Šport na TV
Šport na TV
Nogomet je postal tako zanimiv, da so ga začeli prenašati tv kanali kot je RTK (Kosovo).Ta vikend namreč prenaša V ŽIVO kar 4 tekme angleške lige. V soboto ASTON VILLA:NEW CASTLE 13.45 in EVERTON:READING 16.00.V nedeljo pa derbija MAN.U:MAN.CITY 14.30 in CHELSEA:LIVERPOOL 17.00.Ne moreš verjeti!!! To temo sem odprl zato, da bi se v njo pisalo zanimive športne prenose ki sledijo na TV kanalih vsakodnevno.Včasih sploh ne veš za kakšen prenos V ŽIVO,ker nisi o tem seznanjen.Pametno je,da informiramo drug drugega,tako bomo lahko včasih brez dolgega iskanja na hitro pogledali spored prihajajočih zanimivih športnih dogodkov na TV.LP
Re: Šport na TV
Dobra ideja, sem že mislil odpreti tako temo.
HRT2
Sobota: 21:55 Španjolska nogometna liga: Sevilla - Barcelona, prijenos
Nedelja: 14:25 Engleska nogometna liga: Manchester United - Manchester City, prijenos
SLO2
Nedelja 19:00 posnetek Liverpool:Chelsea
OBN
Nedelja 14:55 Serie A: Udinese - Juventus živo
HRT2
Sobota: 21:55 Španjolska nogometna liga: Sevilla - Barcelona, prijenos
Nedelja: 14:25 Engleska nogometna liga: Manchester United - Manchester City, prijenos
SLO2
Nedelja 19:00 posnetek Liverpool:Chelsea
OBN
Nedelja 14:55 Serie A: Udinese - Juventus živo
Re: Šport na TV
Simi mislm, da ima RTK Kosovo ta program samo za domači trg. To kar spremljamo mi, je verzija preko satelita in ni nobenega prenosa. Vsaj tako mislm, ker sem enkrat že čakal prenos fuzbala na tem kanalu, pa ga ni bilo. Je pa res da mam ta kanal na kabelski televiziji, vendar mislm da ma T2 isto verzijo programa.
Mislm da tale program velja za nas:
http://www.rtklive.com/skema.php?dayId= ... vSatelitor
Mislm da tale program velja za nas:
http://www.rtklive.com/skema.php?dayId= ... vSatelitor
Re: Šport na TV
Upam da imamo mi tisto verzijo RTK (Kosovo) na kateri je nogomet.Saj tudi če pritisneš na aminotu MENU in greš pogledat TV spored za RTK(sobota,nedelja) je na sporedu angleška liga.V nasprotnem primeru je napaka s strani T2 sporeda.Bomo videli konec tedna.
- Drache
- Znanec
- Prispevkov: 67
- Pridružen: 5. Jan 2008 ob 15:21
- T-2: Že imam
- Paket: 8/1 - tel - TV
- Kraj: Kranj
Re: Šport na TV
Ce se kermu da, nej za NBA tekme napise mal prej:)
Re: Šport na TV
Kot sem že napisal sedajle ni ne duha in sluha o angleški ligi na RTK
Re: Šport na TV
NEDELJA 10.02.2008 - V ŽIVO
HRT 2
14.25 h Manchester Utd - Manchester City (nogomet - Anglija 1)
17.25 h Zagreb - Portland San Antonio (rokomet - liga prvakov)
19.00 h Cibona - Zagreb (kosarka - finale, pokal)
SLO 2
17.00 h Olimpija - Helios (kosarka - finale, pokal)
TV3
17.10 h Celje Pivovarna Laško - Pick Szeged (rokomet - liga prvakov)
OBN
14.55 h Udinese - Juventus (nogomet - Italia 1)
22.00 h Boston - San Antonio (NBA)
Sportklub Slovenija
14.00 h Hoffenheim - Gladbach (nogomet - Bundesliga 2)
17.00 h Bayern (M) - Werder (nogomet - Bundesliga 1)
20.55 h Nica - Marseille (nogomet - France 1)
Sportklub +
12.30 h Roda - Ajax (nogomet - Nizozemska 1)
