Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Vse o T-2 internetu
Odgovori

Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

da
620
81%
ne
144
19%
 
Skupaj glasov: 764

McOnyx
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 27. Apr 2007 ob 16:08
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant
Kraj: Črnomelj

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a McOnyx » 24. Okt 2007 ob 15:10

ZELO zadovoljen, res da sem ene parkrat moral malce čakati na zadeve, ampak to je bilo lansko leto, moram reči, da je T-2 kot vino (starejši -> boljši) :)! Včeraj sem poslal dopis po faksu za nadgradnjo na 20/10 VDSL in zadeva je bila danes že uštimana. Brzi z 2.3 MB/s!!! Imam 20/10 VDSL, 3x TV in telefon in sem zelo zadovoljen, vse dela kot urica. Moram se tudi zahvaliti Navadnemu Nimdi, ker je na tem forumu nepogrešljiv in mi je velikokrat že pomagal. Nimda, kar povej nadrejenim, da uporabniki tega foruma zahtevamo, da ti dajo povišico! ;) Brez T-2, bi se mi vsi verjetno še "šlepali" z 1Mbit, ker je T-1 dobesedno zaspal na svoji monopolni postelji, dokler jim ni T-2 stresel tla pod nogami! Zdaj pa vlečejo optiko, kot zmešani! :mrgreen:
Kapo dol in še veliko, veliko uspešnih let T-2-ju!

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a Mark » 28. Okt 2007 ob 20:42

To pa maš res srečo in si doma na dobri lokaciji! beri. dobra sinhronizacija VDSL modema, da ti vse lepo laufa ;-)

Uporabniški avatar
hister
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 3. Apr 2007 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: 20/20 FTTH 3TV-tel-int
Kraj: Žusterna
Kontakt:

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a hister » 29. Okt 2007 ob 10:45

Hmm, kar se interneta tiče, vsaj jaz ne poznam nobene firme pri nas, ki bi ponujala FTTH optiko za takšno ceno kot T_2.

Jaz sem zelo zadovoljen, če le ne bo pogostih izpadov. Namreč na siolu, kjer sem bil prej nekaj let na ADSL izpadi niso bili pogosti in če so bili niso bili daljši od ene ure. Dostop do interneta uporabljam že več kot 10 let in na začetku sem imel dostop preko ene zasebne firme (1996), potem ARNES, nato siol. Še prej pa sem bil dejaven na FIDONET omrežju BBS-jev, ko še ni bilo interneta. Moj prvi modem je bil zelo počasen za tiste čase pa hiter, Kot primer naj povem da sem opazoval kako se je ena malo večja GIF slika prenašala in sproti odpirala kake pol ure. :D

S T-2 FTTH sem zelo zadovoljen, čeprav jo imam šele kak mesec.
Slika - Rock&Roll - Slika

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 2. Nov 2007 ob 23:13

S storitvijo sem zelo zadovoljen, moti me edino dost redni izpadi po polnoči (sicer gre za napovedane servise ampak čist skoz neki prčkajo po centralah lol). Sicer načeloma to ni tolk moteče, ampak sem velikokrat na netu pozno v noč in hitro postane moteč vzorec. Pač tega nisem bil vajen pri SiOL-u, verjetno sem zato še bolj opazil to zadevo. Je pa tko da vsaj čez dan vse deluje kot se zagre in tudkot kaže ne vpliva dost na dovnloadanje oz net radio.

preem
Znanec
Prispevkov: 66
Pridružen: 30. Okt 2007 ob 11:54
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a preem » 6. Nov 2007 ob 12:43

Dejte mi razložit,

kaj je finta polno razvezanega dostopa?

Podnajemniško stanovanje, v centru ljubljane, človek bi mislil, da če kjerkoli dobiš vse, je to center ljubljane, ampak ne. V stanovanju ni tel priključka, niti tv... sosedi imajo t-2, tko da v bajti očitno je.

Rad bi imel tv+internet, optike žal ni, ok dej mi baker, sej je vseen.

Poizvedba na telekom, komplikacije, itak ker je pač nacionalni operater.

Zadeva se ne premakne... kaj je za narest? ne bom plačal priključnine, ne vam, ne telekomu, ne siolu, ne telemahu (ja, pr kabelskih sem se tut pozanimal že, in hočjo met 350 eurov priključnin, eh u rit se kavsnte)

kapitalizem, rabmo stranke... a se boste boril zame?

Jaz dam 50 € na mesec, kdo mi potegne internet in tv? me že bk počas od kerga operaterja je...

Uporabniški avatar
Perplexer
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 2. Nov 2007 ob 16:51
T-2: Že imam

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a Perplexer » 7. Nov 2007 ob 09:41

Jah glih riti ti ne bojo lizal. Se bos mogu mal potrudit pa prestudirat stanje in se pozanimat, potrpet ter si zrihtat zadevo ki ti najbolj odgovarja, tko kot vsi ostali. Svetujem pa, da gres v smeri T-2.

preem
Znanec
Prispevkov: 66
Pridružen: 30. Okt 2007 ob 11:54
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a preem » 9. Nov 2007 ob 11:16

ja sej, moja prva izbira je bila t-2...

sej štekam, da se je treba potrudit, samo človek bi pač pričakoval, da bo neko podjetje ki živi od neke storitve, imelo tako poštimano, da si lahko človek dosti enostavno naroči in uporablja storitev... no ja, zgleda da sem prezahteven, skrbi pa me za druge, ki so še manj tehnično podkovani kot jaz... no pa hvala za info.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Nov 2007 ob 11:20

Plačaj telekomu tistih 90 EUR, pa naroči PSTN. Telekom ti mora omogočiti možnost širokopasovnega priključka. Potem plačaš prvi račun, v tem cajtu pa enkrat dobiš T-2. Vzameš polno razvezan dostop (telefonija NI obvezna) in imaš osnovni internet za 20 EUR na mesec. Če želiš še telefonijo, pa doplačuješ 4 EUR na mesec (žični telefon ali PSTN ali ISDN vmesnik dobiš na reverz).
Optika 100/10

preem
Znanec
Prispevkov: 66
Pridružen: 30. Okt 2007 ob 11:54
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a preem » 9. Nov 2007 ob 12:45

a je treba naročit PSTN? ker telefon v bajti je, tko da bi blo treba samo kabel potegnit do stanovanja? a to ne gre brez da se naroči in potem takoj prekine al kako?

drgač pa ja, bo treba pa še to plačat...pa sej načeloma mi ni problem, sam je podnajemniško stanovanje, lastnika BK, jaz pa ne morem bit brez neta... zmetat precej dnarja stran, zato da bom imel eno leto net je pa tut nesmisel, se ti ne zdi?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Nov 2007 ob 12:48

Kako to misliš "telefon v bajti je"? A imate telefonsko številko? Če jo ni, kar pozabi, da ti bo nacionaloperater šenkal parico. Še za unih 90 EUR se izmikajo in izmotavajo in si vse finte zmišljujejo, samo da ne bi šel h konkurenci.
Optika 100/10

preem
Znanec
Prispevkov: 66
Pridružen: 30. Okt 2007 ob 11:54
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a preem » 9. Nov 2007 ob 14:12

Ne, nimam telefonske številke, zato sem pa naročil polno razvezan dostop, za katerega trdim da je čisti nateg, če mi praviš sedaj da moram naročit telefon. Ok, hvala, saj vem pr čem sem.

Lp

giga
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 19. Okt 2007 ob 19:50
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a giga » 11. Nov 2007 ob 17:53

Evo naj še jaz pristavim svoj piskrček:
- po enotedenskem delovanju interneta sem zelo zadovoljen,hitrost takšna kot je v pogodbi
- hitrostni test preko t-2 datoteke vedno BP, na speedtestu pa povprečje DL 0,90MB in UL 0,95MB moram omenit da tu povprečje nižajo zelo odaljeni serverji ali pa njihova ozka grla.

LP,zadovoljni Giga 8)

fopi
Faca
Prispevkov: 111
Pridružen: 8. Jan 2007 ob 14:07
T-2: Že imam
Paket: T-4 Mega Optika

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a fopi » 12. Nov 2007 ob 11:16

Imam internet, TV in tel. že skoraj 1 leto. Sem zelo zadovoljen. Kot vdsl sem imel nekaj težav, da je linija padala ob 19:00, zdaj na vdsl2 pa vse štima 100% na uro. Tu pa tam izpade TV za kakšno uro, ampak to se da preboleti. Skratka, super.

Aha, moti pa me ena stvar. Pred 1 letom sem na T-2 poslal dopis, za povračilo stroškov prenosa številke, pa nisem dobil niti odgovora. Tako da tehnika laufa 100%, birokracija pa 0%. Z tem drugim delom, pa res nisem zadovoljen.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Nov 2007 ob 11:28

Pošlji dopis še enkrat. Mislim, da moraš poslati fotokopijo računa od Telekoma in fotokopijo položnice ali kaj podobnega, s čemer dokazuješ, da si to dejansko tudi plačal. :D
Optika 100/10

mister_
Uporabnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 16. Sep 2007 ob 10:50
T-2: Že imam
Paket: trio

Re: Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Odgovor Napisal/-a mister_ » 13. Nov 2007 ob 16:20

DA

Odgovori