Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 14. Mar 2008 ob 15:49

madpanter napisal/-a:Kaj mamo nov kanal? Odkar mam optiko sploh nisem več tu gor kot včasih :mrgreen:
EDIT: sem malo pogledu spored po netu... A temu lahk sploh rečemo kanal al ga naj uvrstimo med spam??? :mrgreen:
Ja, tale novi "program" je res bolj spam kot program in ga bo gledalo 0.00000000000001% uporabnikov T2....
Človek res ne more verjeti po kakšnih čudnih kriterijih dodajajo te nove programe v shemo... Očitno jim je važno, da je čimveč spama in da bodo dosegli številko 150 programov.... kvaliteta in želje uporabnikov so jim pa španska vas...

Pa kaj nam bodo Športklub, HBO, HBO Comedy, Explorer, History, TV1000, MCM POP... ki jih ima konkurenca, ko pa bo T2 s tem novim "fenomenalnim" Supreme Master programov dokončno dotolkel konkurenco, ki nima takšnega fenomenalnega programa, kot je Supreme Master :lol: :lol:

Tr0n
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 11. Sep 2007 ob 23:28
T-2: Že imam
Paket: 20/4 VDSL + TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Tr0n » 14. Mar 2008 ob 16:01

Pa GigaTV in G4. :)

trik
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 11. Jan 2008 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a trik » 14. Mar 2008 ob 16:43

Če pride Arte HD potem bi lahko še "navaden" Arte dali nazaj, pa tudi nemški dokumentarni program Phoenix.. Oba ste nerazumljivo umaknili iz sheme pred letom. Dokumentarnih programov se iz sheme ne umika – moje mnenje.. Še posebej če je to edini program (Phoenix) v nemščini take vrste.

lp

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a andrejs » 14. Mar 2008 ob 16:47

moraj dodati čimveč zanič programov takih katere pač lahko dobijo zastojn. Ko jih bodo imeli 150 se nebeden ne bo mogel pritožiti da mu TV ne dela. Saj reklamirajo 130 programov, in 130 programov je delujočih ostalih 20 pa jih tak ponavadi ne dela. Torej jim nobeden nič ne more z reklamacijo storitve. Pametna poteza.
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 14. Mar 2008 ob 23:07

gepardus napisal/-a:Dobili ste te športne programe (celo 2 namesto enega), ne gnjavite več, ker zdaj pa je to že res bedno, če vam povejo, da programa ne bo, ga pač ne bo in sprijaznite se s tem.
To je že res. Samo uporabniki smo si v prvi vrsti želeli ŠK, ki pa ga na shemi še vedno ni in zagotovo mene to še vedno moti, da nimam možnosti tudi proti plačilu spremlajti tega programa ob takih dogodkih kot je finale lige EBEL pa še posebaj, 3/4 Slovenije lahko glede finale lige EBEL, edino tisti ki ima T2 tega programa za nobeno ceno ne moremo gledati, kar pa mene kot Slovenskega gledalca zelo moti.Vse lepo in prav toda meni "dol visijo" tekme 2 bundeslige, me zelo zanima in verjamem, da tudi veliko večino ljudi na T2 program ŠK, ki prenaša tudi finale lige EBEL ki je trenutno najbolj "vroča" stvar pri nas kar se tiče postranskih stvari in še ena sramota za T2, ker ga edino uporabniki T2 ne moremo pod nobenim pogojem spremljati.
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
morphx
Model
Prispevkov: 208
Pridružen: 17. Sep 2007 ob 23:51
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2×iptel + iptv
Kraj: Koper, ki to ni

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a morphx » 15. Mar 2008 ob 00:19

Se strinjam, ponudli ste dva sportna progarma, ki bi jih primerjal tako, kot da žejnemu nudiš kos kruha.
Slika

Uporabniški avatar
morphx
Model
Prispevkov: 208
Pridružen: 17. Sep 2007 ob 23:51
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2×iptel + iptv
Kraj: Koper, ki to ni

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a morphx » 15. Mar 2008 ob 01:58

evo dva zastonjska programa iz satelita:
- LA7 (la sette)
- MTV Italia
Slika

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a killah bee » 15. Mar 2008 ob 11:23

Nov program je: Arte HD... Samo ful kocka oz. je negledljiv :roll: Pa škoda ker je na mestu Voom HD... Torej se Voom poslavlja :(
Megane 225 Renault Sport

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 15. Mar 2008 ob 11:51

morphx napisal/-a:Se strinjam, ponudli ste dva sportna progarma, ki bi jih primerjal tako, kot da žejnemu nudiš kos kruha.
Ha,ha.. bravo,bravo!!
Ali pa šmir papir namesto toaletnega,ha!!

Uporabniški avatar
cakani
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 1. Nov 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: 10/10 ftth
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a cakani » 15. Mar 2008 ob 13:39

VonArx napisal/-a:
gepardus napisal/-a:Dobili ste te športne programe (celo 2 namesto enega), ne gnjavite več, ker zdaj pa je to že res bedno, če vam povejo, da programa ne bo, ga pač ne bo in sprijaznite se s tem.
To je že res. Samo uporabniki smo si v prvi vrsti želeli ŠK, ki pa ga na shemi še vedno ni in zagotovo mene to še vedno moti, da nimam možnosti tudi proti plačilu spremlajti tega programa ob takih dogodkih kot je finale lige EBEL pa še posebaj, 3/4 Slovenije lahko glede finale lige EBEL, edino tisti ki ima T2 tega programa za nobeno ceno ne moremo gledati, kar pa mene kot Slovenskega gledalca zelo moti.Vse lepo in prav toda meni "dol visijo" tekme 2 bundeslige, me zelo zanima in verjamem, da tudi veliko večino ljudi na T2 program ŠK, ki prenaša tudi finale lige EBEL ki je trenutno najbolj "vroča" stvar pri nas kar se tiče postranskih stvari in še ena sramota za T2, ker ga edino uporabniki T2 ne moremo pod nobenim pogojem spremljati.
finale lige EBEL naj bi prenasala rtvslo2 ;) usaj tko sem pred dnevi prebral na ttx, res da samo tekme v tivoliju ampak neki je ze :-)
Slika

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 15. Mar 2008 ob 14:54

CO2kie napisal/-a:Zakaj je MTV Base ratu MTV Dance????????????????????
Iz Hr. portala SateliTV.net:
"Glavni razlog zbog kojeg je MTV Dance uskočio na mjesto kanala MTV Base je rastući interes za dance glazbom i orijentacija MTV-a prema mlađoj publici. MTV Dance je specijaliziran za emitiranje raznih žanrova dance muzike kao što su Drum & Bass, Trance, Garage i House."
vir: http://hr.satelitv.net/jumpto.asp?ref=n ... 54&id=3069

Bravo!!! 8) Heh, vsi MTV-ji so bli pr men od pozicije 70 dalje, zdej bo pa vsaj en vredn, da gre pod 20. :mrgreen: Velik več folka (pa ne sam mladi pod 25) pri nas posluša house, trance, electro, techno, pa dance, kot pa nek r'n'b & hip hop...

BTW: T-2, dajte v radio shemo še kakšn radio z e-musko, kot sta npr. nemški Sunshine live in francoski Radio FG (house, techno, trance, drum&bass, dance), sta "free to air" na satelitu Astra... Rave on! :razz:
Zadnjič spremenil Ris3d, dne 15. Mar 2008 ob 15:01, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 15. Mar 2008 ob 15:00

Manjka nam še kak vatikanski program , pa en par tistih ko prodajajo tepihe , pa bo zmaga popolna!!!

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 15. Mar 2008 ob 17:37

cakani napisal/-a:finale lige EBEL naj bi prenasala rtvslo2 ;) usaj tko sem pred dnevi prebral na ttx, res da samo tekme v tivoliju ampak neki je ze :-)
Domače tekme iz Tivolija prenaša RTVSLO2, po novem pa ŠK prenaša poleg tekem rednega dela (zadnji dve sezoni so prenašli večino domačih tekem Jesenic) sedaj pa prenašajo tudi gostujoče tekme obeh ekip. Ker je Olimpija posledično igrala v polfinalu in sedaj v finalu prenašajo vse gostujoče tekme Olimpije , ki so za Slovenskega športne gledalca zelo zanimive in kajlahko se zgodi, da bo odločilna tekma v Salzburgu in uporabniki T-2 TV ,ki bi radi gledali te tekme si bomo mogli pomagati z radiem v 21. stoletju, to pa je smešno.- Glede nato, da so v izločilnih dvobojih zakupili pravice za gostujoče tekme si naslednjo sezono lahko obetamo tudi v rednem delu prenose gostujočih tekem ampak na T2-ju te možnosti žal nimamo in to mene moti.(Recimo dam primer Olimpija igra s Salzburgom odločilno tekmo za naslov prvaka v Salzburgu, 3/4 Slovenije ki ima kabel, siol.... lahko gleda to tekmo medtem ko je pri T2 to misija nemogoče).
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 15. Mar 2008 ob 17:59

Pa še kart ni!!
Ja, je..iga. Domače tekme bomo gledali na nacionalki (ali pa na big screenu pred Tivolijem), za tekme iz Salzburga pa bomo šli na obisk h kolegom.
Upam samo,da ne bojo načenjali debat o T2 in me spravljali v zadrego.. :oops:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 15. Mar 2008 ob 18:00

Reci jim, da nam niso hoteli dati Šport kluba in smo zato morali najti alternativo, Sportklub in Sportklub+.
Optika 100/10

Zaklenjeno