14.30 h Mainz - Greuter Furth (nogomet - Bundesliga 2)
17.00 h Borrusia Dortmund - Schalke (nogomet - Bundesliga 1)
20.10 h Rosario - Boca Juniors (nogomet - Argentina 1)
22.30 h River Plate - Gimnasia (nogomet - Argentina 1)
RTS
22.30 h Partizan - Hemofarm (košarka - pokal, finale) - posnetek (prenos je ob 19.00 h in koga zanima lahko za vsak slučaj ob tej uri preveri, kajti na RTS, velikokrat nenapovedano spremenijo shemo)
NASN
18.00 h Indiana - Ohio State (NCAA - košarka)
20.30 h Anaheim - Detroit (hokej - NHL)
23.00 h Minnesota - St. Louis (hokej - NHL)
EUROSPORT
18.00 h Kamerun - Egipt (nogomet - finale Afriškega pokala)
... pa veliko užitkov!!! Človek res ne ve kaj bi gledal
HRT 2
14.25 h Manchester Utd - Manchester City (nogomet - Anglija 1)
17.25 h Zagreb - Portland San Antonio (rokomet - liga prvakov)
19.00 h Cibona - Zagreb (kosarka - finale, pokal)
SLO 2
17.00 h Olimpija - Helios (kosarka - finale, pokal)
TV3
17.10 h Celje Pivovarna Laško - Pick Szeged (rokomet - liga prvakov)
OBN
14.55 h Udinese - Juventus (nogomet - Italia 1)
22.00 h Boston - San Antonio (NBA)
Sportklub Slovenija
14.00 h Hoffenheim - Gladbach (nogomet - Bundesliga 2)
17.00 h Bayern (M) - Werder (nogomet - Bundesliga 1)
20.55 h Nica - Marseille (nogomet - France 1)
Sportklub +
12.30 h Roda - Ajax (nogomet - Nizozemska 1)
14.30 h Mainz - Greuter Furth (nogomet - Bundesliga 2)
17.00 h Borrusia Dortmund - Schalke (nogomet - Bundesliga 1)
20.10 h Rosario - Boca Juniors (nogomet - Argentina 1)
22.30 h River Plate - Gimnasia (nogomet - Argentina 1)
RTS
22.30 h Partizan - Hemofarm (košarka - pokal, finale) - posnetek (prenos je ob 19.00 h in koga zanima lahko za vsak slučaj ob tej uri preveri, kajti na RTS, velikokrat nenapovedano spremenijo shemo)
NASN
18.00 h Indiana - Ohio State (NCAA - košarka)
20.30 h Anaheim - Detroit (hokej - NHL)
23.00 h Minnesota - St. Louis (hokej - NHL)
EUROSPORT
18.00 h Kamerun - Egipt (nogomet - finale Afriškega pokala)
... pa veliko užitkov!!! Človek res ne ve kaj bi gledal
-
- Znanec
- Prispevkov: 67
- Pridružen: 27. Jan 2007 ob 18:02
- T-2: Že imam
- Paket: 10/10 optika+tv+telefon
- Kraj: Kranj
Re: Šport na TV
Hvala za podatke!
Lp
Lp
- Drache
- Znanec
- Prispevkov: 67
- Pridružen: 5. Jan 2008 ob 15:21
- T-2: Že imam
- Paket: 8/1 - tel - TV
- Kraj: Kranj
Re: Šport na TV
itak, pohvalno
vsak dan tkole napis
vsak dan tkole napis
Re: Šport na TV
TOREK 12.02.08 (LIVE)
NASN
00.00 CAROLINA - BOSTON (NHL)
SPORTKLUB
01.00 PERDUE - MICHIGAN STATE (NCAA)
SREDA 13.02.08 (LIVE)
DSF
18.30 GALATASARAY - BAYER LEVERKUSEN (UEFA)
ZDF
20.15 WERDER BREMEN - BRAGA (UEFA)
SPORTKLUB +
20.30 MARSEILLE - SPARTAK MOSKVA (UEFA)
NASN
00.00 MARYLAND - DUKE (NCAA)
02.00 KANSAS - TEXAS (NCAA)
SPORTKLUB
19.15 EFES PILSEN - PANATHINAIKOS (Euroliga)
01.00 ATLANTA - WASHINGTON (NHL)
NASN
00.00 CAROLINA - BOSTON (NHL)
SPORTKLUB
01.00 PERDUE - MICHIGAN STATE (NCAA)
SREDA 13.02.08 (LIVE)
DSF
18.30 GALATASARAY - BAYER LEVERKUSEN (UEFA)
ZDF
20.15 WERDER BREMEN - BRAGA (UEFA)
SPORTKLUB +
20.30 MARSEILLE - SPARTAK MOSKVA (UEFA)
NASN
00.00 MARYLAND - DUKE (NCAA)
02.00 KANSAS - TEXAS (NCAA)
SPORTKLUB
19.15 EFES PILSEN - PANATHINAIKOS (Euroliga)
01.00 ATLANTA - WASHINGTON (NHL)
Zadnjič spremenil amcki, dne 13. Feb 2008 ob 12:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Re: Šport na TV
ČETRTEK 14.02.08 (LIVE)
HRT 2
19.25 HSV - ZAGREB (Rokomet - liga prvakov)
DSF
20.15 ZURICH - HAMBURG (UEFA)
22.20 BENFICA - NURNBERG (UEFA)
NASN
00.00 PITTSBURGH - CAROLINA (NHL)
SPORTKLUB
20.45 OLYMPIAKOS - MACCABI (Euroliga)
01.00 BOSTON - NORTH CAROLINA (NCAA)
PETEK 15.02.08 (LIVE)
NASN
00.00 ATLANTA - NEW JERSEY (NHL)
SPORTKLUB
18.00 JENA - KOLN (Bundesliga 2)
20.30 SCHALKE - WOLFSBURG (Bundesliga 1)
01.30 DETROIT - COLUMBUS (NHL)
SPORTKLUB +
18.00 KOBLENZ - ST. PAULI (Bundesliga 2)
21.30 MARITIMO - PORTO (portugalska liga)
HRT 2
19.25 HSV - ZAGREB (Rokomet - liga prvakov)
DSF
20.15 ZURICH - HAMBURG (UEFA)
22.20 BENFICA - NURNBERG (UEFA)
NASN
00.00 PITTSBURGH - CAROLINA (NHL)
SPORTKLUB
20.45 OLYMPIAKOS - MACCABI (Euroliga)
01.00 BOSTON - NORTH CAROLINA (NCAA)
PETEK 15.02.08 (LIVE)
NASN
00.00 ATLANTA - NEW JERSEY (NHL)
SPORTKLUB
18.00 JENA - KOLN (Bundesliga 2)
20.30 SCHALKE - WOLFSBURG (Bundesliga 1)
01.30 DETROIT - COLUMBUS (NHL)
SPORTKLUB +
18.00 KOBLENZ - ST. PAULI (Bundesliga 2)
21.30 MARITIMO - PORTO (portugalska liga)
Zadnjič spremenil amcki, dne 15. Feb 2008 ob 14:14, skupaj popravljeno 3 krat.
- nathanhund
- Guru
- Prispevkov: 854
- Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
- T-2: Še nimam
- Paket: migriral na A1
- Kraj: Poljčane
Re: Šport na TV
SOBOTA 16.02.08 (LIVE)
SLO 2
18.10 MANCHESTER UTD. - ARSENAL (FA pokal) - vključitev v prenos
NASN
17.00 GEORGETOWN - SYRACUSE (NCAA)
19.00 LOUISVILLE - PROVIDENCE (NCAA)
21.00 STANFORD - WASHINGTON (NCAA)
00.00 BOSTON TORONTO or NEW JERSEY - OTTAWA (NHL)
03.00 EDMONTON - VANCOUVER (NHL)
DSF
18.00 MANCHESTER UTD. - ARSENAL (FA pokal)
OBN
20.30 JUVENTUS - ROMA (SERIE A)
TV 3
16.00 GUMMERSBACH - VELENJE (Rokomet - liga prvakov)
17.15 BARCELONA - CELJE P.L. (Rokomet - liga prvakov)
HRT 2
16.25 CIBONA - SPLIT (NLB)
18.30 SNOW QUEEN - oddaja in žrebanje v živo za nedeljski slalom
SPORTKLUB +
15.30 KARLSRUE - LEVERKUSEN (Bundesliga 1)
17.15 LE MANS - LYON (Fracoska liga)
19.30 WILLEM II - PSV (Nizozemska liga)
22.15 NACIONAL - GUIMARES (Portugalska liga)
00.30 INDEPENDIENTE - TIGRE (Argentinska liga)
SPORTKLUB
15.30 WERDER - NURNBERG (Bundesliga 1)
19.00 NY RANGERS - BUFFALO (NHL)
NEDELJA 17.02.08 (LIVE)
OBN
01.15 NBA ALL STAR GAME
NASN
18.00 OHIO STATE - MICHIGAN (NCAA)
20.30 DETROIT - DALLAS (NHL)
23.00 COLUMBUS - ST. LOUIS (NHL)
SLO 2
18.00 OLIMPIJA - KAC (hokej - EBEL LIGA)
HRT 2
10.00 SLALOM (M) 1. vožnja (Sljeme - Zagreb)
13.05 SLALOM (M) 2. vožnja (Sljeme - Zagreb)
20.30 ITALIJANSKA ali ŠPANSKA LIGA - prenos (pomoje bo Atletico (M) - Bilbao, ker v Italiji v nedeljo ni večerne tekme!!!
