavljam eno v celoti - dobro je vedeti, da smo na pravi poti. Zadovoljstvo uporabnikov je prvo vodilo! :D
******************************************************************************
Mislim, da ima T-2 veliko več naročnikov, od tistih petih trobent, ki nonstop trobijo po tem forumu. Velika večina uporabnikov T-2 TV in ostalih storitev niso na tem forumu, niti ne vejo za njega, prav tako pa jim odgovarja ta shema. Prav tako bi bilo skrajno neresno zviševanje naročnine v smislu pridobitve kakega programa za zadovoljitev prej omenjenih trobnent. Cena 12 Euro je primerna in konkurenčna drugim ponudnikom televizije tako, da vsako manipuliranje s ceno prizadane tudi ostale uporabnike T-2.

Prosim, da prirediš in objaviš moje mišljenje.

P.S. Sam sem uporabnik kar nekaj časa, imam vse tri opcije in razen nekaj izpadov vse deluje OK. Zelo zadovljen z odnosom in storitvami.
Nimda, kljub temu da sam razumem da T-2 enostavno ne more "z glavo skozi zid" glede izboljšanja programske sheme, ki zagotovo je potrebna tuvi v dodatnih t.i. plačilnih paketih, ki nikogar ne motijo in vsem ponujajo možnost spremljanja! Zato je nekorektno, da objavljaš takšne PM nekorektno pa je zato ker nikakor ni en človek merilo in tudi ne sme biti, to je izrazito nekorektna poteza. Vsi vemo, da ima T-2 cene, ko so "roko na srce" zelo primerljive konkurenci, razen pri optični povezavi je stvar drugačna, kjer ima T-2 super nizke cene! Drugače pa VDSL je popolnoma primerljiv z konkurenco glede cen! TV pa sicer ima največje število programov v Sloveniji toda veliko je negledljivega balast to je dejstvo cena zato pa je nadvse sprejemljiva in zelo primeljiva z konkurenco!! Zato bodimo korektni, T-2 bo lahko dajal informacije o zadovoljstu in nepotrebi po novih kanalih takrat ko bo izvedel tudi kakšno anketo po željah po programih tega pa do sedaj še nisem kot naročnik doživel, sem pa optimističen za naprej in verjamem in čakam na boljo IPTV ponudbo pri T-2!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 8. Nov 2007 ob 11:04

Ni res - VDSL je boljši od konkurence pri cenah. In tudi bolj stabilen. In občutno boljše performanse ima. In tudi dlje nese (naša VDSL-2 ima daljši doseg od večine ADSL2+ implementacij), kar vedo tudi pri nacioperaterju. ;-)

Rekel sem, da se bo ponudilo tudi DODATNO PLAČLJIVE vsebine. To se bo tudi zgodilo. Ne me pa vprašat "kdaj", ker ne bom povedal dokler ne bo 100% točno znan ta čas. Je preveč faktorjev v špilu in preveč špijunov konkurence in njihovih pajdašev na temle Forumu, da bi se jim informacije takole brezplačno talale vnaprej. Cilj je eden - da se ponudi čimboljše vsebine za čimboljšo ceno. To dokazuje programska shema (največ in najboljši kanali za najboljšo ceno) in tudi Video na Zahtevo (največ vsebin, pa še deluje povrh). V to smer se bo delovalo tudi v prihodnje! 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a madpanter » 8. Nov 2007 ob 11:52

Kaki špijuni pas mater sej nismo več u komunizmu :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 8. Nov 2007 ob 11:53

Industrijska špijunaža, se je včas reklo. Sedaj se temu reče "obcestni paradajzi"... :lol:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 8. Nov 2007 ob 11:58

Nimda, če preštejem število nezadovoljnih uporabnikov in zadovoljnih na tem forumu, potem je procent precej bolj v prid nezadovoljnim. Kako lahko tako hitro posplošiš, da je T-2 na pravi poti? Tak si kot vladne analize, ki si jih priredijo sebi v prid! Torej ste tudi vi paradajzarji :!: :?:

Pa brez zamere. Samo razmišljam s svojo glavo!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

boriso
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 17. Maj 2006 ob 10:25
T-2: Že imam
Kraj: LJUBLJANA

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a boriso » 8. Nov 2007 ob 12:06

Cobane napisal/-a:Nimda, če preštejem število nezadovoljnih uporabnikov in zadovoljnih na tem forumu, potem je procent precej bolj v prid nezadovoljnim. Kako lahko tako hitro posplošiš, da je T-2 na pravi poti? Tak si kot vladne analize, ki si jih priredijo sebi v prid! Torej ste tudi vi paradajzarji :!: :?:

