Sumljiv račun za januar

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
karavanke
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 20. Avg 2007 ob 16:42
T-2: Že imam
Paket: Telefon + internet

Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a karavanke » 14. Feb 2008 ob 00:08

Slučajno sem opazil, da so se mi v januarju pojavili nemogoči odhodni klici v IN.LIFE. Iz iste številke z nekaj sekundno zakasnitvijo se pojavljajo klici, ki se časovno prekrivajo - torej so dvojno zaračunani!!!

Ali je pričakovati, da bo T-2 sam popravil obračun in zapise, saj verjetno pa nisem edini?
Ko bom zvedel več, bom tudi tule napisal odgovor - tudi če ne bo odgovora v doglednem času!!!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Feb 2008 ob 00:11

Mislim, da je to narobe prikazano v januarskem delu na Servisnih straneh od 1. februarja naprej. Če opaziš na računu, pa boš lahko reklamiral.
(Hvala za pozornost)
Optika 100/10

brzi77
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 2. Okt 2007 ob 13:29
T-2: Že imam
Paket: T2 20/4 + IP TEL
Kraj: Ruše

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a brzi77 » 14. Feb 2008 ob 07:00

Tudi jaz sem imel dvojno obračunane klice. Na računu je bil tudi dvojni obračun. Zadevo sem prijavil na klicni center, kjer mi je po 10 minutah uspelo prepričati sogovornika, da nimam nobene preusmeritve in da ne morem v istem času klicati dvakrat isto številko. Na koncu sem dobil odgovor, da naj zadevo pisno reklamiram.

Poslal sem pritožbo po faksu in sedaj čakam na odgovor.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Feb 2008 ob 10:40

karavanke napisal/-a:Slučajno sem opazil, da so se mi v januarju pojavili nemogoči odhodni klici v IN.LIFE. Iz iste številke z nekaj sekundno zakasnitvijo se pojavljajo klici, ki se časovno prekrivajo - torej so dvojno zaračunani!!!

Ali je pričakovati, da bo T-2 sam popravil obračun in zapise, saj verjetno pa nisem edini?
Ko bom zvedel več, bom tudi tule napisal odgovor - tudi če ne bo odgovora v doglednem času!!!
Servisne strani so popravljene, tako da prikazujejo normalno stanje za januar, tako kot je na računu. Za februar pa tega problema ni. Nastal je pri klicih v nekatere operaterje. Ne bom govoril zakaj. :roll:

Hvala za tale prispevek. Kot rečeno, se vsaka substancialna pripomba ali kritika upošteva v najkrajšem cajtu. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a Cobane » 14. Feb 2008 ob 12:03

Navadni Nimda napisal/-a:Kot rečeno, se vsaka substancialna pripomba ali kritika upošteva v najkrajšem cajtu. :)
Aja, od kdaj pa to? Ali je to nekaj novega, da ste končno začelu upoštevati nas uporabnike?

Potem bi pa izkoristil tale trenutek in izpovedal že ničkolikokrat slišane želje:
- HBO
- Športklub (I in II)
- štart UMTS-a
- PVR
- ...
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Feb 2008 ob 12:35

HBO nimam podatkov, ŠportKlub ne bo, ker je samo za kablaše, štart UMTS-a bo, PVR pa baje do konca marca. Ampak saj to smo že rekli ene 100x! :)
Optika 100/10

poiuztrewq

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 14. Feb 2008 ob 13:50

NN a tebe dovolj plačujejo?
Cobane napisal/-a:
Navadni Nimda napisal/-a:Kot rečeno, se vsaka substancialna pripomba ali kritika upošteva v najkrajšem cajtu. :)
Aja, od kdaj pa to? Ali je to nekaj novega, da ste končno začelu upoštevati nas uporabnike?

Potem bi pa izkoristil tale trenutek in izpovedal že ničkolikokrat slišane želje:
- HBO
- Športklub (I in II)
- štart UMTS-a
- PVR
- ...
Na tist hladilnik si pozabu... ;)

LPd

karavanke
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 20. Avg 2007 ob 16:42
T-2: Že imam
Paket: Telefon + internet

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a karavanke » 14. Feb 2008 ob 18:17

Hvala, ker je bila zadeva tako hitro urejena glede izpisov. Račun pa je bil pravilen že pred tem pravilen.

PS: Prosim, da tisti, ki tako z veseljem pišete povsem mimo teme, odprete svojo temo. Le tako boste pokazali, da imate količkaj olike, dobili boste lahko odgovor, ki ga iščete, za povrh pa ne bo izgledalo, da ste brez možganov.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a Cobane » 15. Feb 2008 ob 06:25

Če je tole letelo name, ti lahko povem, da je odprtih že ničkoliko tem, odgovorov pa ni.... tako da ne govori o nečem, na kar se ne spoznaš! ;-)
karavanke napisal/-a:Hvala, ker je bila zadeva tako hitro urejena glede izpisov. Račun pa je bil pravilen že pred tem pravilen.

PS: Prosim, da tisti, ki tako z veseljem pišete povsem mimo teme, odprete svojo temo. Le tako boste pokazali, da imate količkaj olike, dobili boste lahko odgovor, ki ga iščete, za povrh pa ne bo izgledalo, da ste brez možganov.
Mislim, da bi se pa dalo razpravljati o tvojih možganih -> imaš odebeljeno! :roll:

P.S. Pa slednje ne jemat kot žalitev, samo žogico sem ti vrnil! ;-)
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 15. Feb 2008 ob 08:02

Vidim, da se tole sprevrača v pravo malo parlamentarno razpravo, po vzoru na veliko. Edina razlika, ki jo je zaznati, je ta, da nekateri tule niso bili izvoljeni, da to počnejo. :lol: Pa seveda niso bili debelo plačani za to iz proračuna, kar me navdaja z izjemnim optimizmom! :)
Optika 100/10

ConsumeR
Model
Prispevkov: 248
Pridružen: 24. Avg 2006 ob 19:20
T-2: Že imam
Paket: 20 Mbit / 20 Mbit - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Sumljiv račun za januar

Odgovor Napisal/-a ConsumeR » 15. Feb 2008 ob 12:04

amen!
Slika
Slika - FTTH optika

Odgovori