Optika v NM

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Mar 2008 ob 10:16

mudžahedin napisal/-a:Kaj zaene akviziterje pa ima T2?
Mi pride na vrata ponujat T2 storitve, pa izjavi (citiram): "T2 ima pravo optiko, Telekom jo ima pa po žici".
Na Slavka Gruma - Novo mesto.
Tole seveda ni v redu. Hvala za info. ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 9. Mar 2008 ob 10:43

A mi lahko kdo pove če se da optika štukat. Zaradi neusklajenosti monterjev pač nisem imel časa uredit vseh podometnih povezav tako kot je treba. Pripeljali so mi optiko v hodnik in tam pač končali s tem kablom in pustili nosilce za switch. Zdaj sem pa ugotovil da moram vleči 3 UTp kable še do vsakege porabnika tolko pa nimam podomet požirk. Torej zanima me če lahko podaljšajo optični kabel do točke D, od tam naprej pa pač utp kod povsod.
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

ghdgfdhsf

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 9. Mar 2008 ob 13:35

toni napisal/-a:A mi lahko kdo pove če se da optika štukat. Zaradi neusklajenosti monterjev pač nisem imel časa uredit vseh podometnih povezav tako kot je treba. Pripeljali so mi optiko v hodnik in tam pač končali s tem kablom in pustili nosilce za switch. Zdaj sem pa ugotovil da moram vleči 3 UTp kable še do vsakege porabnika tolko pa nimam podomet požirk. Torej zanima me če lahko podaljšajo optični kabel do točke D, od tam naprej pa pač utp kod povsod.
Prvo pojasni kaj misliš z neusklajenostjo in drugo štukat optiko se da vendar načeloma se to ne dela se kar kabel zamenja vendar eno in drugo gre na tvoje štroške.
Drugače pa so ti pripeljali optiko do tam kjer si ti hotu lahko pa jim bi reku da ti pripeljejo do toček D kot si jo označu.
LP

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 9. Mar 2008 ob 13:53

Tista točka D je pač v drugi sobi. In ker me je model poklical prekasno pač nisem pripravil kanalnikov oz. raziskal kam gre ker. Sicer pa nima veze, se bom že znašel :roll:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

PiT
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 19. Dec 2007 ob 18:17
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Novo mesto

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a PiT » 9. Mar 2008 ob 20:48

Kdo ve kdaj mislijo v Bršljin pridet? (Vavpotičeva)

ghdgfdhsf

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 9. Mar 2008 ob 22:35

toni napisal/-a:Tista točka D je pač v drugi sobi. In ker me je model poklical prekasno pač nisem pripravil kanalnikov oz. raziskal kam gre ker. Sicer pa nima veze, se bom že znašel :roll:
Prekasno zadnji dve minuti ali en dan prej ??? Drugače pa kanalnike lahko pripraviš ko se zmeniš za lokacijo switcha ne pa potem razen če veš kam ga bo lociral.
Drugače toni forum je za pomagat uporabnikom t2 storitev ne pa za rasistične poste kot je bil tvoj prvi.Samo da te opomnim zakaj se gre v tem forumu.
Lp

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 10. Mar 2008 ob 17:57

Ne vem s čim sem nakazal da sem rasist :shock: . Sem napisal da nimam nič proti nobeni naciji ;-) . Sploh pa glede na moj posel mam posla z vsemi, samo s slovenci ne, še v bajti nimam čiste slovenke :mrgreen:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 10. Mar 2008 ob 18:02

Kwa pa maš to? Ukrajinke? Slika
Optika 100/10

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 10. Mar 2008 ob 21:10

:roll: Pusti se presenetiti :mrgreen: . Kko mi boš optiko priklopil ti jo pa predstavim. No vglavnem smo danes pri tastu zrihtali optiko in dela :D . Zdaj tudi jst vidim kaj je to ko si svetlobna leta naprej ;-)
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

KanonFuter
Faca
Prispevkov: 113
Pridružen: 8. Jun 2007 ob 19:56
T-2: Že imam
Paket: T-4 100/10 edina prava optika
Kraj: Novo mesto

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a KanonFuter » 11. Mar 2008 ob 16:32

Ke bom mogu spet svoj podpis popravt :neutral: Slika
Slika

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 11. Mar 2008 ob 17:59

Če si na levi strani Krke ne pričakuj optike pred poletjem :evil: . Se šele prostori za centralo rihtajo :roll: , tako da bo menda šele med počitnicami . Zdaj pa tud jst že razmišljam da bi šel na nepravo optiko :mrgreen:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

KanonFuter
Faca
Prispevkov: 113
Pridružen: 8. Jun 2007 ob 19:56
T-2: Že imam
Paket: T-4 100/10 edina prava optika
Kraj: Novo mesto

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a KanonFuter » 11. Mar 2008 ob 18:04

Jst sm na desni strani :lol: (in to hudo na desni), že kr na jugu...
Slika

ghdgfdhsf

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 11. Mar 2008 ob 18:07

toni napisal/-a:Če si na levi strani Krke ne pričakuj optike pred poletjem :evil: . Se šele prostori za centralo rihtajo :roll: , tako da bo menda šele med počitnicami . Zdaj pa tud jst že razmišljam da bi šel na nepravo optiko :mrgreen:
Kje so naslovi Krka 1,6 51 na levem ali desnem??

KanonFuter
Faca
Prispevkov: 113
Pridružen: 8. Jun 2007 ob 19:56
T-2: Že imam
Paket: T-4 100/10 edina prava optika
Kraj: Novo mesto

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a KanonFuter » 11. Mar 2008 ob 18:11

Krka? To ni Nm, to je vas zelo bliz Nm na desnem bregu Krke.
Slika

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 11. Mar 2008 ob 18:40

@ KanonFuter, sklepam da si okol Jedinščice oz Gotne vasi, ker bolj južno pa Gratel še kar nekaj let verjetno ne bo šel :mrgreen: . Tam pa šele zdaj jaške postavljajo (Regrča vas, Šmihel) in verjetno še ne bo kmalu. Kar se tiče vasi Krka je 1km od Ločenskega mostu na desni strani Krke. A oni so pa že priklopljeni?
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Odgovori