SPORTKLUB +
14.30 FEYENOORD - VITTESE (Nizozemska liga)
17.00 HAMBURG - BOCHUM (Bundesliga 1)
20.10 HURRICAN - LANUS (Argentinska liga)
22.30 BOCA JUNIORS - ARGENTINOS JUNIORS (Argentinska liga)
SPORTKLUB
14.00 FREIBURG - AUGSBURG (Bundesliga 2)
17.00 HANNOVER - BAYERN (Bundesliga 1)
20.55 MARSEILLE - PARIS SG (Francoska liga)
SLO 2
18.10 MANCHESTER UTD. - ARSENAL (FA pokal) - vključitev v prenos
NASN
17.00 GEORGETOWN - SYRACUSE (NCAA)
19.00 LOUISVILLE - PROVIDENCE (NCAA)
21.00 STANFORD - WASHINGTON (NCAA)
00.00 BOSTON TORONTO or NEW JERSEY - OTTAWA (NHL)
03.00 EDMONTON - VANCOUVER (NHL)
DSF
18.00 MANCHESTER UTD. - ARSENAL (FA pokal)
OBN
20.30 JUVENTUS - ROMA (SERIE A)
TV 3
16.00 GUMMERSBACH - VELENJE (Rokomet - liga prvakov)
17.15 BARCELONA - CELJE P.L. (Rokomet - liga prvakov)
HRT 2
16.25 CIBONA - SPLIT (NLB)
18.30 SNOW QUEEN - oddaja in žrebanje v živo za nedeljski slalom
SPORTKLUB +
15.30 KARLSRUE - LEVERKUSEN (Bundesliga 1)
17.15 LE MANS - LYON (Fracoska liga)
19.30 WILLEM II - PSV (Nizozemska liga)
22.15 NACIONAL - GUIMARES (Portugalska liga)
00.30 INDEPENDIENTE - TIGRE (Argentinska liga)
SPORTKLUB
15.30 WERDER - NURNBERG (Bundesliga 1)
19.00 NY RANGERS - BUFFALO (NHL)
NEDELJA 17.02.08 (LIVE)
OBN
01.15 NBA ALL STAR GAME
NASN
18.00 OHIO STATE - MICHIGAN (NCAA)
20.30 DETROIT - DALLAS (NHL)
23.00 COLUMBUS - ST. LOUIS (NHL)
SLO 2
18.00 OLIMPIJA - KAC (hokej - EBEL LIGA)
HRT 2
10.00 SLALOM (M) 1. vožnja (Sljeme - Zagreb)
13.05 SLALOM (M) 2. vožnja (Sljeme - Zagreb)
20.30 ITALIJANSKA ali ŠPANSKA LIGA - prenos (pomoje bo Atletico (M) - Bilbao, ker v Italiji v nedeljo ni večerne tekme!!!
SPORTKLUB +
14.30 FEYENOORD - VITTESE (Nizozemska liga)
17.00 HAMBURG - BOCHUM (Bundesliga 1)
20.10 HURRICAN - LANUS (Argentinska liga)
22.30 BOCA JUNIORS - ARGENTINOS JUNIORS (Argentinska liga)
SPORTKLUB
14.00 FREIBURG - AUGSBURG (Bundesliga 2)
17.00 HANNOVER - BAYERN (Bundesliga 1)
20.55 MARSEILLE - PARIS SG (Francoska liga)
Zadnjič spremenil amcki, dne 16. Feb 2008 ob 01:18, skupaj popravljeno 2 krat.