Pa brez zamere. Samo razmišljam s svojo glavo!
Jaz sem uporabnik T-2 od samega začetka. Moram reč, da seveda imam kokšno pripombo ali vprašanje, vendar do sedaj ni bilo še nič nerešljivega. Pa so bile tukaj kocke, hitrosti, telefonija ampak se zavedam, da se fantje resnično trudijo. Seveda je programska shema takšna kot je, pri sosedih je tudi takšna kot je, vendar vem, da je sosedovo slajše. Ali mislite, da si sosedje ne želijo programov T-2 (zlasti HD kvalitete)?
Sem bil prej na kablu in moram reč, da je kvaliteta slike na t-2 bistveno boljša. Kockalo pa je nekaj tudi na kablu.
Število gledalcev oz. uporabnikov tega foruma je po mojem mnenju dejansko zelo malo, saj vidite, da NN lahko odgovarja na vse pripombe, prošnje itd.
Skratka malo potrpljenja in strpnosti ni še nikoli nobenemu škodilo, niti meni niti vam.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a madpanter » 8. Nov 2007 ob 12:16

Tako bom rekel sem naročnik T-2 ze kar dolgo časa, in dosti ljudi ve kaka sranja sem mel, pa še vztrajam iz takih in drugačnih razlogov. Programska shema meni ustreza ker ima tistih 20 kanalov k jih rad pogledam, res bi si želel še kak sci-fi sam to so mokre sanje, noben mi pa nebo reku da je shema odlična ker je notri vsaj 50 kanalov ki so popolni šrot. To pomeni da so sam zaradi številke tu. Naj naredijo na servisnih straneh za vsak mesec grafe kok se je kateri kanal gledalo pa bomo takoj videl kere gledamo in katere ne. Tako boste lahko nepotrebni balast odstranili in posledično lahk zmanjšal TV naročnino :mrgreen: :mrgreen: oz dodali kak zanimiv kanal
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 8. Nov 2007 ob 12:20

Unih 50 kanalov gledajo drugi ljudje. Glede šrota: marca smo ukinili 21 programov, ki jih NIHČE ni gledal točno na osnovi agregirane metrike. In javno se NE bo objavljalo podatkov o gledanosti TV programov. To pa ne. ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a madpanter » 8. Nov 2007 ob 12:24

sej se da na servisne strani pa usak pogleda, in date kaj jaz vem top 10 pa bottom 10 kanalov
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 8. Nov 2007 ob 12:29

Navadni Nimda napisal/-a:Unih 50 kanalov gledajo drugi ljudje. Glede šrota: marca smo ukinili 21 programov, ki jih NIHČE ni gledal točno na osnovi agregirane metrike. In javno se NE bo objavljalo podatkov o gledanosti TV programov. To pa ne. ;-)
Vsak dan imam bolj občutek, da je imela ta vaša agregirana matrika bug... :?:

Mogoče bosta ta bug odkrili ko bo javila, da POP TVja ter SLO1 in SLO2 nihče ne gleda. :lol:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 8. Nov 2007 ob 12:30

Lahko potrdim, da to ni res.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a madpanter » 8. Nov 2007 ob 12:31

arte sem jaz pogledal tudi top mcm pa pop mcm tk da to smo gledali
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 8. Nov 2007 ob 12:33

Če se reče "nihče" je to mišljeno v primerjavi z drugimi, ki jih stalno gleda vsaj 50 ljudi, statistično gledano to pomeni "zelo malo ali skoraj nič" v realnosti pa to ne pomeni "točno nič ob vseh časih". ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 8. Nov 2007 ob 12:35

Še enkrat povedano, ker tukaj očitno eni mešajo o čem se pogovarjamo. Samo storitev T2 je dobra ne bom rekel odlična, ker je zadnji teden malo kockalo pa vseeno. Govorimo o poden programski shemi, ki jo ima T2. Namreč filme lahko gledamo samo na POP Tv in TV3 športa domačega in evropskega skoraj ni. V tem je štos in nič drugega. Ko pa že govorimo koliko kanal je dobrih pa ni pri nas se gleda od 146 kanalov samo 16 kanalov in to je vse. Se pravi v naši bajti kjer smo tri družine bi lahko zaradi nas ostalih 130 ukinili pa ne bi nič pogrešali pa še marsikje drugod je pesem enaka.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori