Odpiranje foruma

Obvestila in vprašanja v zvezi s forumom
Odgovori
Individuum
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 8. Feb 2008 ob 01:35
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a Individuum » 25. Feb 2008 ob 11:20

Tole (imo) ni povezano z novo domeno. Problemi so tudi z ostalimi stranmi, ki laufajo s KoMarjevega serverja.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a madpanter » 25. Feb 2008 ob 11:45

Ja nekdo mu je ddos spustil na server :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a Malkec » 25. Feb 2008 ob 12:13

Lol to ni bil ddos, ampak konkretno kihanje mysql strežnika.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a KoMar » 25. Feb 2008 ob 12:18

dpavli napisal/-a:Tale nova domena je bila slaba investicija... ;)
Domena nima nobenega vpliva na delovanje strežnika.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a Cobane » 25. Feb 2008 ob 12:24

Komar, ali si razmišljal, da bi nesel ta tvoj server kakšnemu "dohtrju", ki se na tole malo bolj spozna, da ga pregleda in "pošravfa" kot je treba! ;-) Brez zamere, vendar zadnje čase je tole prava katastrofa! :roll:

Sem pravkar enostransko razglabljal z NNjem okoli "neodvisnosti" foruma... toliko se otepaš uradnega T-2ja z dejstvom, da mora ta forum ostati "neodvisen od družbe T-2"! Če samo pomislim, da si postavil enega administratorja in dva moderatorja, ki so direktno povezani (zaposleni) s T-2, je beseda "neodvisen od T-2" izgubila pomen in je samo še pesek v oči oz. po NNjevsko: kotaljenje yurla buč!
Osebno nimam nobenega problema z (ne)uradniki na forumu, celo nasprotno... vesel sem, da pomagajo. Imam pa velike težave z besedo "neodvisen od T-2ja", ker temu ni tako! Konec koncev si tudi ti postal T-2jev uporabnik storitev, ravno tako sta uporabnika T-2 storitev preostala moderator in administrator. Torej ta forum nikakor ne more biti "neodvisen od T-2"ja, kot ga želiš prikazati, ker ste vsi "power userji" uporabniki T-2 storitev ali pa so celo zaposleni tam!

Pa ker sem se že glih razgovoril bom pokritiziral še eno zadevo... Tudi to stalno menjavanje domene ni ravno profesionalno početje v internetnem svetu. Z domeno forum.t-2.net ni popolnoma nič narobe, pa še strežnik bi bil v domači oskrbi! ;-)

Brez zamere in upam, da boš razumel mojo kritiko!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a KoMar » 25. Feb 2008 ob 12:33

Cobane, sam NN pravi, da forum ne bo nikoli gostovan na T-2 in se strinjam z njim. Ni potrebe.

S strežnikom se pa ukvarjamo 3je "mojstri", tako da ne skrbi.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 25. Feb 2008 ob 12:40

dobro da si napisal "mojstri"
:D
v čem je fora da meče ven?

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 25. Feb 2008 ob 12:58

@cobane:
Spet bluziš. Takoj prva stvar podcenjujoče kritiziraš KoMarja, da nima urejenih zadev, kot je treba.
Tale forum JE neodvisen. T-2 ne upravlja z njim, ne usmerja delovanja in ne cenzurira. Če par zaposlenih v svojem prostem času pomaga pri urejanju foruma lastniku, ki pa ni popolnoma nič povezan s T-2 s tem ni nič narobe in vsekakor NE pomeni odvisnosti. Na vsako potezo admin/moderatorja se lahko javno pritoži vsak.
Najbolj butasta pa je ta, da so uporabniki T-2 storitev ne smejo biti na T-2 forumu! To bi pomenilo da forum o Googlu ne more obstajat, ker vsi uporabljamo Google.

Z menjavanjem domene se pa strinjam, tole je bila že tretja menjava. ;-) Ampak če ne gre drugače, je že to, da obstaja ta forum hudo koristna stvar. Morali bi odpreti temo Hvala KoMar!
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a Cobane » 25. Feb 2008 ob 13:22

@Mitja: Midva sva itak vsaj na svojem bregu in ne bova nikoli prišla skupaj. Sicer pa s tem ni popolnoma nič narobe...
- Moja kritika Komarju je bila dobronamerna in ne podcenjujoča! Je bila pa barvito zapisana! ;-)
- Forum ne more biti "neodvisen", pa če še tako obrneš zadevo! Dejstva sem navedel že zgoraj!
mitja_i napisal/-a:Najbolj butasta pa je ta, da so uporabniki T-2 storitev ne smejo biti na T-2 forumu!
Kje si pa to pobral/prebral? Zapisal sem samo, dokler je lastništvo oz. administracija kakorkoli povezano s T-2jem, potem to ne more biti "neodvisen" forum. Sem pa tudi povedal, da s tem nimam težav, jo pa imam z besedo "neodvisen forum", ker to NI!
Po tvojem je definicija odvisnosti/neodvisnosti foruma v tem, da se "odvisnega" stalno moderira (beri cenzurira), "neodvisnega" pa ne. Bejž no! :lol:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Feb 2008 ob 13:28

Neodvisnost je tudi in predvsem v tem, da T-2 nikakor ne financira, ali drugače podpira tale Forum. ;-)
Optika 100/10

kljukec
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 29. Nov 2007 ob 13:14
T-2: Še nimam

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a kljukec » 25. Feb 2008 ob 13:36

mitja_i napisal/-a:Če par zaposlenih v svojem prostem času pomaga pri urejanju foruma lastniku, ki pa ni popolnoma nič povezan s T-2 s tem ni nič narobe in vsekakor NE pomeni odvisnosti.
Torej sta oba z Nimdo sedaj na dopustu?

Uporabniški avatar
sce
Model
Prispevkov: 269
Pridružen: 27. Mar 2006 ob 20:36
T-2: Že imam
Paket: 20/4 + Telefon
Kraj: area52.us
Kontakt:

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a sce » 25. Feb 2008 ob 14:04

A je važn a sta al nista? :)

Komar... Če rabiš hosting moja ponudba še vedno velja :)
Slika

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a maxus » 25. Feb 2008 ob 14:08

Kljukec, sedaj je ura kosila ;-) .....sicer pa bi že lahko vedel, da je Nimda sposoben opraviti v enemu dnevu toliko, kot jaz v celem mesecu ;-)
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Feb 2008 ob 14:36

Jaz sem tudi nehal kadit zadnjič enkrat. To pomeni, da si lahko 10 minut na uro vzamem za Forum. :razz:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Odpiranje foruma

Odgovor Napisal/-a madpanter » 25. Feb 2008 ob 14:46

Čestitam NN ;-)
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori